• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jenže bohužel chlap solí ještě dřív než ochutná...což mě pekelně štve :grinning:
Jo aještě...chuť soli je na zvyku a navíc časem otupuje...čili abys cítila slanou chuť musíš solit čím dál víc...ale je to vratné....já v nemocnici s ledvinama vůbec sůl neměla...pak jsem nesolila ještě asi půl roku a pak se mi zdál i chleba přesolenej... :grinning:
17. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 u nas to bude tim,ze sami solime minimalne. takze to neresim. a ja nevim,mne to maso chtuna osolenya okoreneny stejne jak pred,tak po,takze ja asi neposoudim
17. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 no já hodně dělám takový omáčky nebo zeleninu ale maso na kostky...takže pak už bych dosolila jen tu omáčku nebo zeleninu ale maso ne....no ale časem bude jíst taky s náma samozřejmě...nebudu furt vyvařovat na dvakrát ...nejsem masochista... :grinning:
17. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 přesně jak píšeš,od roka bude jíst s námi.Já moc nesolím,tak to nebude problém.A navíc mu chutná,tak jsem ráda,že nemusím kupovat skleničky.A to mi většinou zbude ještě něco na zamražení,takže mám něco v zásobě a lenošivé dny.
17. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu tak tak.
ja jsem rada,ze ji vareny,konecne....samozrejme jsou veci,ktery ji nedam,jako gulas a bucek a podobne.tak zvolim jine maso
17. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé...jsem si teď představovala jak mu mixuju naše jídlo...a zajímalo by mě jak by chutnal mixovanej řízek :grinning: :grinning:
taky vám to maso vždycky nechá ty vlákna? Nechápu jak to mixují do skleniček, že to mají úplně hladký....
17. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 nooo ja to malymu tak driv davala,oloupala jsem strouhanku a maso mu nakajela.
zalezi cim mixujes,tycovym mixerem to neudelam,to jsou vlakna.kdyz hodim do robota,je to rozmasakrovany na pidi kousinecky,ani poznat to neni
17. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaaak,konečně spíme...dneska to byl boj,ale mamka vyhrála :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já malému taky dávám už skoro všechno,moc nesolíme,takže to je v pohodě a když máme něco fakt hodně kořeněného nebo řízky,tak mu hold udělám něco jinýho :slight_smile: Od půl roku mu všechno buď mačkám vidličkou nebo maso krájím na malý kousíčky,nikdy jsme nemixovali a v pohodě :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nemixuu,maluch jí kousky všeho a v pohodě.No maluch už má po oběděteď ještě já a pak půjde na chvíli pospinkat,už začíná být protivný,ale stejně dřív jak v 1 neusne.
17. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spome,spis cekam ze se vzbudi a pujdem ven.
17. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my až se vzbudíme,tak kolem 3 dáme sváču a pak vyrazíme do města.A taky budu potřebovat svaly od manžela na nákup.Páč tahat to do 5.patra i s maluchem se mi nechce a ještě balík na poště.
17. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no já to mám taky a když robota hodně potrápím, tak je to jak ty kaše ze sklínek, ale sažím se to michovat trošku nahrubo, ať si zvyká
17. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox už jsme vzhůru :confounded: to jsem se teda nevyspala :confounded: ale nevadí :wink: jsem ráda,že můžu dělat práci,která mě baví :slight_smile: my mixujeme na hodně hrubo :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr to doženeš, třeba zchrupne později, chce si tě asi užít, když jsi byla v noci pryč, časem si zvykne, my také špatně spíme, 2krát jsem uspávala, a co na JIP klídek nebo frmol, také se těším až budu moci jít do práce, ale až za 2 roky, nejdříve se musím věnovat Matýskovi, aby měl dobrý základ, hlavně manža prý neví co by si sním počal :grinning: srandista jeden, jen mám obavy zda zvládnu se vrátit knám na novorozeneckou JIP, co mám Matýska, mě to strašně bere, když se děti trápijou a nemají jednoduchý vstup do života
17. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tý jo...to musí být docela psycho...já co mám malýho tak se na děti dívám úplně jinak...dřív mě to moc nebralo a teď mě všechno rozbrečí.
Jí mixuju v robotu, ale třeba hovězí je stejně hodně na hrubo. Tyčovým dělám jen zeleninu...třeba špenát s vajíčkem...
17. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem byla v obchodě a dostala nápad udělat mexiko...maso, fazole, rýže...už jsme neměli snad rok...tak uvidím jak to dopadne. Mně už dochází inspirace na vaření...každej den to je hrůza a navíc ne moc časově náročný, aby to Kubík vydržel....Třeba svíčkovou jsem nedělala snad půl roku....A co teprve moje oblíbený bramborový knedlíky plněný uzeným masem se zelím a cibulkou....
No nic...mě si nevšímejte...já ještě od rána nejedla tak tu slintám.... :grinning:
17. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no já bych si taky dala knedlíky s uzeným, bože, slintám s tebou :grinning: minule jsem si dala čeství porek a Matýsek to oberečel, ale přitom jindy mu nevadil, ale asi byl mooooc čerstvý, svíčkovou, tu už asi nebudu ani umět, jak říkáš, hlavně rychle, jinak to nestihneme udělat, vařím večer a někdy se holt odbudu, nebo si zavařím do skleniček a když někdy nemám, tak jen lupnu s víčkem a mám obídek, super věc, taková roštěnka či rajská, se dobře zavařují
17. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox taky tak...já nezavařuju já mrazím....hlavně když se nestíhá, aby bylo co dát chlapovi...sama si dám klidně suchou rýži s hráškem a tuňákem...zrovna včera jsem měla....nebo jen špagety s hotovou koupenou omáčkou...
17. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my nemáme tak velký mražák, až příští rok, až se postaví schodiště, podle toho se koupí vysoká lednice, to by člověk neřekl,co tě v životě ovlivní na nákupu lednice, asi si objednám u babičky segedín, v pátek tam jedeme, chudák babi je zrovna u ní bratr, jak říkáme a na nadstandartu, tak z toho vaření nevyjde :slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo bylo to fajn,byl klid tak jsem měla aspon dost času si to zas "osahat" to víš,nebyla jsem v práci skoro 18 měsíců :confused: jinak přibylo spoustu papírování a razítkování,protože jsme asi měsíc akreditované pracoviště....ale to ty určitě taky znáš :wink:
@lin18 budeme taky tento týden vařit svíčkovou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky jsme ji strašně dlouho nedělali...hollky já mám tak hroznej hlad,že se asi najím :slight_smile: pak zas budu naštvaná,že jsem se najedla...tak já fakt nevím,co s tím....ještě musím hooodně zhubnout :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr co chces hubnout????
17. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 připadám ti snad hubená??fotky zkreslujou.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jo to jo, mě to taky čeká za 2 roky, tak to jsi v práci zas tak dlouho nechyběla :slight_smile:
17. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kuba se dneska poprvé postavil v postýlce...v průběhu 14ti dnů se zvládl sám posadit, začít lízt a teď i stát...to je fofr....
No já dneska ještě nejedla...až Kuba usne tak si dám konečně to mexico...už mi kapou sliny na klávesnici :grinning:
17. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ale tlusta taky ne....si videla tu fotku kde sjem s malou na fejcu ne??
17. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, máš ale šikovného klučiny, tak ten náš pacholek je tu poslední :frowning2:
17. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 teeeda,ja uz bych od poeldne mela teda hload,obdivuju te,ze vydrzis.
17. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neřešte váhu.Já teda o sobě s klidem můžu říct,že jsem obézní.Zatím ale kojím,ale už to musím začít řešit.Sice doma nemám váhu,ale vidím se v zrcadle a teď nově jsem se uviděla na fotkách z akce a celkem jsem se zhrozila.Fuj,fuj,fuj!!!!
17. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já toho dneska moc nesnědla :confounded: to zase večer doženu :frowning2: malý měl dneska zase záchvat když lezl a spadl na nos :frowning2:
17. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by váha nevadila mám ještě 10 kg jako bonus ale ten útvar pod bradou mě štve :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
17. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek