• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak dle té mudry by jsme byli také nadstandartní až až, ještě štěstí že pro tu naši jsme OK :slight_smile: prostě dlouhán po tatínkovi, dneska jsem navařila Matýskovi, má tani ovesné vločky, bych něco podnikla, no když to tak vezmu tak budu podnikat celý týden ale bohužel na kožním, ach jo :frowning2:
21. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox co na kožním...s ekzémem?
My jsme se právě vrátili z Olomouce ze ZOO...jsme oba s mužem vyřízení...a Kuba má spoustu energie :grinning:
21. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile: taky jsme byli v ZOO ve Dvoře Králové :slight_smile: . Bylo tam příšerný vedro a bolej nás nohy a děti jsou naprosto v pohodě a čilý....
21. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak jsme na tom stejně :grinning: Kuba teď řádí v posteli a na spaní to nevypadá...Kdybysme seděli celej den doma tak bych já byla odpočatá a on už by spal....Ale co by člověk pro děti neudělal, že...
A jak se tam Adamovi líbilo? Kubovi nejvíc opice a kozy...
21. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: my jsme byli poprvé na koupališti...Kubovi se to moooc líbilo :slight_smile: :slight_smile: ted je ale protivnej a fnučí....asi je přetaženej :frowning2:
21. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 co malej??už je to lepší??a co oslava??
21. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jo s ekzémem, super věc, když ho člověk má, také se těším až vyrazíme do ZOO Liberec, měli jsme jet zrovna když začali povodně, tak uvidíme, když tak pojedeme do OLmiku
21. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 Adam měl největší radost z plameňáků..koz..zebry a slona... :slight_smile: Už jsem ho byla asi 5x položit..stojí a skáče :angry:
21. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... mám asi nedostatečnou docházku :grinning: ... já měla tedka nabiytej program... (vůnec si ted nemůžu vzpomenout jestli v tom nabiytej je měkký nebo tvrdý iy)... no včera jsem to přehnala a dost jsem se opila... no naštěstí jsem ráno byla schopná normálně fungovat tak pohoda... dneska u kamaráda na chajdě... a Jonáš měl naprosto suprovou náladu byl hrozně hodnej a furt dováděl.... když jsem ho konečně uspala tedka večer tak jsem dokoukala Konec MASHe... a už mám po náladě... je to moc hezký, ale zároven hrozně smutný....
21. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee byla dnes
22. srp 2010 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox taky se toho nějak nemůžu zbavit...ani sluníčko letos nepomohlo...chtělo by to holt moře...
22. srp 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Ktr jo uz byl lepsi,docela mu i pomohl navecer chladnejsi vzduch.je opk,jen si stezuje,ze ho boli v krku
22. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...zase víkend...nikdo nemá čas.Já tu mám na náštěvě sestřenku tak máme zase veselo.U nás nic nového jen malá už si vybojovala,že spinká u mně v postýlce..už jsem neměla nervy na ten její pláč...a je klid :slight_smile:
22. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no asi jo, no uvidím jak skončím s kojením, zda se to třeba nedostane do normálu, ale to je stejně za půl roku nejdřív :frowning2:
@zdenka33 aspoňse vyspíš, mi také spíme v postýlce a je to bájo :grinning:
22. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se teda nikdy nevyspala když jsem tam měla malucha... naopak já se spíš vyspim když v posteli neni a je hezky u sebe v postýlce... furt se bát kdy mi spadne z postele.. budit se u každýho jeho pohnutí... nene ani náhodou... navíc spí docela dobře konečně.... včera usnul teda asi až v půl desátý.... vtbudil se v jednu na jídlo a vztával až v osm... zato á šla spát až někdy ve 2... sem jak debl furt ekala na manžela a on nikde... tak jsem šla v noci venčit psa, a byla jsem posr.. až za ušima i když jsem u sebe měla mufíka a tn by mě ochránil...
22. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás nic nového jsme hodně venku..chystám se zrušit kojení ve dne u toho řve v noci je to lepší to napůl spí.. večer mi usíná s dudlíkem :wink: příkrmy mu taky nejedou nevím z čeho žije...snad to bude konečně zub
22. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já taky doufala...ale už 3 měsíce nekojíma furt stejný...fakt myslím, že je to spíš stresem, nevyspáním...Mám úplně strach jak budu vypadat v zimě....
Kuba teď srajdí 3y denně...konečně měkký hovínko...po těch jeho bobkách jsem ráda...a v noci nespí...a ani ve dne...myslím nás čeká další zoubek...zajímavý, že při prvním žádný problémy neměl
Jinak si u všeho stoupá...ale klidně se pustí a chce se někam vydat a spadne...no naštěstí zatím žádný vážnější úraz..klep klep
22. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já se taky líp vyspím sama....bála jsem se i otočit abych mu něco neudělala nebo ho nevzbudila...byl to spíš takovej polospánek...
22. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 hm, tak to jsem na tu zimu také zvědavá, už se ani nemůžu malovat, mám ekzém i na očních víčkách, no si připadám někdy jak exot, ale co už mě zbývá, ze stresu a nevyspání nejspíš jentak rychle nevyjdeme :slight_smile: spinkáme celkem dobře, někdy jednou jindy 2krát na kojení, a někdy spí u nás v posteli, ale většinou až po 5ranní, to už nemůže řádně zabrat a u nás usne, a to až do 9 :grinning: jinak u Matýska nic nového teda krom toho, že je zase olezlý ale to de facto není u nás ani tak novinka, zub žádný, baští dobře, a nelezeme ani nechodíme
22. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak jsme dma.Maluch už je okoupaný a spinká.Jo a novina!!!!Dneska udělal své první dva krůčky úplně sám!!!!!!
22. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no právě.... nejlepší je když spí u sebe v postýlce... vyspí se líp on i já...
@pampusik77 teda.. to je šikula... ale je to rochu brzo... je fakt, že jonáš taky už úplně v pohodě obchází konferenční stolek, ale sám se teda na nohách ještě neudrží....
22. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura brzo je,ale jak mu to mám vysvětlit??No ale já i manža jsme oba chodlili brzo,takže to má aso po nás.Ale ještě nechodí,to jen zkoušel a podařilo se mu to.Uvidíme další dny.
22. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevysvětlíš no.... tedka už to pude asi rychle... Jonáš jak na něco příde tak se zdokonaluje hodně rychle...
22. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se stojí u všeho a obchází co se dá....dneska na sebe strhl klec s papouchem jen jsem se otočila před chvílí než usnul jsem mu málem prstem píchla do oka...je hoodně aktivní :confounded:
22. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
už nespí...
22. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš je taky hooodně aktivní... furt na něco leze... tuhle se mu podařilo dokonce převrátit židličku na jídlo ani nevim jak... pprostě si u ní stoupnul a asi s ní kvedlal nevim... najednou byl prostě ne zemi i s židličkou :confounded: ... a to bylo štěstí, že ta židlička je ještě o dost vejš než je on sám... takže ho to netrefilo...
22. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý už ani v židličce nemůže zůstat sám skáče v ní, že se židle hýbe :confounded:
22. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim jakou máš idličku... ale já mám tu z ikey... a tam se teda moc poskakovat nedá... navíc ho připoutám a je to.. je hrozně uzounká takže na kraviny tam nemá dost prostoru... takže když je v ní tak se bát nemusim...
23. srp 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dívala jsem se že v Lidlu mají tento týden ty bezpenostní pojistky nabytek, šuplíky a tak...máte to někdo? My máme hodně skříní v obýváku tak mám strach aby si neskřípl prsty nebo se netřískl do hlavy....
23. srp 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky ...jaký jste měli víkend?????U nás dobrý včera jsem měla mikrénu tak Luky spal s malou!!!!Konečně jsem se vyspala!!!Sice jenom do 5 hodin pak malá plakala tak jsem ho šla vystřídat....ale moooc to bodlo.
@lin18 lin taky jsem to viděla možná by to bylo dobrý...nám by se taky hodila ta ohrádka na schody!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek