• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Jinášek to někdy umí a někdy ne :wink: ... v postýlce si sám nějak sedne lehne nebo spadne fakt nevim, ale jinak se bojí... párkrát už spadnul a nabyl si kokos tak se bojí, ale snaží se na to přicházet a občas se mu to povede... :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vám tedka děti vydržej třeba 5 hodin vzhůru a celkem bez problému???? Jnáš od rána poprvý usnul až ted a takhle mi to dělá posledních pár dní (asi tejden)
16. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura jo, bez problémů, spí akorát po obědě, a v noci
16. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá se snaží si sedat ze stoje anebo se podepře ručičkou a klekne si, už to nejsou takové držkopády, jak to bývalo. Minulý týden si děsně namlela a strašně se lekla, tak se mi zdá, že je trošku opatrnější. Jinak my vydržíme tak 4 hodiny bez spánku v pohodě, hlavně odpoledne, mezi poobědním šlofikem a večerním spánkem. Vstáváme kolem 7 ráno a v 10 už většinou zase na chvilku chrní.
16. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že já mám nějakého raního ptáčka...mně se malá budí kolem 6-7hod raníííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale už jsem si zvykla tak mně to nějak nevadí :wink: Hlavně když celou noc spinká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a moc se nebudí....jen na čajík :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky.Konečně doma!!!!!Takže mám po ruce PC i večer.Zítra jdu kouknout na nové notky pro Filípka.Jak jsem už psala,tak je chci hlavně na chalupu na venek.
Je to fakt super,jdyž spinká celou noc a Zdeni,taky se budíme kolem 6,dýl nespinká.
16. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vám ale hezky spinkají, my se budíme tak 2 krát za noc, ale když se daří spinkáme cca do 9, takže bájo, už nekojím na snídani, jen po obídku a po véči, a samozřejmně v noci, konečně jsme začali více pít čajík, přes den, v noci ho neoblafnu :grinning: ale stejně si to kojení užívám, za rok to třeba už nebude, tak budu vzpomínat na krásné chvilky
16. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jen si užívej kojení,já už kojím jen ráno a to si dá už jen trochu a pak chce snídat :grinning: :grinning: Takže se mi odstavuje,ale i tak mám mlíka dost a ještě mi i prsa tečou.A to ani neodstříkávám.Je to dobře zařízené od přírody.
16. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma,uuuuf

hade okoupane,ale brzo spat nebude,usnula kolem seste,sice na pul hodinky,ale ji to staci na doplneni energie
16. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ne jen ty, my vstavame pred sestou
16. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý teď má předvečerní spánek...spí 3x za den :slight_smile:
16. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spíme během dne 2x.Dopoledne dolem půl 9 tak hoďku a odpo kolem 13h,spíme tak 1,5hoďky:A opravdu spíme oba,teda ráno vždy a odpo se taky sem tam přidám. :wink: :sunglasses:
16. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my vztávali taky celkem brzo... a tedka se mi bud vzbudí mezi 23-00 nebo nevzbudí pak se budí kolem půl šsté... to už je docela vyspanej ale ještě usne a spí tak do těch půl osmý... a pak pět hodin nespí pak spí tak hodinu max hodinu a půl a dává si další pětihodinovku... teda občas když se blbě vyspí a sme někde pryč tak se mii ho podaří občas udyndat v kočáru...
16. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já už z kojením taky seknu.....ráno si jenom trošku cucne a hned začíná prskat!!!!
@pampusik77 dáváš mu UM?
16. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděla jsem na uzamčené že tam řešíte kam psát!!!!!Já budu tady už jsem to jednou říkala proč.... nebudu se opakovat!!!
16. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,zdravím všechy...jsem tu nová,tak doufám,že se můžu přidat a přijmete mě :grinning: Nestihla jsem to číst všechno,jen ty poslední příspěvky ohledně spánku zatím,tak taky přispěju :slight_smile: My spíme krásně celou noc vkuse,usínáme kolem 21:00 a ráno se probouzíme kolem 8,někdy i dřív,někdy i v 10 :grinning: Ale to jen málokdy...Potom malej vydrží vzhůru max.4 hodiny,ale většinou jen 3,dá si spánek 2 hodiny,takže se budí +- kolem 13:00 a potom si pospí jen tak půl hodinky kolem 17:00,i když posledních pár dní už ani ne :unamused:
16. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak říkala kacamura dobře vím kde kdo co napsal ...mám to taky v oblíbených tématech :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannnnuska jůůůůůů vítej...tak máme dalšího kluka do party :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannnnuska tak to spinkáte ukázkově :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenka33 děkuju,je to kluk jak buk :grinning:
16. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu,mela jsem jeste rychlonavstevu
16. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannnnuska je to šikulka jako všechny naše dětičky :slight_smile:...už jsem vám koukla do albumu...super fotečky.Koukám,že máte houpačku už o mí taky uvažuji :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 zdeni nevim o tom ze se to tam resilo.jen tam psala terca,tak jsem ji psala,ze se pise uz sem.tehda jsem tam psala neco vic o nas atd,tak radeji tam. jinak je mi to jedno.
16. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 děkujem :grinning: Já jsem to ještě nestihla,ale hned se mrknu :slight_smile: Máme u babičky na chalupě.Poprve jsme se houpali v zahrádce,když jsme byli posedět a malýmu se to strašně líbilo,pištěl radostí,tak jsme ji hned pořídili...a líbí se mu v ní furt :slight_smile:
@hannnnuska vítáme tě, máš krásného a šikovného kluka, krásně tu spinká, tiše závidím :slight_smile:
@hannnnuska taky tě tady vítám a přidávám se k ostatním závistlivkám(v tom spaní)
16. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannnnuska právě my jsem byli u kamarádky..no a malé se tam taky strašně líbilo...přesně jak píšeš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já to mám taky v oblíbených,jen jsem chvilku byla mimo,tak se kapku podivuju.Je mi to úplně jedno,nemám co skrývat :wink: :sunglasses:
16. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannnnuska ahoj vítej mezi námi :slight_smile:

jináč já budu taky chodit jen sem :wink:
@slunicko48 já vím...jenže pak tam zase zůstanete.....no a vidíš hannnnuska se k nám přidala!!!!! :slight_smile: to by do uzamčené nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek