• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 vlez do Cacka,uz maji zimni bundy,kombinezy.ted jsem sla na kukacku a hledela jsem a klepala si na celo,ze v pulce srpna maji zimni kombinezy
16. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už se s vámi loučím zase jsem tady proseděla dvě hodky tak se mějte mooooc hezky pěkné sny a zítra na psanou :grinning: :grinning: :grinning: ...pa pa
16. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa.... nejsem nák schopná nic psát
16. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni dobrouuuu
16. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zdeni narazila jsem náhodou a tak je nádherný že sem si o něj napsala. Já totiž přemýšlím a plánuju dopředu. V zimě plánuju léto a v létě zimu. :slight_smile:
16. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri ja mam v tomhle nakupu pomalu rok dopredu strach,nikdy nevim,jak to bude
16. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je to 80 a poslala mi pani míru tak podle toho jí by to mělo byt na zimu dobré. :slight_smile:
16. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my treba nektery veci ted v korigo 9 mesicich mame uz 86
16. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen k tomu hrnečku...Kuba z něj pije strašně rád...on ho drží za uši a pije a já jsem ráda, protože lahvičku vždykcy chytl a vytáhl z ní savičku a všechno bylo venku na něm :D. On chce být hrozně samostatnej a nejvíc ho baví když něco umí sám...i krmit by se už chtěl...sápe se mi po lžičce a zkouší nabírat...ale to ho nenechávám často..nejsem prací maniak :grinning: :grinning: :grinning:
No a manža je opravdu supr...jenže teď jezdí z práce až večer a úplně vyřízenej a o víkendech chci být s ním....takže je to holt těžký. A uspávání máme tak těžký, že nevěřím, že by ho některá babička sama uspala....
:slight_smile: tak du taky chrnět tak snad zitra se sem dostanu dřív. Tak se mějte holky a ahoj
Ha...Kuba měl už v 8. měsíci některá bodýčka 98...a teď už je neobleče...a naopak má tepláčky 68, které mu jsou. Já už na velikosti vůbec nehledím...dívám se na skutečnou velikost...co výrobce to jinej rozměr....
16. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin my mame dlouhy telo a kratky nohy. ted teplacky 68 jsou akorat.
U nas babi sama uspi,deda taky uhlida,mam odzkouseno,kdyz byla ta becka,jen jsem byla na dosah zavolani,jinak bych ji nedala. jsem zavisla ja na male
16. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Kuba dneska poprvé přelezl přes práh. A teď při vysávání honil vysavač...už mám vážně po klidu a to ještě ani nechodí....
17. srp 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 no Kubovi jsou spíš všechny tepláky i 86 malý v pase a přes zadek....jen ty jedny z Chicca obleče pohodlně i 68
Jo a četla jsem, že děti do 1 roku by neměly nosit ponožky...prý to způsobuje vznik křečových žil....Já radši kupuju trpláčky co mají dole capky....ponožky se mu buď zařezávají nebo padají...
17. srp 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame troje ponozky z HMka,ty drzi dobre. ale bez ponozek si to nedovedu predstavit. kolikra tma jen kratasky a ponozecky,kdyz pofukuje.
17. srp 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já mám problém sehnat ponožky na tu jeho tlustou nohu :slight_smile: a polodupačky nebo ty tepláčky má oblečené stylem, že má nohu někde v půlce dupaček..
17. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahoj :slight_smile: my jsme na tom stejně...jak leze a staví se tak tepláčky s capkama už mít nemůže,pořád sjíždí a nožky má někde zaseklý..škoda,máme nový a vůbec je nevyužil :frowning2: ponožky kupujeme ty polský,jsou drahý cca 50 kč ale drží ajsou široký i na tlustý lýtečka :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...dobré ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska zase hororová noc jááááá už fakt nevím co se děje pořád se budila,připadalo mi to jako kdyby měla nějaké škarede sny!!!!! :angry: :angry: :angry:
17. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad každou půl hodinku byla vzhůru!!!!!! :unamused:
17. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, také budu muset obnovit šatník, body s dlouhým r. nám asi těžko budou, a ještěbmusím nějaká krátká, no furt něco, na zimu jsem si objednala něco z nextu, mimochodem i jejich ponožky, jsou fakt supre, dlouhé, krásně drží, dneska mě mrňous tak kousnul, až mám na prstu upíří znamení :grinning: , tatánek tvrdí, že má zuba nahoře, a já at dělám co dělám, nemohu najít, :grinning: , dneska noc nic moc, asi rostou zuby od 1-3vzhuru, na mrtvici, to jsem mu vyhrožovala, že nebude mít sourozence, poůjdu do práce apod, a tatínek, ...to mi nemůžeš udělat, co bych sním dělal, (srápotka jeden :grinning: )
17. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 též jsme spali špatně, možná měsíc, nebyl úplněk?
17. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my už musíme používat tepláčky....v capáčkách by se už zabila,ty podkluzují...jak se pořád zvedá :wink: Takže bud na boso a nebo ponožky protisklusky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já nevím připadá mi to že mám poslední dobou pořád úplněk :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...prodám na noc mimčo :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my už máme 2. zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: nerostou vám taky??já byla včera v práci a dobrý :wink: kluci to zvádli na jedničku :dizzy_face: já snad taky :wink: tak se těším do postele..jen co malej usne..
17. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no jo, ale kdo je koupí,když tu mají ti naši bobci takové dobré recenze :grinning:
@ktr tak ty už jsi pracovala, sis odpočla co, myslím od kluků :grinning:
17. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jůůůů tak to je skvělí...tak tet aby sis odpočinula.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@xkacatkox asi jí prodám tatínkovi aspon na jednu noc :wink:
17. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :grinning: :grinning: :grinning: zatím jsem měla noční,takže dobrý :wink: uvidíme jak to kluci zvládnou přes den,to bude náročnější.. :confused:
17. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek