• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ono už to začíná bejt docela horký... dneska jsem za posledních 14Kč koupila chleba a do desátýho můžu jíst třeba kořínky :frowning2: ... no doufám, že muž něco ještě přinese... navíc tedka jako asi všem mi končí mateřská a maj mi poslat nákej papír a ten než mi příde a pak ještě si musim zařídit příspěvek a to mi řekli, že mám přijít až potom co mi ta mateřská skončí ale i s tim papírem... tak nevim jestli mi příští měsíc vůbec něco příde.. pže ty úřady jsou dneska hrozný... :frowning2:
4. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cekam rodicak uz tento mesic.
nu a vejplatu mame kolem 10 a v penezence je taky jedna kapsa prazdna a druha vysypana.tedka byly vydani
4. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím že jsme na tom všichni stejně....
4. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooo,ja i kdyz muzu,tak moc neusetrim :frowning2:
4. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ušetřit se nedá... to jsem si vyzkoušela když mi přišlo porodný, vejplata a daně... v půlce měsíce jsem zase měla h.....o ... je fakt, že jsem dala půlku nájmu, jinak by asi něco zbylo, ale je to v .... vy víte kde... přitom bych v klídku doma něco mohla dělat...
4. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když pro ty miminka je tolik krásných věcí :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je a strašně mě mrzí, že si skoro žádnou z nich nemůžu dovolit :cry:
4. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeej vecicky,blbinky......
4. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou holky manžel zase nikde... se zase potkáme ráno až bude odcházet chjo :frowning2: ....
4. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hračky jsou dobře drahé :frowning2: já zjištuju s blíížícím se jarem, že nemám co na sebe do ničeho nevlezu v zimě jsem nosila své těhotenské svetry... taky jdu spát :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s oblečením problémy nemám... i když by se náký nový neonošený hodilo... ale vesměs mi všechno je menší kalhoty na sebe navleču, ale neni mi v nich příjemno (což nebylo ani před těhu).. takže si myslim, že už budu někde na původní váze :slight_smile: .... manžel včera přišel jen co jsem vypla počítač tak sme si povídali asi deset minut pak usnul a ráno sme se viděli mezi dveřma :frowning2: :cry: ... a Jonášek spal jenom do šesti... taky jedem na rehabku, ale myslim, že už je poslední... mám z něj radost :slight_smile: ... houpe se ze strany na stranu, chytá si nožičky, semtam se otočí na bříško a nebo na záda... když se přitáhne tak přitaženej i sedí... nemyslím si, že bysm byli nějak pozadu už... :wink: .... ještě přemejšlim kterym autem pojedu.... jestli bezpečnějšim, ale velkym, který jsem dlouho neřídila a parkování v něm pro mě bude horor... nebo mým shnilým, ale zato si v něm na 100% věřim v řízení... toho passata se hrozně bojim, vůbec se mi to auto neřídí dobře a ještě je to nafta.... když jezdit v mém autě už je taky o strach... já v něm nehodu na 95% nezavinim, ale může se najít jinej ......... .... a to bysme byli na s........
5. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAtul jestli chces mam tu po prckovi bundicku a kalhoty, posledni,co jsem neprodala.jsou z nextu.bezovy rolupky a zelena khaki bundicka,maly to nosil nejak mezi 9-12mesici a dal.....tak akorat na zari,rijen
5. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty to pro prcka chtít nebudeš??? Bundiček mám myslim dost... ale kalhoty by se možná hodily :wink: ....
5. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee nebudu.je to klucici
5. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska uvařim a pojedem na výlet ke tchánici a pak ještě ke kamošce. Naši malujou chodby tak berem roha. Snad nebude odpoledne pršet, páč chci vzít i kočár.
5. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak malý spal skoro do 9, ale v noci měl 2 hodiny pauzu.... odsávačka ho dokonale probrala ta jeho rýma už mě štve :frowning2: Já některé předtěhotenské kalhoty v pohodě obleču, jen trika mi končí v oblasti pupíku a podprsenky kromě kojících obleču tak 2 které mi dřív byly velké :frowning2:
5. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett u nas byl mejdan tez,zacala se tocit v postylce na brisko,prskat tam a kecat.....rano v pul sedmy budiik,vzbudit prcka a do skolky
5. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já oblečení nekomentuju-je to k pláči.Ale pár věcí obleču a když tak budu muset koupit.Až přestanu kojit,tak to budu řešit ve velkém a hubnout.A podprdy obleču jen kojící a i ty velké co jsem měla,tak mám malé :frowning2:
5. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak to já o postavě ani nemluvím.... :frowning2: V těhotenství jsem přibrala jen 13kg a to jsem vlastně nechala hned v porodnici.V šestinedělí jsem ještě trošku zhubla protože mi malá dala hodně zabrat!!!!Vždycky jsem byla udělaná žádnej drochýtek,ale tet se na sebe nemůžu podívat!!!!Strašně mi padlo břicho a to jsem si ho po porodu stahovala,ale nic nezabralo!!!Mám tam pěknou pneumatiku...o prsou ani nemluvím protože před těhu jsem měla 5 a tet mi připadá,že mám snad10 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: HoooororJak se vidím v zrcadle chce se mi brečet!!!!Já vím už je načase začít cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Předtím mi to nešlo protože mě bolela jizva a tet už bych se do toho měla zabrat.Tak to jsem jáááááá :wink: :frowning2: :angry:
5. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
haaa ja o sobe radeji nemluvim.
a do zrcadla se moc nedivam.ramena jako rambo,pod bradou ovarek, nohy jako sloupy,misto bricha alpsky previs
5. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
raakosníčk-tys opsala mě!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampusi noo myslim ze jsme na tom asi skoro vsechny podbone.
nechaaaapu holky co jsou treba po dvojcatek,nebo cerstve po porodu a maji postavu lepsi jak predtim...
5. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
rakosnicku-ty jsi na fcb pod jakou přezdívkou??
5. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nebejt pruhatá jak zebra.. tak už mám postavu taky celkem jako před tim, ale jak mám ty strie tak se mi to ne a ne zatáhnout :frowning2: .... byli sme na tý rehabce a ještě si nás objednala... JOnášek byl unavenej a nechtěl vůbec spolupracovat :frowning2: ... a ještě musíme dopilovat to aby se otáčel na obě strany (jako hlavu), už jí celkem otáčí na obě, ale ta jedna je furt přednější....
5. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky ja jsem teda na sve puvodni vaze. Oblecu vse jen ty tricka mam taky jaksi kratke. Pribrala jsem 14 kilo a 12 bylo po sestinedeli a shonu kolem maleho dole. Jen ty prsa jsou vetsi a vesaky. Manzel jim rika opicky. My uz jezdime ve sportaku, korba nam uz byla mala. Maly by rad sedel ale pry se to kvuli pateri nema. Mel by si sam sednout az poleze ale jemu se to tak libi. Jinak jeste prikrmy davat nemam protoze ma ten ekzem a je tedy alergik a zelenina taky muze alergizovat. Jen ted vubec nepribral. Ale doktorka rika ze to nevadi ze se ted vic hybe. Ale v noci mu mam dat umely hypoalergenni mliko. A rev v noci bude asi od zoubku. Doporucila nam calgel a nurofen. Taky jsem ted zacla hubnout ale jen tim ze si hlidam kalorie a jim zdraveji. Tak jestli to mliko ted nemam min sladky a tucny a tak nepribira?
5. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy se tu bavíte jak hubnete a koukejte co jsem dneska upekla :
5. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přibrala nejmíň u prvního dítěte...9kg , u druhýho už 15kg a u třetího skoro 20 kg :astonished: , ale váha se mi vždycky nějak vrátila zpět na tu původní. Teď mám 61 kg, tak mi zbývají ještě asi 3 kilča. Ale čím jsem starší, tak to jde dolů pomaleji...a já si ráda občas zamlsám :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska: to je krásný :slight_smile: ... lenkar: já jsem teda takky ekzematik a ovoce a zaleninu bych neměla jíst vůbec, ale úplně na to prdim co bych jako pak mla jíst??? u mimča je to asi jiná... jonášek zatím vypadá dobře... a když je někdo ekzematik neznamená, že je taky alergik.. jenom nesmí nebo by neměl určitý druhy jídla.... bez čokolády bych umřela... láduju se s ní horem dolem a tedka je to docela v pohodě.. mám ekzém malinko na ruce tedka ale nic hroznýho :slight_smile: .... jenom nevim jak u miminek podpořit to aby ho neměli... mě příde, že čim víc se láduju ěcma který bych na ekzém neměla tim víc je prdola v pohodě... kůži má zatim bezvadnou :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska-nádhera,to děláš potahovou hmotu z těch bonbónů??Páč se to chystám vyzkoušet tak za 2 týdny.
5. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek