• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Holky ještě se chci zeptat čím jim čistíte zuby? Já mám nějakou pastu od zubařky ale neobsahuje skoro fluoridy a fluoridový tablety jsem u dr odmítla...
A ještě jak vaše děti spinkají...pod peřinou? Kuba spí na peřině a přikrytej dekou kterou hned odkope....ale prostě na holé matraci neusne....a přikrývat peřinou mám strach jak cestuje, aby se neudusil...
18. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... mám dneska cestovní den... přišli sme asi ve 20:45 domů... dělala jsem pokus jestli s nim můžu bejt dýl venku jestli to ydrží... no bylo to neúspěšný... rpbrečel to pak usnul a jen co sme vlezli do baráku tak oči do kořán a čilej jak rybička... do ted mi sedl na klíně a vypadal, že bude spát tak jsem ho šoupla do postýlky ale nevypadá na spaní zatim... takže se vrátíme ke starému režimu.... jinak já nevyvařuju nemá to už význam... to bych musela vyvařovat i podlahu nebo nevim... zuby nečistímě žádný nemáme :grinning: ... spí na matraci (která je teda hooodně tvrdá... a přikrejvám ho až po usnutí většino jinak se odkope a běhhem noci se odkope většinou stejně... takže spí vlastně bez ničeho...
18. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky zuby nečistíme,páč je nemáme :grinning: :grinning: Přikrývám tenkou peřinou a stejně se odkope,takže spí v overálu. Jo a taky už nevyvařuju,jen opláchnu vodou a flašky řádně vymyju.
18. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on spí taky v overálku...ale jenom tenkým bavlněným a jak teď už je ráno zima tak jsme doma měli 21,5 stupně...já sama byla zachumlaná v peřině...a on furt pokašlává a kýchá tak nevím jestli to nemůže být tím. Ale jenom na matraci stejně neusne...je zvyklej se zavrtávat do peřiny na který leží...tak nevím...
18. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak mu to tak vyhovuje.Filip taky cestuje a leží na peřině,ale stejně ho v noci při podání dudlíka zase přikryju a nad ránem,když se vzbudím tak zase.Za chvilku se to naučí,že když je jim chladno,tak se přikryjou sami.Naštěstí ještě není taková zima.
18. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáme co čistit :grinning: malý spí pod peřinou, kterou mám na druhém konci přidělanou pěnovým polštářem takže si ji na sebe nestáhne a navíc mám stále monitor dechu světýlko mě uklidní..má body a dupačky a hrozně se odkopává
18. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no jistě-já taky spoléhám na monitor :wink: Ale už párkrát pípal-to jak se maluch uvelebil úplně v čele postele,ležel na boku a asi to podložka nedokázala sejmout.Jenže on si spokojeně odfukoval a já se vylekala.
18. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my teda zas tak moc "nemluvíme",akorát mamama,bababa,gagaga,gugugu a brm brm :slight_smile: No a zoubky nečistíme,máme zatím dva a k zubařce jdeme až v září uplně poprve,aby si nás dala do databáze,má totiž narváno :wink: Ale stejně si myslím,že budeme čistit tak max. hrou,podobně jako chodíme na nočníček,aby si zvyknul,stejně z toho nemá totiž rozum...A spíme na normální dětské měkké matraci,frote prostěradlo a v overálku zakrytí sice peřinou,ale pokud není extra zima,sám se odkope.On je horkokrevnej od malička,nechtěl být ani v zavinovačce a jakmile bylo trochu přitopno,už kňoural a byl nervózní.Takže i když spíme celou noc odkopaní,nachlazení z toho u nás určitě nehrozí....ale tak záleží podle mě na zvyku :slight_smile:
No nic,trochu jsem se rozepsala :confused: Chlapi už spí,tak jdu za nima...dobrou noc všem :slight_smile:
18. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak teď zrovna se vzbudil...a zase usnul...a to tak, že deku, kterou ho přikrývám má zmuchlanou pod hrudníčkem, spí na zádech a tím pádem má úplně zakloněnou hlavu :grinning:
pett...monitor dechu už jsem musela vypnout...co začal víc cestovat tak to furt houkalo když byl mimo podložku....
On takhle bez peřiny spával i v zimě ale když se topí tak je tam tepleji než teď nad ránem když netopíme....
s tím čištěním...on ten kartáček stejně jenom cucá....jako těžko mu vyčistím i dásně jak píšou v chytrejch radách...to mi připomíná když jsme ho přinesli a já hledala na netu návod jak stříhat nehty a jediný co jsem se dočetla, že stříhat dokulata...fakt rada nad zlato když jsem mu tu ruku neudržela chvilku v klidu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannnnuska no tak z čištění mít rozum nemusí...jde o to aby se mu nekazily zuby, dostal fluorid a hlavně aby si zvykl, že se to musí

Vy už dáváte děti na nočník?
18. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 mě už taky párkrát řval a malý si spokojeně odfukoval taky ležel na boku... první noc řval 3x to jsem ho měla na roštu v postýlce tak jsme ho dali přímo pod malého, zakryli dekou a prostěradlem a od té doby naštěstí klid
18. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý nemá kam cestovat má tam ten polštář a monitor vyjde na celou šířku postýlky
18. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ho zkusila na nočník posadit na chalupě,ale vzteka se,tak jsem to zase odložila.Je fakt,že má období,že chce pořád chodit a být na nohách,takže zkusím zase za nějakou dobu,ale hrotit to nebudu.
18. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho musím nejdřív koupit, ale taky chci aby ho už měl a zkoušel nemusí tam sedět od rána do večera jen ať si zvyká
18. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

u nas maly nocnik dostl k prvnim naozkam a jecel jak pardal,jen ho videl a chtela jsem ho tam posadit,ani omylem. i pak kolem toho druheho nic moc,nejradeji chodil rovnou na velky zachod.

Zuby, necistime takhle nicim,dostane do ruky jeji kartaqcek a smrdla si s nim v papulce.

19. srp 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme vzhůru :angry: :angry: :angry: oči slepené chce se mi spát
19. srp 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hii mne uz skakala po hlave pred pul sedmou. grgrgrgr
19. srp 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby chodil dřív spát..
19. srp 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vstávali tradičně v 6.Ale kolem půl9 půjdeme dospat :wink: Už jsme po snídani a dneska vyhrál jen chleba,když jsem mu dávala namazaný,tak odmítnul.
19. srp 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ona jde,vetsinou kolem osme,ja sla vcera po devate.ale co hodinu byla vzhuru,knourala,mliko,pohladit,prikryt...
19. srp 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona v podstate takhle nesnida,protoze rano dopiji mliko, ma jogurt pred spanim. kdyz rano mliko nema,davam jogurt hned
19. srp 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip se taky každou chvíli budil,nevím proč,ale vždy jsem dala dudel a spal.
19. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pujdem dospat já mu chleba nedávám když nemá zuby jen občas ten kraj a rohlík na žužlání
19. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 my taky pořád nemáme zuby,ale chleba mu jede a poradí si s ním hravě i bez zubů.
19. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to nějak nemám nervy když ho vidím jak se s tím pere
19. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ranko....pomooooc já už fakt nevím co s ní je.Ve tři budíček a usnula až kolem 5...v 6 chtěla vstávat,ale absolutně jsem na to nereagovala,tak ještě usnula.Vstávali jsme kolem 8 :wink: .Asi jí rostou všechny zuby naráz :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to u nás vypadá na pěkný den...sluníčko svítí už od rána :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ale hodně fouká
19. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: my to tak taky občas máme, že se v noci úplně probudí a musíme uspávat, ale trvá to maximálně týden. Na příčinu jsme nepřišli, snad horko jak vždycky je. Ono ji to zase přejde, asi s tím nic moc neuděláš...
19. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ono se to mění s dětma jak počasí. mě 2 dny taky takto zlobil, pak jsem ho ukojila ke spánku, ale stejně to trvalo tak hodku či 2, a pak zase klid, kojíme přes noc jednou či dvakrát, dneska jsem kojila 3krát ale myslím, že za to mohl včerejší deficit v jídle, protože jsem spinkali dneska do 9hod a kdyby nezvonil telefon tak by jsme spali asi dýl :grinning:
19. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky dneska ponocovali :angry: :angry: od 2 do 3 byl vzhůru..a vstával před 7 hod :angry: ted konečně vytuhl,tak do oběda snad bude spát..
19. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek