Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
slunicko48
17. srp 2010
Jak dlouho mám prosím varit hriby do omacky?????nikdy jsem ji sama nedelala,vzdycky jsme dostali od tchyne
xkacatkox
17. srp 2010
@zdenka33 no tak náš tatínek by měl z toho skončení, ale dneska se snažil, jenže Matěj chtěl mě 😞 no snad to někdy vyjde 🙂
zdenka33
17. srp 2010
@ktr však kluci si určitě poradí 🙂 🙂 🙂
ktr
17. srp 2010
@zdenka33 😃 😃 😃 tatka zmizel =-) tak vyrážíme ven....spát se bude až kubík dovolí 😉
xkacatkox
17. srp 2010
@slunicko48 no já vařím tak 20min, až jsou měkké

zdenka33
17. srp 2010
@xkacatkox no vidíš to už je pokrok,to je jasný,že chce tebe.....je totiž kojený
slunicko48
17. srp 2010
@xkacatkox tchyne mlela neco o om,ze se musi dobre a dlouho prpovarit.nevim proc
xkacatkox
17. srp 2010
@ktr ale tak je to fajn, vypadnout mezi lidi, korunky se také hodí 🙂
xkacatkox
17. srp 2010
@slunicko48 tak to nevím, já to vařím 2émin, páč dotoho dávám ještě kousíčky brambor, naprosto jednoduchá omajda, jak facka
xkacatkox
17. srp 2010
valíme ven holky, tak odpolko tu, 🙂 aspon, že si tu můžeme pokecat, dneska mě zněj asi švihne 😃
zdenka33
17. srp 2010
@ktr zuby zase nikde.... :-p :-p :-p tak snad v roce snad bude mít 😉
slunicko48
17. srp 2010
@xkacatkox jo jednoducha je,ani kucharku na ni nepotrebuju, jen me zmatla ta babina no
zdenka33
17. srp 2010
@xkacatkox přemýšlím taky jestli ven,ale nějak se tu zatahuje a začalo pěkně foukat...tak nevím nevím.....aby nás nechytlo nějaké tornádo :-o :-o :-o ...máme doma moc rohlíků půjdeme nakrnit kačky na rybník 😉 Tak pa pa holky 🙂
slunicko48
17. srp 2010
tady je zatazeno, tak sedime doma,kdyztak po obede ven na zahradu k babi,tam je altan,kdyz lije,da se schovat a i tak jsme venku
pampusik77
17. srp 2010
ahoj,tak my jsme si dáchli do 7 a pak ještě od 9 na hoďku.Ven půjdeme odpoledne.Musím na ty botky,poštu a něco koupit na vaření.Dneska se nějak odbudeme 😞 Ale Filip bude mít hovězí s mrkvičkou a těstovinama(toho nemůžu odbýt)A zítra udělám asi kuře na smetaně-to máme taky rádi.
zdenka33
17. srp 2010
@pampusik77 ahojky...dáváš už i smetanu????a omáčky normálně zahuštuješ moukou????
pampusik77
17. srp 2010
@zdenka33 já to spíše udělám s mlíkem a mouku dávám,ono ji tam moc stejně nejde.Už papal i zapraženou polívku-teda tak se tomu říká na slovensku-máslo mouka-zaliješ vodou,pak jsme dali kapku mlíka nudle a vyfoukla jsem vajíčko.Ten se olizoval.
hannnnuska
17. srp 2010
Ahojte,my jsme z venku zrovna přišli...a Mareček už je nějakej ukňouranej,tak ho dám asi spinkat každou chvilku 🙂 A ohledně hub vám neporadím,jelikož je nemám ráda :-| Jinak zapražený polívečky máme taky moc rádi,hlavně hodně zeleninovou 🙂
slunicko48
17. srp 2010
Pampu omacky tez davam normalne,dneska mela houbovku,zitra doji otevrenou sklenicku,co nedojedla a pozitri udelam kure na paprice
kacamura
17. srp 2010
jé houby... ty taky nemám ráda... manžel furt sní o houbový omáčce... já jí neumim onby si jí ale moh udělat sám... my ven půjdem jen co se vzbudí prdola je tu hnusně možná už i prší, ale pejsek potřebuje 🙂....
pampusik77
17. srp 2010
já mám houby ráda,ale maluchovi je ještě nedávám.Jinak už papá asi tak skoro co my.Ani nevím,páč mi přijde,že vařím pořád dokola to stejné.
lin18
17. srp 2010
já houby miluju...cpala bych je nejradši do všeho...

@slunicko48 houby by ale malá ještě neměla, ne?
mně teda na to lezení a chození celkem doma chybí koberec...jak máme lino, plovoučku a dlažbu tak má furt studený ruce, navíc když si na to sedá a taky mu to klouže....A to nemluvím až bude zima a bude tu u země profukovat....
pett7
17. srp 2010
venku je hnusně chvíli jsme dospali... já bych mu jedině museka dát papučky nebo ponožky na ty dupačky... já kupuju nějaké naše a ty mají volný lem takže se mu tak nezařežou 🙂 houby moc dlouho nevařím...někdo to dusí i hodinu, ale to pak houby už ani nejsou 😃 dneska máme skleničku nechce se mi vařit :-S
xkacatkox
17. srp 2010
to my ještě baštíme teda kašičky, naše jídlo mu teda nedávám, ani odlehčené, houby také miluji, když nejsou v lese, ujíždíme na žampionech
slunicko48
17. srp 2010
pampu ona taky hriby nejedla,mela je ntu omacku
lin18
17. srp 2010
@xkacatkox nápodobně...vařím pro něho zvlášť...spíš jen zeleninu a maso...stejně bych musela v ařit dvakrát...nedovedu si představit vařit pro nás bez soli a koření a pak to hotové dosolovat...to by mě chlap asi vydědil 😃
lin18
17. srp 2010
Ale jak jsem psala...mám ty kuchařky pro kojence...jenže na to bych musela mít čas...jsou to náročnější recepty než na jídlo pro nás...🙂
slunicko48
17. srp 2010
Lin ono vetsinou jidlo dosolit jde,jen brambory,ryze atd se blbe dosoluji,ale polivky,maso to jde ne??
slunicko48
17. srp 2010
@pampusik77 taky tak. davam nase, nam korenim a dosoluju az odeberu male.
Od roka,coz je ani ne za mesic bude jist s nama.
lin18
17. srp 2010
@slunicko48 no tak maso chutná úplně jinak když je osolený a kořeněný na začátku než když ho dosoluješ už udělaný, ne? A ani od roka by se myslím moc solit nemělo...
Já mám sama problém s ledvinama a vím, že soli přijímáme zbytečně moc i bez dosolování...je v pečivu, těstovinách, v koření....a už to stačí pokrýt denní potřebu...natož ještě dosolovat...taky mu nechci ty ledviny zbytečně zanášet

Začni psát odpověď...

Odešli