• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tet taky u nás začalo svítit...máme tady aprílové počasííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme taky vzhůru a jdeme papat :unamused:
@zdenka33 náš je v botách taky nemotora..neví co s nima :confused:
19. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak rizota chutnalo :slight_smile: jsem ráda.Za chvilku si půjde dát siestu a pak uvidíme s čím přijde tatínek.Kdyby bylo hezky,tak bychom mohli jít na pískoviště,aby se utahal.
19. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dočtu vás pak.... blbou náladu mám kvůli manželovi... se.e na mě jak na placatej kámen... prostě absolutní nezájem a jak ho o něco poprosim tak je zle... přemejšlim, že si podám inzerát: sháním dobrovolníky kteří udělají některé věci za mého neschopného manžela (tj. dodělání karavanu na staré živohošti, odnesení bordelu z chodby, kterej tu nemá co dělat, dodělání úložných prostor v bytě atd..) za odměnu zaplatím každému piva co vypije :grinning: :grinning: :grinning: ... nebo fakt nevim... a ještě by to ty lidi měli dělat jemu přímo před čumákem aby si to uvědomil :angry: ... musim vzbudit dítě už hrozně dlouho spí a máme bejt za čtvrt hodiny u doktorky
19. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura když ti chlapi mají na všechno čas.......
19. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura co tak nějaký šikovný kámoš či známý, mámoška to tak udělala, a od té doby jí chlap poslouchá prý jak swiss made :grinning:
19. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
děvčata, nemáte některá z vás koníka ferdu od Lamaze co řehtá, jsem si říkala, že Matýsek nedostal něco prčovního :slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox tak to nevím ani jsem ho neviděla..takže nemůžu posoudit!!!! :wink:
já jsem zase přemýšlela o nějakém mazlíčkovi do postílky....a nakonec jsem se mi zalíbil svítící brouček :slight_smile: http://www.babyveci.cz/katalog.php?kategorie=16289
19. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už hodinu a čtvrt uspávám...to prostě není normální...je unavenej, mne si oči, zavírá je, ale za chvilku se rozeřve. A to vstával v šest a dopoledne dal jenom hodinku. A okolo čtvrté pak bude extra protivnej a to už ho nemá smysl dávat spát...zas by nespal večer. Přece není možný aby spal přes den jen hodinu když vstává v šest a chodí spát v osm a v noci je furt vzhůru. Já už jsem fakt na mrtvici...i na zadek dostal.
Nejhorší je, že mám rehabilitaci a hlídá tchýně...a ta fakt nebude vědět co s ním až bude únavou ječet
19. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
takže spát nebude...a jak jsem tu hodinu stála předkloněná u postýlky tak mám ty záda už definitivně v h.....u! Za půl hodiny odjíždím a teď si mne oči.....to je fakt na zabití!
19. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18: škoda že ne i u matek. Mám pocit, že můj mozek mě na mateřské asi opustil :slight_smile: :sunglasses:
19. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem nastrouhala jablíčko,rozhňahňala v něm banán,donesla do obýváku a šla pro čajík a mezitím vzal Filip misku a vše bylo na koberci.Jsem mu chtěla udělat změnu,ať nemá jen přesnídávky a nakonec ji zase měl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jako, že si od někoho jinýhonechala udělat věi který manžel neudělal??? no já bych to udělal přímo před nim... ted jsem si vzpoměla, že existujou takový ti hodinový manželé :grinning: ... je to sice placená služba, ale aspon by ho to ještě něco stálo... já už jsem dneska tak extrémně naprdnutá, že tohle by odemě nebylo vůbec hezký, ale já už fakt nevim...
19. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura hodinový manžel nám čistil koberce,byl mooc šikovný
19. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampusik77 sou drahý???
19. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura já za dva koberce zaplatila 300kč,ale u vás by to mohlo být dražší.Většinou jsou na netu,tak zkus se podívat.
19. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ufff,sediiim.
piglovala jsem cely byt,at nemusim rychle,rychle zitra rano.

a pomalu se blizi doba,kdy jsem presne pred 4 roky jela rodit, nejak nostalgicky vzpominam.
19. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 proč nostalgicky?jako že to bylo krásný a už se to nezopakuje?aspon máš naco vzpomínat...já s Kubíkem ani moc ne..a moc mě to mrzí..
19. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr proč nebudeš mít na co vzpomínat??
19. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ktr tak nejak si ty momenty prehravam v hlave,ale to skoro kazdy rok.
19. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampusik77 bylo to úplně jinak,než jsem si představovala...ale to je život :frowning2: :frowning2:
19. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ktr jestli te to potesi,u obou mych deti to bylo uplne jinak,nez jsem si predstavovala a hlavne chtela
19. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
časem už vzpomínám lip a líp...ale jsou věci které mě budou mrzet...
19. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj... tak sme byli u doktorky... sme nádherný zdravý... má devět kilo a 72,5 cm... nazvala nás, že sme nadstandartní... a objednaný sme až na roční prohlídku... na 10ti měsíční vůbec nepudem... jo obvod hlavičky 46....
19. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a taky už cejtimten zub... už tam je takovej ostrej hrbolek, ale furt je to růžový tak se to asi ještě neprořízlo... :slight_smile:... takže bude brzo na světě :slight_smile:
19. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
a mne tresti hlavaaaaaaaaaaaaaaaa.
cekam az dopere pracky,at to povesim a jdu chrupat
19. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
a proč tak smutně holky??? já si taky spoustu věcí představovala jinak... dotedka bych v některejch věcech vrátila čas... Jonáše bych nejradši nechala v břiše o tři měsíce dýl aby se narodil jako 4 měsíční... páč na ty první tři měsíce nevzpomínám zrovna s hrdostí a láskou... ale život de dál a jaký sme si to udělaly takový to máme... což se mě týká taky pár blbostí jsem udělala a dělám pořád ale vrátit čas nejde a ani manžela si neumim seřvat... no ale prostě jsem si to tak udělala tak bud se s tim smířim nebo s tim něco udělám... jo a našla jsem snubák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
já už cítím zuby pěkně dlouho a nic :frowning2:
19. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura jo, uděali to za něj a před ním, čuměl jak ooooo :slight_smile:
19. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek