• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@ktr já to měla moooooc ráda, ještě chvíli a bude ze mě bernardýn
6. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy joooo to jsme naivky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy já si řekla, že nejdéle do dvou let pak něco vymyslím
6. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kde máte chlapy.....to jsme dopadly,ještě,že je ten koník :grinning: :grinning: :grinning: ..
už plakala...ale zase usnula :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 koukam, ze vam deticky najednou delaji vsechno :slight_smile: Ale jsem rada, ze je u nas pokrok-mela jsem strach z te vojtovky, ale kdyz je videt zlepseni, tak se ji snad vyhnem :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no už jsem si myslela.....že je něco ozářilo :frowning2:
6. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proto musíme zhubnout!!!!aby jsme zase byli kočky!!!!a ne jen maminy!!no..na kosmetice jsem byla asi ..ani nevím kdy.... :frowning2: :frowning2:
@jiffy uvidíš to bude dobrý :slight_smile:
@zdenka33 no to asi nehrozí, Matýska prý budou hlídat až mu bude 13, u bude moct i něco udělat, dobré, se na ně tak vybodne
6. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr to jo pak aby manžel odháněl chlapy okolo baráku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
@xkacatkox ja to zatim planuju do roka, ale uvidim, co na to Ada :slight_smile:
@zdenka33 ja mam manzilka doma-nejak ho zmohlo dnesni nakupovani :slight_smile:
@zdenka33 joo kdyby byl doma,tak tu nebudu :slight_smile: můj pracuje :slight_smile: přijde až ráno.. :frowning2:
6. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já hubnu sama, až se mi to nelíbí, už si připadám nehezká, kosmetiku bych brala, kadeřníka, já jezdila kdysy do Olmiku, to už je ted pasé, ale byl to super holčičí den
6. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy no tak to já také, ale dávám si železnou rezervu, kluci se nevzdávaj snadno :grinning:
6. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho mám taky v práci,ale kolem půl 11 přijede.....no a potom bude mít týden dovo...už poslední...pak až na vánoce.Takže jsem řekla,že tento týden se bude věnovat rodince...tak uvidíme jak to splníííí...jinak už mu dám nůž na krk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jiffy vždyt je malá šikulka!!!každý má svý tempo!!tak si jí užívej!malinká je jen jednou!
@xkacatkox musis vic bastit-to hubnes tim kojenim, mas velkou spotrebu :grinning: ja si to uzivam a sezeru co vidim :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 spravně!!!chce to nějakej rodinnej výlet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: můj má taky za týden dovču :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr to jo pak to budou pěkný raubíři :grinning: :grinning: :grinning:
@jiffy asi málo jím, ono na vesnici ty chutě jdou korigovat, leccos nekoupíš :angry: dala bych si langoše :grinning:
@ktr ja jsem na jednu stranu rada, aspon mam proti vam klid, ale kdybych mohla na 100% vedet, ze je vse OK a dozene to pozdeji...
6. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já když hubnu,tak někdy nevím kdy přestat!! :frowning2: :frowning2: si furt myslím,že jsem tlustá...já tak nesnáším ty špeky :frowning2:
6. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr víš co mi na to řekl,,,,,,tak zajedeme do nějakého supermárketu a něco nakoupíme.....jsem myslela,že se neudržíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nééé,že by mně nakupování nebavilo,ale výlet si představuji jinak :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy všechno přijde, u každého dítka jinak, bych se nenervovala, my jsme také vyrostli, jen mi někdy přijde, že se to moc řeší
6. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox
@jiffy závidím vám,že při kojení hubnete....já jsem ztloustla na svojí porodní váhu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: To je pěkně nespravedlivýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 zase máááš prsa, co je dneska spravedlivé :grinning:
6. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to mas dobry, ja mam kousek od baraku Kaufland, Globus, Billu? Lidl a Penny :slight_smile: a za 14 dni tu otviraj dalsi Tesco :grinning: At jdu na prochazku kamkoliv, vzdycky je to kolem nejakeho obchodu s cokoladou :slight_smile: Ale zatim dobry, drzim si vahu nebo dokonce malicko hubnu :slight_smile:
@jiffy to víš,že to dožene :slight_smile: moji kluci taky nebyli tabulkový,Roman spíš naopak..do roku neuměl paci paci ani nic napodobit,nerozuměl mi vůbec :frowning2: :frowning2: sem si fakt myslela ,že je opožděnej...no a všechno dohnal.. :slight_smile:
@xkacatkox :grinning: :grinning: :grinning: ..co na to říct
@zdenka33 :grinning: :grinning: :grinning: tak mu to musíš naznačit,že si romantický výlet představuješ trochu jinak :grinning: :grinning: jo a kaca má pravdu!!!ty máš prsa!!já chcu taky!!
6. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek