• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 to u nas je boj, kdyz chci jet nakupovat-skoda, ze neridim, jsem odkazana na nej a na druhej konec mesta se mi busem nechce :confounded: A v tehotenstvi jsem pribrala 26 kilo-to bych se zblaznila, kdybych to pribrala zpet :confused: to jsi pribrala jen par kilo, ne?
6. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy Tak jsem se ptala mámy a ta nemocenská bohužel výši dovolené ovlivňuje :frowning2: Ale máš se kdyžtak zeptat ještě vaší účetní, aby jsi měla jistotu.
@zdenka33 No, tak máme opravdu stejný průběh :grinning: Zub po týdnu a něco přestal bolet a doufám, že to vydrží, než dokojím, protože pak půjde ven i s kamarádem na druhé straně. Problém je, že mi oba zasahují do trojklaného nervu a ten druhý dokonce leží, místo aby rostl směrem vzhůru, takže to půjde asi operativně. Tudíž mě nechtějí trápit teď, když kojím, kdybych musela brát ATB nebo oblbováky. Takže taky doufám, že se to znovu nerozjede. Tak snad nám to vyjde. Budu držet palce, ať máš klid!
6. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak to je dobre :slight_smile: U nas to urcite taky bude dobry :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy 13 :frowning2: :frowning2: :frowning2: jenže už předtím jsem byla pěkně oplácaná :frowning2:
6. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka tobě takydrřím palečky...taky to mám na operaci :frowning2:
6. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka ahoj :slight_smile: dekuju, ze jsi se zeptala, i kdyz to pro mne neni prizniva zprava :frowning2:
6. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí

@jiffy Tohle jsem vůbec neřešila...snad mně nijak neošidily,protože penízky přišli mooooc pěknýýý :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to taky nějak neřešila..mě přišlo dost :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to zase shodis...ses proste ten typ, co hubne az po skonceni kojeni no :wink: jeste bude sranda, az prestanu kojit a ztloustnu, protoze nebudu mit vuli snizit prijem :frowning2: ja mam ted 1-2kila nad puvodni vahu a to budou prsa :wink:
6. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33
@ktr ale vam do toho nevlezla nemocenska, ze ne?
6. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy já nevím,jsem byla v PN od 6.tt
6. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy Já to mám s váhou stejně a přitom s prominutím žeru jak neuvázaná. Nikdy jsem nebyla na sladké, teď se tím cpu každý den. Snad mě to po dokojení přejde, protože jinak se pak neunesu. Jinak s těmi penězi mě to mrzí, já jsem OSVČ, tak v tom přehled nemám, ale bohužel to asi spočítali dobře :frowning2: Ale vrátí nám mateřskou, tak bude líp! A s tím pohybem se netrap a i kdyby to bylo na vojtovku, dá se přežít, my ji cvičili 5 měsíců a stálo to za to. I když jsem se dnes na rehabilitaci opět dozvěděla, že super pokrok, ale! Měl by už chlapec lézt :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, už to beru s rezervou, on se rozleze, na kolenách se houpe, ale když chce být rychlý, tak holt po břiše to jde líp, rozcapí nohy a plazí se. Tak ho nebudu rvát do nějakého cviku, ze kterého jsem byla zpocená ještě hodinu :rolling_eyes: Oni to děti opravdu doženou, všechny.
6. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy já jsem byla na nemocenské od 19.tt
6. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr PN??
@pavlazabka ja mam proste porad tendence porovnavat a kdyz tady vidim, co ostatni deti delaji a my ne, tak vysiluju :slight_smile: Jo a nekouse te Adamek pri kojeni, kdyz ma tolik zubu? Ada obcas rafne, ale schvalne a ma z toho srandu :angry:
6. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to se ti taky muselo projevit na penizkach :confused:
6. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy pracovní neschopnost
6. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr aha, zamlikovana hlava no :grinning:
6. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ale to musis byt na tom minimalne stejne jako ja...a pripada ti, ze prislo dost penez, hmmm-tk jsem asi nejaka rozezrana, ja jsem cekala vic :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí

@jiffy musela bych se podívat do papíru...fakt tahle z hlavy nevím
6. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nevim, ale myslim si, že mateřskou už mi vraceli asi před měsícem.... nebo nevim každopádně jsem tam najednou měla víc peněz.... mě odjel manžel tedka a já půjdu do hajan jen co udělám prdolovi mlíko :slight_smile:
6. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy Kouše, ale taky jenom, když dělá blbiny. Vždycky čeká, jak zareaguju, prso v koutku pusy a hrozná sranda, když se čertím, prso mu pak vyletí z pusy. Ale to dělá jen občas. Jsem zvědavá, až se vykubou ještě ty dvě horní jedničky, to už bude mít zuby nad sebou a to možná už sranda nebude. Teď je to v klidu, citím, že tam ty zuby jsou, ale nebolí to. Ale zatím nemá jak skousnout díky tomu, že mu vyrostly nahoře ty upíří zuby.
6. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka taky zlobi :grinning: Holky jdu spat, tak dobrou :slight_smile:
6. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy dobrou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš já jsem táááák unavená furt se těšim jak pudu brzo do postele a koukejte kolik zase dneska je....
6. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura :grinning: :grinning: :grinning: já taky ponocuju,ale vyjjímečně :slight_smile:
6. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc, holky, taky běžím.
6. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak my mámezase úplně rozhozený režim...vstával ve 4,30 jako včera ale po jídle ještě usnul až do 7,30...takže to dnes vidím jen na jedno spaní po obědě....ach jo.
jinak já už mám5 kg pod původní váhou...ale fakt teda skoro nejím...no napřed jsem to vykojila a teď holt nejím
Holky vy jste byly všechny na PN...proč?
7. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 Já byla na PN jen asi měsíc kolem 32.tt kvůli předčasnému otevírání se. Nakonec jsem ale byla opačný extrém, v pondělí jsem doma ještě učila, ve středu rodila. A vůbec vtipný byl student, který mi volal přesně do porodu, když jsem tlačila, kdy budeme mít další hodinu :grinning: Jinak Kač, vidíš, takto vypadá OSVČ. Vyletil mi měsíc kvůli PN, tak to pak doháníš, jak se dá :unamused:
7. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

dnešní vstáváčka kolem šesté, já to díte uškrtím......když musíme vstávat,tak je neni mozné vzbudit
7. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuc.
7. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek