• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no my zuby nikde a mlíčka má podle toho kolikrát se v noci vzbudí když dvakrát ak má mlíka dohromady i s ránem asi 610 a když jenom jednou tak o 230 mín... pak má dopoledne ještě takovej malej jogurtík jenom tu svačinku... pak oběd.. pak ovocnou přesnídávku pak kašičku večer... ale má tedka takovou tu děsně drahou bio (něco) teda já jí měla zadarmo... je pár dní prošlá, ale nic s ní neni.. ale myslim, že ho po ní bolí bříško tak asi vysadim a přejdu zase na hami...
16. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam muze pryc,ma sestnactku,odjel pred obedem a vrati se rano,ma cely tyden divoky,kvuli dovolene minuly tyden a kvuli vikendu v kostelanech a ted jak ma maly ty narozky
16. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá pomoc.... tohle patří na uzamčenou jestli to někdo chcete slyšet.... jenom takovej chvilkovej poct, ale...... :frowning2:
16. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pis
16. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura co se děje!!!!
16. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic maminy....jdu dát sprchu a spát. Zítra nás taťka bere na výlet a pak na večeři....mám narozky :dizzy_face: :dizzy_face: Tak abych na to byla vyspalá :dizzy_face: :dizzy_face: Tak pááá :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táááák si to moooooc užijte pa pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee Misko dopredu vše nej,hlavně zdravíčko. a užijte si to
16. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 dám vědět jaký to bylo :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dííííky :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...všem děkuju za soustrast se zádama...já vím, že plotýnky by byly na houby tak doufám, že to není ono. Já to měla už ke konci těhotenství...dr říkal, že to může být jak se povolují vazy k porodu tak to prostě vyskočí....ale bolest je to prostě neskutečná...ráno jakž takž, ale večer při uspávání jak se skláním nad postýlkou tak mi úplně tečou slzy. A když malej ještě vyvádí a nechce usnout tak bych ho nejradši plácla...(teda párkrát už jsem se neudržela přiznávám). Teď mám navíc na stehně modřinu tak 15 cm...jak jsem vytahovala kočár z auta tak se mi zavřel a sevřelo mi to stehno...to byla bolest...no a než jsem našla jak ty ručky zase rozložit tak jsem málem ječela bolestí...ale bylo to mezi lidma tak jsem byla hrdinka :grinning: :grinning: :grinning:
Vidím, že řešíte spaní.....no my spíme cca od 20 hod do 23 hod...pak si dá mlíčko a pak tak do 6. Pak kolem 8,30 na 1,5 hod a občas ještě odpoledne po obědě taky na 1,5 hodiny. Ráno je uspávání v pohodě, odpoledne je to děsnej boj a večer tak půl hodiny.
Co se týče uzamčené...já taky radši budu chodit sem...ale uzamčená se občas hodí....třeba jak jsem psala o té své kámošce...ona na MK chodí taky a nerada bych aby jí to došlo....
A kafíčka vám všem závidím...já nikde nebyla od porodu
A vítám nově příchozí...čím víc zkušeností jak na ty naše raubíře tím líp :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat jak umýváte netekoucí hrníčky? Prostě kolem té gumy zevnitř víčka se mi usazuje ten hnědej povlak z čaje...nejde to nijak dolů a ani se tam pořádně nedostanu....

Téééda...to jsem se rozkecala.....
16. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 to teda..ukecaná jsi to už o tobě víme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak si dej kavčo a můžeme pokecat tady :grinning: :grinning: :grinning:
jo já hrnečky nepouřívám....jedeme ve flaškách od Aventu!!!!
16. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin tata mel pohnutou plotynku, pak byl i na lumbalce,docela dlouho s tim lezel,ale on mel hrozne problemy. i ted kolikrat vubec neciti nohu. nedavno mu tak strnula,vubec ji necitil a spadl,mamka ho zvedala ze zeme (na namesti,plno lidi,tata 120kg chlap,mnama sotva 50kg)a lidi chodili kolem a rikali,kdyz se umis ozrat,tak se i sam zvedni)
fakt mam stach,kdy se mi nekde neco stane a lidi budou chodit lhostej e kolem,ze jsem ozrala
16. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 a proč si někam nevyrazíš...vždyt máš suprového manžela tak může pohlídat....nebo bys raději s ním...vid!!!!! :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin zalezi jaky mas netekouci hrnicek. nam jde rozdelat do mrte,ale neni kvulki cemu,mala nevi co s nim
@zdenka33 ja nekdy radeji jen to kafe s kamoskou,bez deti a vypnout
@slunicko48 tak tak u nás taky Ada nechce!!!!!!
16. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak sem taky zde! :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 Ahoooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 tak co holky jak se vede vááám!!! :slight_smile: Vy už určo spinkáte celou noc :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri sprvně jsem te nasmerovala :slight_smile:
Zdeni ona by mozna chtela,ale treba ten avent proste zacne hned kousat,nevi co s nim.rikala jsem si,strcim ji ho v noci,treba v zachvatu zravosti a zizne najednou bude sat(tak jsem naucila Alexe),ale neeeee
16. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin- naše Romča si myslí že hrníček je kousátko. Koupila jsem v dmku a ona ten štupl kouše a nechce zněj pít. Pak jsem vyhrabala hrníček co jsem dostala za předplatné a super. Má sice větší dírku ale pomalu a jistě se učíme.
16. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri kabatek super.
ja tu mam porad ten nextovy na podzim i s vyteplenejma katatama,co jsem slibila kac a porad nejsem schopna ho poslat
16. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ha to jo Romča začla zaspávat až kolem deváté. Ale jinak to táhne až do rána.
16. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já si myslím.....proč je nutit,jestě jsem nezažila dítě které by nepřešlo na obyčejný hrneček...chce to svůj čaj jako všechno!!!!Ty učící hrnečky...to je prostě takový trend...no,ale samozřejmně ho mám taky doma :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebuju ještě koupit zimní bundičku na všednější nosení. Ale tak snad. To se podívám až třeba vříjnu.
16. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 jůůůů ty už přemýšlíš co bude v zimě!!!!!Brrrrrrr nechci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštestí všechno dědíme.....no a co je nutné tak dokupujeme!!!
16. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mne nejde o trend,mala pije stavy,dzusiky a on ten cukr na ty ziby asi fakt pusobi....radeji jsem driv naucila na hrnek.ale i kdyz spatne zuby nemusi byt jen flaskou.....

Od Alika vim,ze hrnkem mi zacal pit vic,coz jsem byla v horkach rada
16. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby mu pak ještě byl :slight_smile: ...
16. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek