• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahoj Zdeni :slight_smile:
my teď zrovna kupovali ty první botičky... Adam má obrovskou nohu...20tku :astonished:
Noc jsme měli taky dobrou a vstávali jsme až v 8 tak jsem výborně vyspalá :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme 19 ale má tam ještě prostor :slight_smile: Noc jsme meli dobrou spali jsme od 22.30 do 4.30 to už se dlouho nestalo potom to bylo horší zaspal a 2x se budil hrozným řevem tak jsem ho držela a v té poloze spala...až do 9
16. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes také chrupkali, tedka vyrazíme pro pečivo, botky ještě nekupujeme, ještě nechodíme, a těch pár krůčků si udělá bos, asi jsme tu jediní opozdilci co nic neumí :frowning2:
16. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Ahojkyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@pett7 jůůůů tak to jsem ráda,že ses konečně taky vyspala :slight_smile:
@xkacatkox neboj ono to přije pak všechno naráz až se budeš divit :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my taky nechodíme....zatím krásně leze a já jsem ráda...na chození má ještě čas....
Kuba už druhý den spává jen dopoledne...odpo nechce usnout...klidně hodinu pláče v postýlce tak jsem to vzdala....Včera dopoledne vstával v 10,30 a pak usnul až v 20 hod....to je fakt mazec a já jsem z toho úplně vyřízená
Taky jsem byla u doktora na rehabilitaci a prej ty moje záda vypadají na posunutou plotýnku...tak mě pošlou na CT a uvidí...ach jo
Zdeni kde jste byli na dovče? Já nic nevím...
16. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Tak už jste doma???Nebo ještě pořád na chaloupce?? :wink:
16. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ahojky nebyly jsme nikde jenom Luky měl dovolenou tak jsme si užívaly...nechtěla jsem trávit čas na počítači když mám mužíčka doma.Nebyly jsme někde,protože malá měla horečku a pak byla pěkně nachlazená,tak jsme byly raději doma.Tet mně ségra překecává at jedeme na víkend do tropikal Island(nevím jak se to přesně píše)...ale mám stach ještě asi počkáme příští rok to bude pro Adu větší zážitek než tet!!!!!!
16. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak doufám,že to nebude až tak zlé s tou plotýnkou :wink:
16. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůů oni se můžou už opravovat slova??????,Tak to je novinka........tak to už se nemůžeme vymlouvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 myslíš ten v Německu? Na to jsem moc dobrý reakce neslyšela...prej je tam celkem zima...mokrej studenej písek, předražený hnusný jídlo a hlavně celkem špína a spousty lidí. Pokud by vydrželo počasí tak to radši někam na přehradu u nás, ne? U nás teda bude dneska asi zase pařák...už ráno pálilo slunko....
já se sem teď taky moc nedostanu....Kuba se musí pořád hlídat...je to boj...jsem ráda, že jakž takž zvládám domácnost. Navíc jsme o víkendu zavařovali...takže to bylo každej den až do půlnoci....
16. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@xkacatkox počkej...pak začne dělat všechno najednou :wink: :slight_smile:

@lin18 to je Kuba teda borec! Adam spí třikrát za den...a jak ho nedám spát tak je pěkně protivnej :confounded: . S těma zádama to máš na prd..užila jsem si taky svý! Ale snad se to zklidní a CT dopadne dobře :wink: . Držím palce :slight_smile:

@zdenka33 už jsme týden doma... Celý týden jsem prala a žehlila a pořád dokola a o víkendu jsme byli u tchánovců na chalupě a tak jsem včera zavařovala houby :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně se tam právě moc nechce...když si představím jak malá včera nemohla zaboha usnout :confounded: :confounded: :confounded: To byl zase boj...ani si nedovedu představit jak bych tam dělala kaši nebo UM...tak to abych se znovu rozkojila :grinning: :grinning: :grinning: Slovensko nám taky nevyšlo...no holt to necháme na příští rok :grinning: :grinning: :grinning:
@lin18 tak to jste šikulky...my jsme tet zavařovali houby,ale jen pár skleniček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem Adriance právě zkoušela botičky19 a byly jí ještě moooc velkýýýý...asi bude mít po mně malou nožičku,já mám 36někdy 37 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jůůů tak to jste si zase užívaly...my jsem byly o víkendu u dědy a bábí....no ze začátku to vypadalo,že bude řvát,ale naštěstí si pak z babičkou parádně rozumněly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To jsem ráda jen at si na sebe zvyknou at jí tam můžeme začít dávat na hlídání :wink:
16. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my máme tchánovce od května do října každý rok na chalupě a nechce se jim jezdit za náma tak musíme jezdit my a máme to téměř 100km tak tam jezdíme tak 4x za léto.... Adam na ně vždycky kouká jako kdyby je ještě neviděl... :confounded:
16. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 taky jsme měli asi 14 dní jeli jen na jeden spánek....no nakonec si ještě jeden přidala...asi pochopila,že to fakt bylo málo!!!!!
16. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to je jasný,protože je vidí málo :angry: :angry: :angry: :angry:
16. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyrážím do města Matěj potřebuje nový boty a chci si dát kávičku s kámoškou :dizzy_face:
16. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jůůůů tak si to uží...dneska mi domů taky přijde kámoška :slight_smile: :slight_smile: Tak dobré pořízení s botama :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Zdeni nozicku by vam meli zmerit v prodejne a dat velikost uz i s nadmerkem
16. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 zatím nebudu kupovat...už jsem se tu zminovala,ještě je brzo!!!!!
16. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro vas asi jo. u nas uz budou treba,a myslela jsem si,ze nebude tak brzo chodiot a ejhle
16. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se neplazilo ani nelezlo jednoho dne se postavil a začal chodit kolem nábytku a současně lozit jde to rychle
16. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj... tak snad ste se měli všichni fajn :slight_smile:... no já mám doma tryskový letadlo... už jenom leze už se vůbec neplazí a taky běhá v tom lezení.... no zábava... jo do tropical island bych taky jela.... ale až ten příší rok... nebo bez malýho... lin tak at si v pohodě... a co se dělá s posunutou plotýnkou??? tady byla pěkná buřina.... vnoci.. a kroupy.... na praze 4 to rozbíjelo auta.... a prej 6 lidí zraněnejch co sem se dozvěděla v ranních zprávách.. ty auta vim od lidí na FB... hodně z nich má pomlácený auta a jeden dával i fotky z domu jak to maj rozbitý... xkac... co blázníš, že ještě nechodíte... vždyt na to má ještě habaděj času... Jonáš se o to pokouší a nijak nadšená z toho nejsem páč je to hodně brzo... umí si kolem nábytku popojít pár kroků a každej den to zdokonaluje, ale je to fakt brzo....
16. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no právě u nás tet vede lezení...musí prozkoumat vše kam předtím nemohla...ach joooo už se probudila...spinkala jen půl hodky!!!!!
16. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tady bojuju s programem na pozvanku pro malyho k narozkam.scrap me bavi,ale dlouho jsem nedelala a ted mi to nejde a nejde,trikrat jsem to delala a nejde a nejde.poprvy se mi vyrez povedl,jen jsem si to blbka neulozila a ely se to seklo a smazalo
16. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, botičky zatím koupit nepůjdu, ale na podzim už asi ano. Kacamura - my máme doma zas tryskovou myš, protože leze šílenou rychlostí a chodí kolem nábytku a to taky zkouší furt teda, takže buď stojíme nebo lezeme nebo spíme, mezitím málo co jiného :slight_smile:.
Lin - s těma plotýnkama.. no snad to nebude tak zlý, umí totiž pěkně potrápit a hlavně někdy pomůže jen operace, ale tak daleko to určitě nezajde :slight_smile:.
Jinak stále uspáváme na rukách, ale to spí do 5 minut, občas se stane, že se v noci vzbudí úplně a ne a ne usnout, to jsme pak oba na mrtvici :slight_smile:.
Přeju krásný den všem
16. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a umí se vám vaše zlatíčka sama posadit,když už se postaví !!!!Ada má totiž stašnej stach!!!Chvíli jí to baví pochodovat o kolo nábytku,al epak neví jak dolůůůůů...asi se bojí,že si nabije kokos :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jo,bud kecne z vysky na zadek,nebo se sesune do kleku a sedne si z kolinek
16. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte tu fakt šikulky, my Matýskovi dali botky co dostal k svátku oni mu jsou ještě velké, a řval jak tur jak se jich bál, ale dělal krásné kroky, ale bojí se jich nevím proč, my se zatím plazíme, lezené také nic, no tak uvidíme u mudry, třeba jsme se fakt zasekli, Lin to je mi líto, se zádama, snad to bude brzy fuč :wink: tento týden musíme založit stavebko Matýskovi, jsme ne to nějak zapoměli :slight_smile: kupujeme vchodové dveře, okno do koupelky, no a ještě mě má přijít balík nextu, to se nám prožene v pěněžence přímo vichr
16. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek