• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
pampu ja se hrozím pokazdé,co se vidím.
Pett me stve utvar pod bradou,utvar,co se mu rika udajne bricho, a vubec vsechny speky
17. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 holky nekažte si den, tak si říkejte,jsem pěkně oplácaná, já bych pár kilo na víc brala, ale to je jak naschál, když jsme byla oplácaná, tak jsem držela diety apod blbiny a tedka bych chtěla pár kilo navíc, člověk by řekl, že neví co chce :grinning: však oni nás děti ještě proženou
17. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě víc štve ten podbradek.... děsím se fotek
17. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 já mám ty brady snad 3!!!!!!A to břicho.Ale já jsem závislá na sladkém,dává mi to energii.Asi je to jen moje výmluva.Ale před rokem se mi podařilo zhubnout 20kilo,tak snad to půjde i teď.Jen bych asi potřebovala nějak odstranit chutě na sladké a nevím jak na to.
@slunicko48 no já mám hlavně ráda na jídlo klid....to radši vydržím a večer v klidu vychutnám s knížkou než to do sebe rychle naházet s Kubíkem za zády. Normálně obědvám když Kuba po obědě spí, ale dneska jsem nestihla uvařit, takže když spal nebylo ještě co jíst a chlebem jsem se zaplácávat nechtěla.
Já mám o 8 kg míň než před těhotenstvím...ale nějak blbě rozložený....obrovský vytahaný břicho, vytahaný prsa, podbradek...chtělo by to cvičit...no ale nějak není ani čas a hlavně energie
@lin18 vytahaný prsa mě taky štvou, člověk by měl snad po každém těhu a kojení projít nějakým servisem :angry:
17. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sice měla vždy velké prsa,ale tohle je fakt mazec!!!Vždy jsem měla D a teď kupuju G nebo F,obvod mám stejný.A to už moc nekojím.
17. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
na prsa jsem zapomněla...
17. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem všude celkem normální... ale to břicho vypadám zase jak ve čtvrtym měsíci... s tim špekem musim něco udělat... a zebra mi taky furt nemizí :cry: ... kdyby to aspon bledlo, ale ne... dneska asi nebudu... budu žehlit a pak do hajan neni mi nák moc dobře... Jonáš ještě nespí, ale usíná snad.... doufám že se z tohohle knourání nerozeřve...
17. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chápete to??? my sme rádi že sme rádi a on si koupí motorku :angry: ... tedka si jí přivez odvezl jí do garáže... kde bude stát nespíš do příštího roku... tak co to má za smysl... jako jo taky se na ní chci naučit... ale mohlo to ještě rok počkat :angry:
17. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac oni jsou mekdy jako deti, proste to musi mit hned.
17. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura co nato říct......!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac-mi něco povídej.Já bych řekla,že jsou i horší jako děti.
17. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 prsa tak to jsme na tom stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no počkám tak měsíc myslím,že malá se sama odstavuje no a pak začnu taky z bubnutím...to jsem zvědavá jestli vzládnu dát dolů 20kilo :astonished: :astonished: :astonished:
17. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně po těhotenství mi přijde,že se mi změnila úplně postava....jsem někdo jiný :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do toho hubnuti pujdem hromadne.20 potrebuju dolu tez
17. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych potřebovala i víc jak 20,ale kdybych dala dolů těch 20kg,tak budu spokojenější.Takže bychom mohly hromadně :wink:
17. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77
@slunicko48 holky neříkejte dvakrát ...nebo se chytnu...možná by bylo príma se podporovat...když doma to nejde!!!!Mám doma hrozného hubenoura a hlavně rád jí večer no a někdy v noci!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak nad ním stojím a slintám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muj by taky mohl trosku ubrat,ale nejhorsi je ze on nejradeji smazene,rizky atd.....a to je pak tezky se udrzet,kdyz i ja je mam rada
17. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já začnu až definitivně přestanu kojit.A to si myslím,že bych mohla do toho roku vydržet.Ale když ne,tak začnu rychleji.Třeba abych vlezla někde v únoru do plesových šatů.
17. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. No tak nevim kdy pujde malá dneska do hajan páč se už dvakrát vzbudila a teď už se jí moc nechce. :rolling_eyes: Asi budem mít večírek :slight_smile:
17. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se nespí a dlouho ještě nebude..
17. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám že se u nás bude co nejdřív spát ale pravda to asi nebude.
17. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip usnul už kolem půl8 a zatím spí.Mívá slabší chvilku kolem 10 a pak se budí až ráno,tak snad to tak i bude.Včera se budil častěji.
17. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to dítě a starej se o to všechno.. pes, mimi, manžel, potkan... potřebuju dovolenou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... tak 20kg já rozhodně neee... ot by ze mě byla oteklá nit.... spíš tak 5 možná 7 kilo dolů....
17. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už kluci spí a to malí i velkej :slight_smile:
@kacamura copak si koupil za motorku??to my připomíná mýho manžílka,ten chce pořád nějaký příšerný auto,co žere 100l na 100 km :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad ho nedotáhne domů..někdy... :confounded: :confounded:
jo přidávám se do klubu hubnoucích listopadek :slight_smile: já potřebuju 10 kg dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se konečně spí...
17. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc pěknou... nevim tedka co to je... chtěl hondu shadow a tu mu myslim prodali tak koupilněco podobnýho a je to asi 6kilo koupil slabší abych se mohla učit a pak mi jí prej dá... je to takovej ten brbláček s těma vydlicema... prostě cestovní motorka... ty já mám ráda... nemám ráda sportovní... no ale mohlo to fakt ještě ro počkat... stejně tedka do 23 nemůže řídit to je jedna věc a další je ta že ještě nemá dodělanej řidičák na motorku a než se to dodělá tak je zima...
17. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už druhý den špatně spíme...budí se co dvě hodiny, s dudlem usne a za chvíli je zase vzhůru....ach jo...možná další zoubek....
taky už jsme vymysleli to koupání...do sprchového koutu jsme nakoupili neklouzavé podložky, na tom on si leze a já ho při tom umývám a sprchuju...ale moc se mu to teda nelíbí, protože nemůže mlátit rukou do vody.....
18. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se zase nespí..budí se co hodinu a ráno jsem ho měla na rukou...zub nikde :confounded:
18. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek