• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Jak dlouho mám prosím varit hriby do omacky?????nikdy jsem ji sama nedelala,vzdycky jsme dostali od tchyne
17. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no tak náš tatínek by měl z toho skončení, ale dneska se snažil, jenže Matěj chtěl mě :frowning2: no snad to někdy vyjde :slight_smile:
@ktr však kluci si určitě poradí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@zdenka33 :grinning: :grinning: :grinning: tatka zmizel :confused: tak vyrážíme ven....spát se bude až kubík dovolí :wink:
@slunicko48 no já vařím tak 20min, až jsou měkké

17. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no vidíš to už je pokrok,to je jasný,že chce tebe.....je totiž kojený
17. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tchyne mlela neco o om,ze se musi dobre a dlouho prpovarit.nevim proc
17. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ale tak je to fajn, vypadnout mezi lidi, korunky se také hodí :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 tak to nevím, já to vařím 2émin, páč dotoho dávám ještě kousíčky brambor, naprosto jednoduchá omajda, jak facka
17. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
valíme ven holky, tak odpolko tu, :slight_smile: aspon, že si tu můžeme pokecat, dneska mě zněj asi švihne :grinning:
17. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr zuby zase nikde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad v roce snad bude mít :wink:
17. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo jednoducha je,ani kucharku na ni nepotrebuju, jen me zmatla ta babina no
17. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox přemýšlím taky jestli ven,ale nějak se tu zatahuje a začalo pěkně foukat...tak nevím nevím.....aby nás nechytlo nějaké tornádo :astonished: :astonished: :astonished: ...máme doma moc rohlíků půjdeme nakrnit kačky na rybník :wink: Tak pa pa holky :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je zatazeno, tak sedime doma,kdyztak po obede ven na zahradu k babi,tam je altan,kdyz lije,da se schovat a i tak jsme venku
17. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak my jsme si dáchli do 7 a pak ještě od 9 na hoďku.Ven půjdeme odpoledne.Musím na ty botky,poštu a něco koupit na vaření.Dneska se nějak odbudeme :frowning2: Ale Filip bude mít hovězí s mrkvičkou a těstovinama(toho nemůžu odbýt)A zítra udělám asi kuře na smetaně-to máme taky rádi.
17. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ahojky...dáváš už i smetanu????a omáčky normálně zahuštuješ moukou????
17. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já to spíše udělám s mlíkem a mouku dávám,ono ji tam moc stejně nejde.Už papal i zapraženou polívku-teda tak se tomu říká na slovensku-máslo mouka-zaliješ vodou,pak jsme dali kapku mlíka nudle a vyfoukla jsem vajíčko.Ten se olizoval.
17. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,my jsme z venku zrovna přišli...a Mareček už je nějakej ukňouranej,tak ho dám asi spinkat každou chvilku :slight_smile: A ohledně hub vám neporadím,jelikož je nemám ráda :unamused: Jinak zapražený polívečky máme taky moc rádi,hlavně hodně zeleninovou :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampu omacky tez davam normalne,dneska mela houbovku,zitra doji otevrenou sklenicku,co nedojedla a pozitri udelam kure na paprice
17. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé houby... ty taky nemám ráda... manžel furt sní o houbový omáčce... já jí neumim onby si jí ale moh udělat sám... my ven půjdem jen co se vzbudí prdola je tu hnusně možná už i prší, ale pejsek potřebuje :slight_smile:....
17. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám houby ráda,ale maluchovi je ještě nedávám.Jinak už papá asi tak skoro co my.Ani nevím,páč mi přijde,že vařím pořád dokola to stejné.
17. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já houby miluju...cpala bych je nejradši do všeho...

@slunicko48 houby by ale malá ještě neměla, ne?
mně teda na to lezení a chození celkem doma chybí koberec...jak máme lino, plovoučku a dlažbu tak má furt studený ruce, navíc když si na to sedá a taky mu to klouže....A to nemluvím až bude zima a bude tu u země profukovat....
17. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je hnusně chvíli jsme dospali... já bych mu jedině museka dát papučky nebo ponožky na ty dupačky... já kupuju nějaké naše a ty mají volný lem takže se mu tak nezařežou :slight_smile: houby moc dlouho nevařím...někdo to dusí i hodinu, ale to pak houby už ani nejsou :grinning: dneska máme skleničku nechce se mi vařit :confounded:
17. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my ještě baštíme teda kašičky, naše jídlo mu teda nedávám, ani odlehčené, houby také miluji, když nejsou v lese, ujíždíme na žampionech
17. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu ona taky hriby nejedla,mela je ntu omacku
17. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox nápodobně...vařím pro něho zvlášť...spíš jen zeleninu a maso...stejně bych musela v ařit dvakrát...nedovedu si představit vařit pro nás bez soli a koření a pak to hotové dosolovat...to by mě chlap asi vydědil :D
17. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jak jsem psala...mám ty kuchařky pro kojence...jenže na to bych musela mít čas...jsou to náročnější recepty než na jídlo pro nás...:slight_smile:
17. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin ono vetsinou jidlo dosolit jde,jen brambory,ryze atd se blbe dosoluji,ale polivky,maso to jde ne??
17. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 taky tak. davam nase, nam korenim a dosoluju az odeberu male.
Od roka,coz je ani ne za mesic bude jist s nama.
17. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 no tak maso chutná úplně jinak když je osolený a kořeněný na začátku než když ho dosoluješ už udělaný, ne? A ani od roka by se myslím moc solit nemělo...
Já mám sama problém s ledvinama a vím, že soli přijímáme zbytečně moc i bez dosolování...je v pečivu, těstovinách, v koření....a už to stačí pokrýt denní potřebu...natož ještě dosolovat...taky mu nechci ty ledviny zbytečně zanášet
17. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek