• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já byla na neschopence ještě než jsem otěhotněla ale penízky za dovču mi přišly moc pěkný...ono se to počítá průměrem myslím z předchozího roku.. :slight_smile:
7. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 práce v rizik. prostředí jak xkac,v 6 tt jsem dostala zánět ledvin,kult. plísně,takže bez léčby,mykotika se v těhu nesmí,celé 3 měs. jsem prozvracela a pak už to bylo lepší..v 16tt amio,v 28 tt krvácení..takže jsem 3 týdny ležela jak mrtvola..pak už dobrý :wink:
7. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak to sis teda užila :frowning2:
7. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to jo..jsem si fakt myslela ,že to nedám :frowning2: :frowning2:ale hlavně,že je Kubíček zdravej a donošenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr to je jasný hlavně že je broučínek zdravej :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
neschopenka se pocita vzdycky tri mesice zpetne(ctvrtletne myslim) a materska je celkovy prumer, kdyz ji snizi neschopenka,je pak bohuzel min penizku
7. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr uz jste si takovym bojem prosli pred 18ti lety,tak sve uz jste meli vybrano
7. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 tak to jsem nepoznala na penízkách...naštěstí....vlastně až teď budu mít rodičák a nic víc....do teď to bylo pořád slušný... :wink:
7. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tedka taky ne, minule mi proplaceli jen ten dany rok,ted mi pribyla dovca i za letosni,tak to naskocilo.
7. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měla si to pěkný teda ktr :frowning2: .... doufám, že mě nic takovýho nepotká...
7. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 mohli by teď proplatit tu ubranou mateřskou...to by bylo supééér :grinning:
7. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ta se bude postupne doplacet az od rijna.
7. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 to je dobře :slight_smile: dneska muž objednal ještě jednu dovču tak se budou penízky hodit :slight_smile:
7. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,zase chorvatsko nebo kam tentokrat???
nam uz ta dovolena byla proplacena hned v lednu
7. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej uz se blizi zacatek sk. roku, nemame nic do skolky.vsechno je nam male a hlavne kratke....
7. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to proplatili až ted :slight_smile:

mrkni na Caribbean World Borj Cedria :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 juuu,zavidim.
7. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 uvidíme...až tam budeme...nedám moc na fotky...ale musím říct že se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo ja bych se tesila taky.....naposled jsme byli u more v roce 2005
7. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude vecer nekdo?
7. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 zase se dostanete :wink:
7. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu tak napůl....
7. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ja verim, ze ano.....
pokud vyjde to,co mame slibeno,treba uz v lete
7. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme poslední večer na chalupě tak budu tak malinko.. :slight_smile:
taťka dneska našel 148hříbků !! A k tomu dalších asi 40 kousků hub...taková všehochuť.. :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 jasný :dizzy_face: :dizzy_face: taky jsme se neměli vždycky dobře a byly různý finanční problémy...ale časem se to srovnalo a tak to bude určitě i u vás :wink:
7. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee mnam hribky,miluju polivku ze susenych hribu,davam je i pod maso,krasne voni.

musim poprosit tchyni nebo myho tatu,aby nasbirali. ted s tchyni houbaril i Alexik. Nasel dva krasne hribecky
@miska73 tak radeji do uzamcene
Dobrééééé raníčko holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už jsme doma ......a manžílek v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ach jooooo tet dovča až o vánocích!!!!To to letííííí :wink:
A jak se máte ...nestíhala jsem vás ani dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nic nového.Botičky ječtě nemáme jen capáčky.Zatím jsem si říkala,že jí to stačí...doma stejně chodí bosá nebo v ponožkách ...nechci jí trápit do botiček,když se začíná doma teprve učit zvedat...no,ale musím už nějakou botičku schánět.Holky jakou velikost jste pořizovali....Ada má strašně maličkou velikost!!!!
16. srp 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukám,že ještě dospáváte :grinning: :grinning: :grinning: my měli dneska moc velmi klidnou jen jednou se vzbudila,ale to usínání....to je zase boj!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže my jdeme budit barák at už vstávají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek