• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Holky jak často vyvařujete lahvičky a dudlík? Já už skoro vůbec...jsem macecha... :frowning2:
A z čeho jim dáváte oběd? Já pořád z lahvičky...jako nabírám lžičkou...a teď jsem četla, že to má mít před sebou na talířku aby viděl i barvu ....
18. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin flasky nevyvaruju uz docela dlouho,ani dudany.
Obed davam z misky,ale tu ona moc nevidi,kdyz ji ja drzim v ruce
18. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin my taky špatně spíme,včera jsme toho ani moc nenaspali,v noci spal krásně,ale usnul až ve 23 a vzhůru byl v 6 už.Teď vytuhnul,ale na moc dlouhej spánek to nevidím :unamused: Takže půjdu rychle něco dělat...Hodně se slintá,ale že by hned po spodních zubech lezl horní?No uvidíme....
A co se týče lahviček,jsem koler,ale vyvařuju každej týden ještě furt :grinning: A jídlo mu dávám z jeho barevné mističky,sice do ní vidí,ale musím ji držet,jelikož si v tom jinak máchá ruce :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 dudlíky vyvařuji,když už je to třeba,jinak jen oplachuji!!!!!Na mističku že zvyklá od malíčka...taky jsem si četla,že dítě má jídlo vidět...včera jsem ji nechala jíst samotnou...no samozřejmně zapojila ručičky,ale musím říct,že toho snědla víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sice byla jak prase,ale aspon se najedla :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 povídej mi o tom já už zase nevím co je to spánek!!!!! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
18. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee tak na samostatne jidlo nemam odvahu...
18. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 teda,tak na to zatím nemám nervy.Asi budu muset jít s ním do kuchyně,abych to prubla.
18. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 no nedopadlo to tak špatně :grinning: :grinning: :grinning: hlavně,že jsem malou mezitím co si hrála s jídlem nakrmila :wink:
18. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jo ja verim,ale ase mala je cune a vsechno co chytne do ruk hazi po zemi...
18. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 já vím ještě je brzo,ale tet mi začala nějak stávkovat obědy!!!!Tak se aspoň zabaví a já jí nakrmím ani neví jak!!§Tet mi začíná nějak všechno bojkotovat..spánek před obědem,večer jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde mám to hodný mimi :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 včera neházela no a dneska bude mít špenát ten jí šmakuje :wink: :wink: tak to vzládneme nějak nakrmit...bože nechce usnout!!!!! :confounded: :confounded:
18. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem jí dala i špagety :grinning: :grinning: :grinning: to byla sranda měla jsem je pak všude!!!!
18. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé dala jsem tam dvě stejné fotky!!!!!
18. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee to je super
18. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip má dneska vepřové na hrášku s těstovinama a my máme zapečené brambory.nad mu bude chutnat.Já ho nechávám zatím jíst samotného snídani a taky je to všude,ale většinou má rohlík nebo chleba,takže pak jen povysávám
18. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala ted mela jen mrambory,brokolici zloutek.
18. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 snídani jí taky sama jenže my máme problém ten,že pořád dává ručičky do pusinky...dám jí chleba mázlej lučinou dám do pusy no a Ada si to zase vynda prozkoumá a omatlá okolopusy a až potom dá do pusy!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pecivo nedavam vubec.
18. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 máme úplně stejný problém,ale tak nějak to trpím a pak uklízím.A miluje vánočku a sladké rohlíky,ale nepohrdne ani chlebem.Je to všežravec.
18. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 prč nedáváš pečivo??
18. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 já už dávám všechno chleba,rohlík :wink: ...vůbec nám nevadí,že nemáme zuby :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tak to se máš,že ti tak pěkně papka....my tet trochu bojujeme no snad je to přechodnééééé :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 nevim, rohlik ozuzla v kocarku,spis se s nim davi,chlerba obcas ode me, ale ze bych ji ho namazala na snidani nebo tak ne.
rano ma mliko,svacu ma jogurt,obed,svaca odpo presnidavku,vecer kasi,pak mliko.
ona sice zubu ma dost, ale ona je nejaka prastena,vetsinou ji to uvizne v krku a hned kucka,davi se a vetsinou vsechno vyblije
18. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máme štěstí,že i když nemá zuby,tak se nedáví.Ale potřebuje mít po ruce čajík.

@zdenka33 neboj,bude to jen přechodné,my to měli na chalupě a po pár dnech ho to přešlo a zase papá jako chlap.
18. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona si toho urve moc,narve do do papule,pak se ji to prilepi na patro...rohlik je divoky.
s chlebem problem nema. ale ten spis tak od nas.
18. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme doma taky syslíka,ale většinou se nedáví.To je i s jídlem,už nemixuju a papá kousky všeho a trvalo mu to jen týden si zvyknout.
18. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jidlo ji nevadi,ze je namackany.asi jen ten prilepeny rohlik
18. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda máme zuby dva a dáváme,jak rohlík,tak chlebík :slight_smile: Teďka jsme měli zeleninovou polívku s játrovýma knedlíčkama a ještě zapraženou,Marouš se mohl umlaskat,spapal celou svoji vrchovatou misku... :grinning: Ale sami teda ještě nejíme :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba měl dneska vepřové na cibulce s bramborem a dušenými rajčaty...taky se oblizoval. Já ho teda rukama nechávám jíst jen pečivo, které pak povysávám. Oběd nebo výživu bych ho nechala taky, jenže to abych ho potom převlíkla a to mi při tom zas všechno vyblije...tak to je těžký...leda že by jedl nahej ve vaničce... :grinning:
18. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek