• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
dobré ránko-no já to kupovat nebudu,nemáme moc nábytku,takže to nepotřebuju,ale myslím,že to není špatná věc.My musíme akorát přimontovat ke stěně komody,aby na něj nespadla,páč když se otevřou všechny šuplíky,tak spadne.
@zdenka33 jinak víkend fajnový,v sobotu jsem byli kapku utrácet na Slovensku a já už něco koupila na vánoce malému(hračky)Ale ještě tam chci koupit nějaké oblečení-ale to podle toho,co koupím teď v Polsku-jedeme na výlet v sobotu.
23. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

@pampusik77 jo jo utrácet se musí.....holky léto nám uteklo...člověk už aby vymýšlel dárečky na vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 a ještě k narozkám-to bude masakr-vymyslet něco i k narozkám i k vánocům.Ale nemíním toho nakupovat moc,jen nějakou hračku.Oblečení budu kupovat průběžně.
23. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura veř mi, že se v té židli skákat dá.... malý se celkově hodně houpe i v kočárku...čekám kdy se vyvrátí...jinak my máme zatím přlilepený jeden šuplík, přestěhovaného ptáka a koupené záslepky do elektriky.. malý je celý poštípaný na obličeji má 4 bodance :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

Kac věř, že dítka jsou tak gumové,pružné a vymýšlivé,že si sklulinku na blbosti najdou i v uzke židličce.
mala nam zacala vylezat z kocaru,i kdyz je pripoutana,otoci se na bok,chyten se boku kocarku a uz se souka. kdybych nmesedela velde ni,tak vypadal
23. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Kuba se vrátil ke starýmu režimu...vstává 2x za noc za jídlo :angry: . V židličce ho taky samotnýho nenechávám...přeci jen je to výška a to nebudu riskovat.
23. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ahoj :slight_smile: tak to ten můj zas dneska ani nesnídal ani nesvačil :angry: :angry: až ted před spaním vypil mlíko.. :unamused: sem viděla fotky ze Zoo v Brně :slight_smile: moc hezký....Kubík je fakt macek :slight_smile: to mě se ten můj zdá poloviční :confused: ale přes 10 kg máme určitě...
23. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no počkej...jakej macek? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně se nezdá tlustej...je jenom takovej mohutnej....bude z něho chlapák :grinning:
23. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 chlap musí být vazba, aby něco uděla, Matýsek je taky mohutnej, to je pech tak když máme jet na kožní tak by vychrápával do aleluje, ještě chvilku a asi ho půjdu vzbudit
23. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jací jsme my,takové budou naše děti :slight_smile: takže doufám,že z Kubíka bude taky pořádnej chlap :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu mě píchl komár do kotníku, dneska ho mám 2x větší a svědí to :unamused:
23. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 mě píchnul do zadnice a já si říkala,že už ji větší nemůžu mít :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Pet mně poslední dva roky začalo pichnutí od komara opuchat strasne,uplne tvrda cela noha,cerveny kolo o prumery 5-10cm,a bolavé.
23. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady se asi dovolenkuje :sunglasses:
23. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam mala brutalne zvysila davk mlika na noc,driv mela max 120 na noc,ted 300 a jeste kolikrat ve 4 rano dodelavam.
chci ji to uz odnaucit,prece jen je dost velka,mohla by vydrzet celou noc
23. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 my dáváme kaše v láhvi a už začínáme 3 týden bez kojení v noci.A šlo to hladve a bez pláče.
23. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona kasi ji normalne, bez problemu,ale i tak kdyz veceri kolem sedme,v deset zada mliko,zkousela jsem dat caj,vyzahne 150ml a za pul hodiny jeci znova
23. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu mam otevreny okno a bud nekdo na balkone griluje nebo vari a kraaasne voni masinko
23. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... no tak v kočárku umí dělat hromadu věcí jenom ne sedět.... a už vůbec ne ležet.... už se tam i staví... ale v židličce jenom sedí a otáčí se... zvednout se ho naštěstí ještě nenapadlo, ale je tam připoutanej tak by se mu to ani nemělo povézt... už musim jít nebo se mi tam uřve....
23. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky tak jaká?? Romča byla dneska obzvláště hodná, až mi to bylo divné. Poslední dobou je ukňouraná ale myslím že je to těma zubama. :slight_smile: Máme tady hody tak hodujeme:slight_smile:))
23. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac oni se nauci vylizt i z minimalni skviry,vidim u nas v kocarku.potvurky

Zdeni u nas oK
23. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolikrát se divím co malý dokáže...mě bodance otékají taky dost často..kotník mám letos už podruhé udělal se mi puchýř a teče z toho něco čirého nesnáším hmyz...malý zase vypadá jako kdyby měl něšťovice
23. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam prvni maly puchyrek,takove to bile kolecko a do par hdin cervene kolo jak prase,cela noha nebo ruka otekla
23. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je neuvěřitelný...jsem si v garáži kam chodím kouřit rozdělala krabici Zlatých esíček od Opavie, krabici jsem postavila na zem....a teď tam přijdu a v krabici zalezlej ježek a žere. Tak jsem tu krabici vysypala do misky a za chvilku jich tam bylo pět a všichni se cpali. 6e žerou kočkám z misek konzervy už jsem si zvykla...ale sušenky? Jsou ty zvířata rozežranější jak lidi :grinning:
23. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš to máte pěkně hnusný reakce... já mívám jenom ten červenej pupínek.... ani když mě píchne vosa tak mi to nenateče... asi jenom 1x1cm.... ale hmyz teda taky moc nemusim hlavně teda vosy a sršně blééééééééééééé :angry:
23. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 já bych se nedivila :grinning: ... ale jsu pěkně drzý :slight_smile: ... na druhou stranu je to roztomilý ne??? :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu jsem měla píchanec ani červený nic pak puchýřek a nakonec tohle... ježka máme na zahradě :slight_smile: ale těch klíšťat a blech co mají :confounded:
23. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě...roztomilí jsou...ale všude kadí a mají blechy a klíšťata...a navíc dupou a funí a lekají mě :grinning:
Já teda někdy mám od komára jen pupínek a někdy obrovskou bouli...asi záleží jak je najedovanej... :grinning:
Holky co máte po CS...jak vypadá jizva? Já ji mám furt růžovou a občas asi jak mi zaroste chloupek se mi tam dělají takový boláky.... a občas taky pěkně táhne...
23. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám naštěstí jen jizvu po nástřihu a občas to bolí dost takové tahání, škubání asi podle počasí...netěším se na další porod..
23. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý usnul nějak brzo a bez řevu bylo deset a už spal :slight_smile: už konečně začal i normálně jíst možná když má v jídle kousky tak to chutná víc :slight_smile:
23. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek