• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 jen ráno...ale moc už nechce,spíš tak na žízen....on celkově mlíko nemusí....tak dostává jogurty
6. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr cvičíš nebo je to jen o jídle????
6. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já si už konečně chcu koupit něco hezkýho na sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: se hrooozně těším až se vejdu do svý velikosti :dizzy_face: :dizzy_face: ale fakt mám hroznej hlad :frowning2:
6. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr
@ktr taky si myslím,že už to má jen tak na žížu......takže bůh ví jak dlouho ještě budu kojit.Ada je ujetá na čaji!!!!!!!!!Lunká ho pořád
6. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak na to nemysli a dej si cígo ...jdu taky :unamused:
6. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo tak cvičení s Kubou mám dost :grinning: :grinning: :grinning: ale já na cvičení nikdy nebyla...prostě nejím....
6. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé zdeni dej mi trochu... já mám tedka tak 1čky po porodu 3jky a tedka je to humáč :frowning2: .... mlíko už skoro nemám spíš už to vypadá jenom jako mlezivo... a já budu hrát ten volejbal takže se snad trochu zpevnim :slight_smile: .... už se těšim... jídlo vynechat neumim.... jsem žrout....
6. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 žádný nemám!!!!Kuba je taky čajovej,v noci pije jak o život :confused: mu to dám do pusy a usneme u toho :grinning: :grinning: pak se probudím a on prázdnou flašku v puse a spí :confused: jdu volat Jarkovi :wink:
6. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr u nás to samééééé...jenže se mi začala v noci budit tet nějak často :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme to vypilovaní tak jednou,bohužel tet je to tak 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura joooo kdyby to tak šlo tak ti hned dám....samotné mě to nebaví.Žadné zdravotní problémy nemám...naštěstí......ale chlapy čumí jak blbýýýý :unamused:
6. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my bumbáme taky aspon 3 krát...no hlavně,že ho to uspí :slight_smile: jak neni čajíček spinkaní nebude :angry:
6. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: my uz taky spinkame...a vcera zase po dlouhe dobe spala celou noc bez kojo-huraaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz jsem si rikala, ze se budi proto, ze citi mliko, tak jsem ji chtela odstehovat do pokojicku :grinning:
6. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak mi taky pošli :grinning: :grinning: já jak nebudu mít mlíko tak mám..nic..ani 1 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas v noci cajicek nezabira...da si, ale rve dal :unamused:
6. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratulace k plazení!!
6. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr dekujeme :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze resite prsa :slight_smile: ja jeste kojim, ale pred tehu jsem si nemohla stezovat, tak snad to zase bude OK :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy já bych zas klidně kojila ale on nechce...vyplivuje to :angry: a čaj ten mu fakt jede...on mi moc nejí,tak proto :frowning2:
6. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je mám taky Ok ......člověk si zvykne..... nesnáším ty chlapy který fakt blbě čuměj :angry: :angry: :angry:
6. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no jo, my to rozjedeme jen skolou, ale dala bych si mojito :grinning: kdypak se toho dočkám

@zdenka33 jo, Matýsek ybl vzorový, povídal, byla sranda, babi s dědou se pobavily, pro babičku jsme příjemné rozptýlení děda má Alzh.tak to sním má těžké, mám je moooc ráda, jsou celé mé dětství, tak at si je užije i Matýsek

@kacamura tak ty prsa bych také brala :grinning:
@ktr snad vas vsechny brzo dozenem-delam adelce masaze molitanovymi micky:slight_smile: a desne ji to lechta :grinning:
@ktr séga taky kojila jen do 9.měsíce...pak vůbec nechtěl!!!!!
6. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 u mě nemají na co čumět,tak taky blbý :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox a joooooo já myslela,že přijeli vaši nebo manžov. rodiče :wink:
6. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my budeme kojit asi ještě ve školce, už se mi sápe i do výstřihu když to chce, ale kojím tak 2krát za de, někdy 3krát
6. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 na me taky cumej a ja si myslela, ze mi to tak slusi-ze mam vlasy od holice :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jééé tak to jsem nikdy nepila...ale zkusila bych to :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to nehrozí, tam taková péče není, Matýsek je stejně nemusí, on ví koho má mít rád :grinning:
@jiffy vždyt už jste šikulky....to malá se plazila je týdem...ale asi jí to nebavilo,ležet na bříšku,tak začla lést :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kámošce leze malá dotet a to je Kátě už 10.měsícůůůů....holt se jí nechce na čtyři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@xkacatkox my si budeme taky tezko odvykat, ma radsi kojeni, nez jidlo...ale nesape se na me :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek