• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 fakt??? já jenom, že včera cejtit nebyl a dneska tam byl pěkně ostrej hrbolek...
19. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox :grinning: :grinning: :grinning: .... no musim sehnat penízky a du do toho... už nemusim šetřit na nvej snubák tak můžu šetřit hodinovýho manžela... ale zní to hrozně... se bojim aby to manžel kdyby někde viěl nápis hodinovej manžel nepochopil nák jinak... no doufám, že ten termín zná...
19. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak včera to byl nářez...naposledy spal hodinku dopoledne a od desíti ráno vydržel až do večera...v sedm jsem ho uložila a usnul teprve v osm a s hrozným křikem...měl úplnej záchvat...slzičky a úplně rudnul...fakt nechápu. No a dneska vstával zase v šest. On si zatím umí stoupnout jen v postýlce tak má asi dojem, že si tam hraje a spinkat se mu tam nechce nebo já nevím
Tak za hodinovýho manžela by mě můj zabil....byla by to pro něj urážka...ale on zase udělá všechno když má čas
Kac a proč jste nadstandartní? To je nějak nechápu...
20. srp 2010 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko

Kac ne smutne, ale nostalgicky si prehravam ty 4 roky,to narozeni.....a tohle u nej uz nikdy nevratim,tak vzpominam.kdy jindy,nez v den narozeni
20. srp 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
to je to stejné,když koukám na fotky jak se narodil,nebo třídím věci,to pak člověk zjistí,jak to všechno rychle letí.No a za chvilku budeme uvažovat o dalším potomkovi.Já osobně až kolem druhého roku.A to se uvidí,jak dopadneme.I Filip je zázračné dítě.A podle dr.druhé nemusí být.Ale riskovat to nebudu.Nejdříve chceme kapku stáhnout dluh a pak snad přesvědčím manžu k miminku :sweat_smile:
20. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: My jsme od 5 vzůru a až před 8 usnul s manželem v naší posteli,tak čekám,kdy se probudí a co z toho bude...tohle u nás totiž není zrovna "normální" :unamused: A to máme jet ještě na celý den za Brno k manželovým rodičům :unamused:
A taky když malýmu lepím album nebo probírám fotky nebo mi někdy usne v náručí,vzpomínám,jak to dělával,když byl ještě maličkatý miminko a jistým způsobem mi to chybí,na druhou stranu jsem strašně ráda,že tak roste,že dělá každým dnem pokrok a hlavně,že je zdravej...a druhý mimčo?Zatím ee :slight_smile:Chci si Marečka ještě užít a beztak ještě tak další nejmíň 3 roky si ho užívat budu,chci ještě dodělat školu a chceme si vzít hypotéku,tak uvidíme,jak bude všechno klapat a pak se rozhodneme :slight_smile:
Jinak o víkendu tu budu jen zřídka,manžel měl včera narozeniny,tak budu vařit,píct a pak snad i slavit :grinning: A teď si jdu udělat obrovskej hrnek kafe a pověsit prádlo :slight_smile:
Všem přeji pěkný den a pěkný víkend,kdybych se tu už neobjevila :slight_smile:
20. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré raníčko děvčata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja doufam,ze prekecame tatu na treti. nejlip tak kdyby mala mela tri roky,ale to asi nehrozi.
20. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my zase hororová noc dneska už to začlo kolem půl jedné :frowning2: :frowning2: :frowning2: pořád kokola na chviličku zabere...pak histerickej pláč...pak si povídá...usne...no a zase všechno nanovo!!!!!!!!V pět už jsem myslela,že budeme stávat,ale nakonec se mi jí podařilo uspat :wink: ....spinkala až do půl 8..tet jsme dali snídani a chystáme se do města.Musíme koupit kytičku pro tchýni,měla včera narozeniny. :slight_smile:
20. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 třeba jooo......vždyt na to máš dva roky ukecávání :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 ahojda my teď taky spíme na prd...asi rostou jedničky nahoře.. :frowning2:
20. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73
@miska73 ahojky tak to nám musí růst snad všechny naráz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 no to jsem zvědavá :grinning: :grinning: !!
je krásně tak razíme do lesa :slight_smile:
20. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 on uz dalsi miminko nechce.
20. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
my tady taky o víkendu nebudeme,ostatně jako vždy :wink: Odpoledne jedeme na chalupu.Takžeuvažuju,jestli jít balit,nebo se jít projít s maluchem.jenže jsem nějak praštěná,tak asi vyhraje kafe a pak balení.
20. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
a mám v tom jasno-za chvíli dorazí tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my měli celkem dobrou noc snad to vydrží jen má zvýšenou teplotu tak snad už něco vyleze
20. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my máme asi zrušenej i dopolední spánek...ale odpoledne ho uspat musím...přece nemůže vydržet od šesti ráno do osmi večer. Ale fakt jak kdyby měl z té postýlky strach nebo co....
Taky má konečně normální kakání a ne bobky...tak buď to bude další zub anebo zabraly švestky kterýma ho láduju každej den
20. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a normálně jsem zjistila, že u nás zrušili všechny videopůjčovny...jsme si chtěli včera na večer půjčit nějakej film a nejde....u vás ještě jsou?
20. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: my spinnkáme :slight_smile:
@lin18 možná málo pije,když má bobky??
20. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 měli jsme 3 a už jsou taky zrušený...
20. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin u nas jsou
20. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr no pije celkem dost...a taky sní celou velkou přesnídávku za den, plus jogurt, do jídla mu dávám olej...už fakt nevím. Možná zkusím místo čaje dávat jen vodu....mám Hipp meduňkovej s jablkem...třeba tam je něco co staví....
To je fakt hrůza ty půjčovny...co má člověk dělat když má vyjímečně čas na film....na stahování nemám čas.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 my stahujeme z netu,vždy večer stáhneme nebo ráno.Půjčovny jsou porušené.
20. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 no nevim... je zdravej... už se hejbe víc než je v jeho věku obvyklé... má krásnou váhu a vejšku taky a vyvíjí se prostě dobře... takže sme asi nadtabulkový... tudíš nadstandartní... aspon jsem to takhle pochopila... jinak mě nechce pustit do pusy tak nevim jestli se ten ostrej zoubek už proříz nebo ne... :slight_smile: ... a my tu jednu půjčovnu máme... teda ještě nedávno tu byla tak nevim jestli ještě funguje, ale tipuju, že ano.... stejně o nevyužívám....
20. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura a jo...no já, že tu jsou stejně starý děti co už chodí...a váhově mi to taky nepřišlo tak jsem nechápala...Ale každá pochvala od dr potěší...tak buď ráda... :wink:
20. srp 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ufff, chvilek lidu.hadata spi(maly porad knoural,ze ho boli hlava a telo,tak doufam zitra nelehne....svagrovic deti meli cely den horecky,zvraceli a druhy den jakoby nic nebylo,tak doufam,to ted nebudem mit my)
na fejcu prvni foto,dort se moooco libil
20. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepak jste???
20. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Nuu Tadik ma asi po oslave. v noci horecka 39.8 a rano totez.
KTR nejsi tu nekd eprosim. nicj ineho mu neni,jen ta horecka a chvilku skuci ze ho boli hlava.
21. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 To je mi líto...a kdy má mít oslavu...až zítra?
21. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek