• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
pampu - jo, jo zkusila jsem to z toho a jde to celkem dobře. Mám doma i fondán, ale chtěla jsem to zkusit takhle. Právě to taky zkouším, abych se pak mohla na narozeniny dětí vytáhnout :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska-jsem si to pročítala tady na koníku jak jsou marcipánové torty,tak snad to půjde i nám hladce.
5. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz od 2 mesice bojujeme s pokozkou na hlavicce. Mel tam uplne bolaky a ted ma ty zluty stroupky a jdou mu dolu i s vlasama ale ma to na celem temeni a ted mu to zacina jit aj na celo. A ekzem mel prvne na nohou a rukou a tam to ustupuje ale rozleza se mu po brise. Dr mi napsala kortikoidy a to mu davat nebudu. Uvidim co kozni. Nejim kvuli tomu uz kakao a exoticke ovoce ale nepomaha to. Ja pritom nemela ani v puberte problemy s pleti. Ale manzel je alergik a slzi a kasle od jara do podzimu kdyz si neda prasek. Dr rikala ze muze mit po nem dispozice i ke koznim alergiim. Ale nevim teda jestli ekzem je alergie. A to peru v mydlovem slizu protoze mame latkove plenky a misto avivaze mam ocet. Nevim slysela jsem ze kojenim se ocistujeme a vse jde do maleho ale i tak je to pry nejlepsi vyziva. A taky ze kdyz je neco vevnitr spatne tak se projevi jakoby vyleze ven na kuzi.
5. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampu - já se taky nechala inspirovat tam. Jen jsem si koupila nějaký pomůcky na tvoření a gelový barvy a mám z toho docela radost! :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Vy jste teda ukecaný!!!Ani vás nestíhám číst!!!Kuba se mi už odplazil na parkety a cucá je :frowning2: začal dělat letadýlko :slight_smile: Tak já ho du přemístit zpátky,papa(nějak nic nestíhám...)a to doděláváme domek a musím uklízet ,uklízet,uklízet....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska 73- jsi šikovná krásný dort :slight_smile:
Malý byl včera v pohodě, dneska v noci se mu zase špatně dýchalo s ucpaným nosem ale nechtěla jsem ho budit když spí abych mu odsála nos :unamused: já už asi opravdu pujdu k té doktorce... minule jsem tam chodila asi 14 dní že kašle a nic mu nenašla už jsem si připadala jak debil prý to bylo počasím a teď zase rýma :angry: přes den je v pohodě občas nakapu libenar, vyčistím nos, ale ty noci
5. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett my meli rymu od porodnice 6 tydnu.dlouho dlouho nic nezabiralo. chrochtala,nemohla f´dychat odsavat nic neslo.
tedka davam kolostrum,sice je drahy,male pomohlo nam a jsme bez rymy,kterou jsem mivali porad v podstate nonstop
5. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett a nemáte doma moc suchej vzduch? Já bych asi k doktorce nešla, jestli máš pocit, že je to klasická rýma, tak bych to odsála a kapala mu jen ten Libenar a zvlhčovala mu v pokoji vzduch... Pokud nemá teplotu, tak na něm dr. stejně nic neuvidí
5. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzduch nemáme suchý dávám plínku na topení a máme 2 akvárka dneska mi přišlo že má snoplíky do zelena.. zkusím ji zavolat a uvidíme ten libenar moc nepomůže i když mu odsaju nos a chroptí dál :angry:
5. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett a máš odsávačku na vysavač??Ta je nejlepší.
5. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme rýmu snad od narození... jednou je lepší po druhý horší a nejde ani vysát... ale řekla bych že to má po mě... ucpanej nos nemám, smrkat taky nepotřebuju, ale furt jsem nějaká zahleněná a on má podle mého to samý a nevim co to je :frowning2: .... jestli máme sucho nevim v jednom pokoji sušim prádlo a v druhym se vaří tak by snad neměl bejt suchej ne??? vařim... mám už příšernej hlad :wink:
5. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já nosim dvě trika a těhotenské ryfle. :slight_smile: Ale když já tak ráda jím!!!! :grinning:
5. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma :slight_smile: malý dostal kapky. Od narození míval občas nějaký snoplík, ale teď má chudák ucpaný nos a chroptí noci jsou náročné ani monitor dechu nepotřebuju :frowning2: divím se že si nikdo nestěžuje že vysávám v noci :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevýhodou odsávačky je že i když máme poměrně tichý vysavač tak v noci se malý dokonale probere, zvlášt když mu kápnu i libenar... já mám asi chronickou rýmu, nebo nějakou alergii z nosu mi teče celý rok
5. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme na tom jak Kac,ryma od narozeni skoro porad,tyden klid,pak zase sopliky.jednou odsavame skoro porad,pak jen obcas
5. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezka já také ráda jím a to zejména čokoládu.... bohužel tedka na žádnou nemám a ještě tak 5 dní mít nebudu... já umřu na nedostatek čokolády :zipper_mouth: .... ježiš nejradši bych těch pět dní prostě prospala...taky to odsávání ti vaši mrnousové nemaj tak rádi??? ráno je to u Jonáška celkem dobrý tomá dobrou náladu a to blbnem a odsávání mu ráno tolik nevadí... ale večer mu chudákovi musim jednou rukou zalehnout ruku a tu samou držet odsávačku a ruhou držim hlavičku... je mi ho chudáka vždycky tak líto :frowning2:
5. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme s odsávačkou velký boj... jak byl Martin malý tak se mu to líbilo, teď se kroutí jak žížala.. Já jím sladké jak nikdy pak mám hubnout.....
5. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no potřebujem spoustu energie a nejrychlejší přísun i odsun je prostě sladký.... tak se ládujem horem dolem abysme tu energii měli.... si představte já kojící matka bych si třeba dala energy drink :sweat_smile: ... no chudák jonáš by byl vzhůru dva dny v kuse (aspon si myslim)... taky máte dneska takový ospinkaný děti????
5. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarjá ospinkaný?!!! Kuba dneska snad vůbec nespal akorát je protivnej...už melu z posledního
5. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to malý spal v kočárku snad 3 hodiny jindy tak 2x30min
5. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip taky dneska spal více než jindy,ale já jsem toho nějak nevyužila :frowning2:
5. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas spanek dneska 3x 30minut.ted usinalas revem.asi zjevne zubyyyyy,boze o prvnich dvou jsem krom slintani ani nevedela a dalsi dva delaji paseku
5. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo co to zase je??? Jonášek se rozhodl, že prostě se mu zase nechce usínat v postýlce a už se nechtěl uklidnit ani když jsem ho pochovala prostě nijak nejde uklidnit.... mám ho prostě nechat??? plína už pár dní vůbec nefunguje, přitom vypadá unaveně a prso už taky nechce... tak já nevim... pěkně mě zase dneska bolí hlava... jako v podstatě ob den takže mi ten pláč taky moc nepomáhá.... nevim co s nim
5. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamura-pokus se to vydržet.My slavíme už úspěchy pořád.Dneska už ani neplakal a do 5 minut byl tuhý :wink: Takže to zkus vydržet.
5. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoušim... dřív jsem měla vtší výdrž, ale ted už jsem si nák zvykla na to, že skoro nebrečí tak je to obtížnější... hlavně nevim jestli ho opravdu něco netrápí... ale je fakt, že spustí s tim když ho položim do postýlky... dneska dopoledne se mi ho tam uspat nepodařilo, usnul až ve autě cestou na rehabilitaci a tedka už pláče dobrou půl hodinu (teda s mýma občasnýma návštěvama a chováním a vysáváním hlenů....
5. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hurá... dostal ještě najíst a pak chvilku koukal u mě v naruí a pak jsem ho dala do postýlky a už usnul bez řečí... vážně tomu nerozumim vůbec.... :frowning2:
5. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš málej taky dneska spal docela dlouho asi dohromady 5 hodin a teď usnul po nakojení v postýlce sám. Snad už dnes nebude v noci boj, kdyžtak máme nurofen. A soplík máme taky už od porodnice. Občas to v něm chrochtalo, teď už jen taháme šušinky každé ráno. A začla jsem mu stříkat vincentku pro děti, libenar mi nějak nezabíral. A prý když je ucpaný nos tak to chce spíš otrivin pro kojence než libenar, ten jen zvlhčuje sliznici. Dneska jsem začla malého celého mazat sádlem co mi dala kámoška ze zabijačky, tak uvidím jestli se ty stroupky a ekzém nezlepší. Každýmu asi zabírá něco jiného.
5. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka..jj...sádlo je na ekzém dobrý...nejlepší prý psí...ale to se snad dá koupit akorát v Číně :slight_smile:. Jinak se dá koupit v lékárně taková mast co tvoří základ mastí...bez parfémů a jakýchkoliv léčiv, v podstatě to asi bude jen glycerin, ale na promazávání je to nejlepší. U kožního jsi nebyla? Ekzém je svinstvo...já s tím bojuju celej život...stačí něco blbýho sníst anebo použít neozkoušenej krém a dostávám to ze sebe klidně i měsíc. Ale až bude sluníčko tak bude líp uvidíš. Jo a hlavně používat oblečení jen z přírodních materiálů a nenechat zpotit to je nejhorší
5. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke kožnímu jdeme až za týden tak ještě vyzkouším to sádlo. Ráno se mi to zdá vždycky lepší. Už jdu do hajan, za chvíli budu beztak vstávat.
5. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám ekzém celej život a moc se ho nezbavuju... v těhu nák zmizel sám, ale jinak jsem ho měla asi tři roky v kuse.... prostě nedokážu odolat čokoládě a radši se celá udrbu než abych si jí nedala :sweat_smile: ... strašná závislost ta čokoláda... doufám, že jonášek ekzematik nebude...
5. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek