Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
kacamura
16. srp 2010
Jinášek to někdy umí a někdy ne 😉 ... v postýlce si sám nějak sedne lehne nebo spadne fakt nevim, ale jinak se bojí... párkrát už spadnul a nabyl si kokos tak se bojí, ale snaží se na to přicházet a občas se mu to povede... 🙂
kacamura
16. srp 2010
taky vám tedka děti vydržej třeba 5 hodin vzhůru a celkem bez problému???? Jnáš od rána poprvý usnul až ted a takhle mi to dělá posledních pár dní (asi tejden)
xkacatkox
16. srp 2010
@kacamura jo, bez problémů, spí akorát po obědě, a v noci
ttinecka
16. srp 2010
Malá se snaží si sedat ze stoje anebo se podepře ručičkou a klekne si, už to nejsou takové držkopády, jak to bývalo. Minulý týden si děsně namlela a strašně se lekla, tak se mi zdá, že je trošku opatrnější. Jinak my vydržíme tak 4 hodiny bez spánku v pohodě, hlavně odpoledne, mezi poobědním šlofikem a večerním spánkem. Vstáváme kolem 7 ráno a v 10 už většinou zase na chvilku chrní.
zdenka33
16. srp 2010
Tak koukám,že já mám nějakého raního ptáčka...mně se malá budí kolem 6-7hod raníííííí :-p :-p :-p :-p ,ale už jsem si zvykla tak mně to nějak nevadí 😉 Hlavně když celou noc spinká 🙂 🙂 🙂 a moc se nebudí....jen na čajík 😃 😃 😃
pampusik77
16. srp 2010
ahoooj holky.Konečně doma!!!!!Takže mám po ruce PC i večer.Zítra jdu kouknout na nové notky pro Filípka.Jak jsem už psala,tak je chci hlavně na chalupu na venek.
Je to fakt super,jdyž spinká celou noc a Zdeni,taky se budíme kolem 6,dýl nespinká.
xkacatkox
16. srp 2010
vám ale hezky spinkají, my se budíme tak 2 krát za noc, ale když se daří spinkáme cca do 9, takže bájo, už nekojím na snídani, jen po obídku a po véči, a samozřejmně v noci, konečně jsme začali více pít čajík, přes den, v noci ho neoblafnu 😃 ale stejně si to kojení užívám, za rok to třeba už nebude, tak budu vzpomínat na krásné chvilky
pampusik77
16. srp 2010
@xkacatkox jen si užívej kojení,já už kojím jen ráno a to si dá už jen trochu a pak chce snídat 😃 😃 Takže se mi odstavuje,ale i tak mám mlíka dost a ještě mi i prsa tečou.A to ani neodstříkávám.Je to dobře zařízené od přírody.
slunicko48
16. srp 2010
Tak jsem doma,uuuuf

hade okoupane,ale brzo spat nebude,usnula kolem seste,sice na pul hodinky,ale ji to staci na doplneni energie
slunicko48
16. srp 2010
Zdeni ne jen ty, my vstavame pred sestou
pett7
16. srp 2010
malý teď má předvečerní spánek...spí 3x za den 🙂
pampusik77
16. srp 2010
my spíme během dne 2x.Dopoledne dolem půl 9 tak hoďku a odpo kolem 13h,spíme tak 1,5hoďky:A opravdu spíme oba,teda ráno vždy a odpo se taky sem tam přidám. 😉 😎
kacamura
16. srp 2010
no my vztávali taky celkem brzo... a tedka se mi bud vzbudí mezi 23-00 nebo nevzbudí pak se budí kolem půl šsté... to už je docela vyspanej ale ještě usne a spí tak do těch půl osmý... a pak pět hodin nespí pak spí tak hodinu max hodinu a půl a dává si další pětihodinovku... teda občas když se blbě vyspí a sme někde pryč tak se mii ho podaří občas udyndat v kočáru...
zdenka33
16. srp 2010
tak to já už z kojením taky seknu.....ráno si jenom trošku cucne a hned začíná prskat!!!!
@pampusik77 dáváš mu UM?
zdenka33
16. srp 2010
viděla jsem na uzamčené že tam řešíte kam psát!!!!!Já budu tady už jsem to jednou říkala proč.... nebudu se opakovat!!!
hannnnuska
16. srp 2010
Ahojte,zdravím všechy...jsem tu nová,tak doufám,že se můžu přidat a přijmete mě 😃 Nestihla jsem to číst všechno,jen ty poslední příspěvky ohledně spánku zatím,tak taky přispěju 🙂 My spíme krásně celou noc vkuse,usínáme kolem 21:00 a ráno se probouzíme kolem 8,někdy i dřív,někdy i v 10 😃 Ale to jen málokdy...Potom malej vydrží vzhůru max.4 hodiny,ale většinou jen 3,dá si spánek 2 hodiny,takže se budí +- kolem 13:00 a potom si pospí jen tak půl hodinky kolem 17:00,i když posledních pár dní už ani ne :-|
zdenka33
16. srp 2010
ale jak říkala kacamura dobře vím kde kdo co napsal ...mám to taky v oblíbených tématech 🙂 🙂 🙂
zdenka33
16. srp 2010
@hannnnuska jůůůůůů vítej...tak máme dalšího kluka do party 😃 😃 😃
zdenka33
16. srp 2010
@hannnnuska tak to spinkáte ukázkově 🙂
hannnnuska
16. srp 2010
zdenka33 děkuju,je to kluk jak buk 😃
slunicko48
16. srp 2010
jsem tu,mela jsem jeste rychlonavstevu
zdenka33
16. srp 2010
@hannnnuska je to šikulka jako všechny naše dětičky 🙂...už jsem vám koukla do albumu...super fotečky.Koukám,že máte houpačku už o mí taky uvažuji 🙂
slunicko48
16. srp 2010
@zdenka33 zdeni nevim o tom ze se to tam resilo.jen tam psala terca,tak jsem ji psala,ze se pise uz sem.tehda jsem tam psala neco vic o nas atd,tak radeji tam. jinak je mi to jedno.
hannnnuska
16. srp 2010
@zdenka33 děkujem 😃 Já jsem to ještě nestihla,ale hned se mrknu 🙂 Máme u babičky na chalupě.Poprve jsme se houpali v zahrádce,když jsme byli posedět a malýmu se to strašně líbilo,pištěl radostí,tak jsme ji hned pořídili...a líbí se mu v ní furt 🙂
xkacatkox
16. srp 2010
@hannnnuska vítáme tě, máš krásného a šikovného kluka, krásně tu spinká, tiše závidím 🙂
pampusik77
16. srp 2010
@hannnnuska taky tě tady vítám a přidávám se k ostatním závistlivkám(v tom spaní)
zdenka33
16. srp 2010
@hannnnuska právě my jsem byli u kamarádky..no a malé se tam taky strašně líbilo...přesně jak píšeš 🙂 🙂 🙂
pampusik77
16. srp 2010
@zdenka33 já to mám taky v oblíbených,jen jsem chvilku byla mimo,tak se kapku podivuju.Je mi to úplně jedno,nemám co skrývat 😉 😎
miska73
16. srp 2010
@hannnnuska ahoj vítej mezi námi 🙂

jináč já budu taky chodit jen sem 😉
zdenka33
16. srp 2010
@slunicko48 já vím...jenže pak tam zase zůstanete.....no a vidíš hannnnuska se k nám přidala!!!!! 🙂 to by do uzamčené nemohla :-p

Začni psát odpověď...

Odešli