• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
holky nic nenaděláme já vím prostě vydržet.... :pensive: :pensive: :pensive:
19. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba už třetí den taky v noci zlobí....co hodinu je vzhůru a normálně řve....ale není to ten řev jak předtím...ale jako kdyby něco zkoušel říkat...takže pohladit, dát dudel a zas spí...ve 4 už jsem to nevydržela a dala mlíko a spal do půl šesté. No a dopoledne jen hodinu....Mám pocit, že jak minulých 14 dnů spával celou noc, že si jen říkal, že mě nechá ať se nezblázním a naberu síly a že teď zas může začít zlobit....Dřív se budil a ještě si broukal....teď se vzbudí a hned řve, má slzičky a chce okamžitě z postýlky. Někdy dokonce řve už jen když ho dávám do postele přes den na spaní.....jak kdyby měl k té posteli averzi nebo co....
@zdenka33 ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No jak říkám zvykat ho na to čištění budu,ale přes koleno bych to zatím nelámala :slight_smile: A jinak nočník máme taky jen,aby věděl zatím,že něco takového existuje a co se na něm dělá :slight_smile: Čůráme vždycky ráno,jak se probudíme,v poledne a když dojdeme z procházky...ze začátku to bylo dost o náhodě,teď už ví,když čůrá a nočníček mu za odměnu zahraje :grinning:
Jinak jsme spali celkem dobře,celou noc...ale budíček zase už o půl 7 :unamused: Teď usnul v 10 znova,tak uvidíme :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a my už máme dospáno,nasvačeno a teď rychle uvařit oběd.
19. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my jsme vzhůru,ale leží a pořád se mele...on ví,že musí hajat...
19. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahoj....tak to my ještě nespinkáme ani to nevypadááááá :angry: :angry: :angry:
19. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo...a dobrá zpráva pro ty co ještě kojí...polde nejnovějších výzkumů dlouhé kojení zyvšuje inteligenci....teda dětí ne matek :grinning:
19. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 taky jsem přemýšlela jestli to není separační úzkost,protože dám jí flašku s mlíkem a odcházím...okamžitý řev...to mi před tím vůbec nedělala!!!!!!
19. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr Kuba to ví taky...ale neakceptuje :grinning:
Já mám pocit jako kdyby ho bolelo břicho...pořád tlačí a nic....možná ta cibule co měl včera k obědu....
19. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no to co dělá Kuba není separační úzkost ale separační panika..... :grinning: :grinning: :grinning: ...někdy se chová jako kdyby měl záchvat...prohýbá se do luku, nadskakuje, mele sebou ze strany na stranu...no úplně mimo
19. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jooooo oni si na nás vymyslí vždycky něco nového :unamused: :unamused: :unamused:
19. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak koukám, že tě nemám na fcb...já si tě přidám, ju? :wink:
19. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo jo...a málokdy něco pozitivního.... :grinning:
Ale Kuba už od včerejška pořád říká mam mam...tak nevím jestli myslí ham...ale v koutku doufám, že myslí máma.... :grinning:
19. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já mama slyším pořád....hlavně v noci ,když stojí v postílce :wink: :wink: :wink: :wink: tak z toho fakt radost nemám :grinning:
19. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jsem ráda,že nejsme s tou úzkostí sami.My už asi dva týdny máme takový záchvaty,že když odejdu,okamžitě lítostivě pláče nebo se začíná kolikrát tak vztekat,taky se prohýbá,mele sebou...třeba když ho chci dát do židličky nebo do kočárku a on nechce nebo když ho chci posadit a něco dělat,tak hned spustí a zkouší kde co :unamused:
19. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste najednou všichni.....už jsem jí praskla do postýlky byla strašně protivná :frowning2: ...
19. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannnnuska to jo...a tet se Ada začala tulit :slight_smile: Když si položí hlavičku na mojí hrud.....jůůůů to je zážitek úplně se rozplívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 To Mareček dělá taky,hlavně když jsme někde mezi lidma nebo sami večer před spinkáním,je to nádhera :slight_smile: I taťka vždycky roztává,když se k němu přitulí :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.... mám blbou náladu... :frowning2: .. dneska jdeme k doktorce tak jsem zvědavá.... jinak Jonáš třeba kdž odejdu tak začne knourat a tak, ale jak se na něj někdo začne culit tak je to všchno v pohodě... ale někdy trvá než se rozouká...
jak vám děti spěj??? jako plohu myslim... Jonáš totiž tedka neusne jinak než na břiše má skrčený nožičky pod sebou, ruce tak nák vedle sebe a hlavu na stranu... jako když pak spí dýl tak se převalý do náký jiný, ale usíná jedině takhle...
19. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Ahoj,nálada se snad spraví :slight_smile: My usínáme taky teď většinou na břiše,pak ho vždycky převrátíme na bok až spí,jenže do rána je na bříšku zase,nožky má teda jen mírně pokrčený,ručičiy u tělíčka a hlavičku na bok.Zezačátku jsem z toho spaní na břichu měla strach,ale nic nenadělám :unamused:
19. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tady :slight_smile: musela jsem kluky vypravit na výlet :slight_smile: mě nechali doma s Kubou :angry: :angry:
my usíníme jedině na bříšku,nožky pod sebou..já ho tak nechávám spát...už je šikovnej :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura proč máš blbou náladu??
@lin18 jasně,že jo :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my usínáme na boku...jo uspávání jsem vzdala...byla posranáááá :confounded:
19. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky,brouček se každou chvilku vzbudí,tak mu jdu nachystat to rizotko a pak popelášíme ven a do města...přeji krásnej den :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my usínáme na boku a pak různě mění polohy,taky rád spí na bříšku.

Už mám dovaříno,takže snad si i Filip chvilinku vystaačí sám.Zatím ho dneska zaujalo nejvíc kakátko od Micinky-takže jsem mu to vysvětlovala,že to jako neeeeee.
19. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak náš Kuba je průtokáč..včera nic skoro nejedl,ale pokaděnej byl4 krát :confounded: tak fakt nevím kde se to bere...
my se taky tulíme a dáváme pusinky :dizzy_face: jsem pak celá oslintaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí

@ktr taky tet srandí nějak často...už začínáme být opruzenýýýýý :frowning2:
19. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechávám jí tet rozbalenou at vetrá...to zas bude samá loužička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek