• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 ahoj :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý mi začal usínat na rukou s dudlíkem a houpáním kojení nechce jen v noci a ráno :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč se to dítě pořád budí??? :angry: :angry: :angry:
24. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska taky bojovali,ale nakonec to vzdal a už dávno spí.Jen se kapku budil,ale snad už bude spát.Uvidíme.
24. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 my mámé chodítko od Fisher Price a vypadá podobně..akorát ty kola nejdou aretovat :frowning2: :frowning2: Kuba s tím jezdí po parketách jak s tankem :confused: :confused: on s tím nejezdí ale skoro lítá :grinning: :grinning: :grinning: ale já s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodítko nemáme, jen půjčené takové co se do toho postaví a jezdí, ale v tom ho skoro vůbec nenechávám nemá to pro něj žádný přínos..jen když ho pořebuju zabavit když vařím tak ho nechám jezdit..jinak stojí u linky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr my už to máme zasebou,teď už chodí sám.A dneska přišel na to,že se dá na chodítko i vylézt a strašně ho to baví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to stejně sranda s těma našima prckama.Já pak už od 18hod.sleduju,kdy půjde spát.A pak se konečně v klidu najím,napiju,sednu......
24. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 já bych chodítko taky nekupovala,ale dostal to jako dárek.Stejně ho ale nenechávám samotného,páč je to ďáblík.A když vařím,tak má svůj hrnec a vařečku,nebo chodí po kuchyni-zatím kolem linky a sem tam přejde ke skřínce.
24. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak bud ráda,že stojí u linky..Kuba se zásadně vždy vyšplhá na mě a drží mě za nohy :frowning2: to fakt nic neudělám,že :frowning2:
24. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr mé nohy se drží taky často nebo otvírá šuplíky..teď jsem přestěhovala papouška tak se snaží šplhat za ním. v kuchyni máme dlažbu tak mám strach...sice jsem mu dala puzzle na podlahu, ale to ho nezajímá..
24. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip má taky v oblibě po mněšplhat,ale většinou ho zaměstnám hrncem,nebo se snažím něco najít.Ale někdy nepomůže nic.
24. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdy holt musí řvát v postýlce....ale on je schopen tak ječet až se poblije :confounded: :confounded:
24. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já ho někdy dám do sedačky,ale to už dlouho nebylo.
24. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic,jdu si lehnout,vypadá to na rušnou noc.Filip se zase vzbudil,sice už zase spí,ale kdoví jak to bude pokračovat.Máme tu nějak dusno a nejde to vyvětrat.Tak nějak se těším i na chladnější počasí na podzim.
24. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 já už taky mizím...dobrou :slight_smile: ale na podzim a zimu se netěším :frowning2: :frowning2: :frowning2: už ted z toho mám depku...já mám tak ráda jaro a léto :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
he no po mě se taky s oblibou šplhá... jsem taková oblíbená hračka... ježiš a dneska večer hrozně brečel.... začaluž ve vaničce a pokračoval až do první lžičky večeře... teda ještě něco kousal tak to byl v klidu, asi měl nějakej velkej hlad nebo fakt nevim, ale furt řikal HAM HAM (teda aspon to jsem mu rozuměla)... a nebo ho něco bolelo... fakt nevim co to je... tedka jak mu rostou zoubky tak to bude asi ono, ale já mám furt podezření na bříško :frowning2: ... tedka o něčem někde mluvily kdy tak může v tom pozdějšim věku děti bolet bříško, ale už jsem zapoměla co to bylo, ale měla jsem takovej chvilkovej strach, že by to mohlo bejt ono, ale já jsem starej hypochondr takže sem to vypustila z hlavy zase... protože jinak je to fakt vesej kluk... ale jak se asi dá dohromady hlad s únavou a bolestí zoubků ak mu to asi dává... :frowning2:
24. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holčiny, nás zlobijou zoubky ale už máme prořezáno, snad to bude lepčí, tak už máme 2 jak králíček, sháníme odstrkovadlo, včera jsme vyzkoušeli a Matýskovi se na něm líbilo
tak dnes bude výlet
25. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...my už máme druhej zoubek venku...ale noc teda lepší nebyla. No a když usnul dopoledne a já s ním tak nás vzbudila pošťačka :angry:
Jinak s těma kamarádkama jak jste psaly...ono to taky není tak růžový...já mám dvě kámošky co jsme se vídaly ještě před dětma a děti máme zhruba stejně starý...ale stejně se moc nevídáme...každýá dítě má trochu jinej režim a je problém to sladit, aby zrovna ani jeden nespal nebo neměl čas na jídlo nebo třeba nebyl nemocnej nebo protivnej....no jsem ráda když se vidíme jednou za 14 dnů na hodinové procházce.
A odrážedla ani chodítko kupovat nebudu...přijde mi to zbytečný na tu chvilku než bude chodit sám....je to dneska všechno hrozně drahý....Ale přemýšlela jsem nad takovýma těma nafukovacíma velkýma gumovýma skákadlama...ale na to je asi zase ještě malej...
25. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jo drahé to je, ale Matýskovi se na něm tak líbilo, a co můžu porovnat, moji sourozenci se na něm fakt vyblbli a dost dlouho, táta tam pak musel dělat různé úpravy aby to bylo pojízdné :grinning: tak uvidíme, udělali jsme přáspěvkovou akci, babičky když už nebabičkují, tak alespon něco přidají, ale babičkování bych brala více :wink:
25. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se na to vyprdnu...dopoledne nás vzbudila pošťačka a odpoledne soused řezal před barákem dřevo...Kuba spal sotva 15 minut.....to bude dlouhý odpoledne :angry:

@xkacatkox odstrkovadlo asi časem taky koupíme....ale zatím by se na něm myslím neudržel
25. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dneska sem zahájila úklid skříní. Naštěstí je hotovo. Podzimní oblečení máme nachystáno, tak nás už nic nezaskočí. :slight_smile: CHtěla jsem se zeptat koupila ste už některá papučky????
25. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 teda ty jsi šikovná,nechceš přijít i k nám???Jinak papučky jsem koupila jako první místo capáčků,ale už jsou malé a doma ho nechávám na boso.Botičky už nosí a už si i zvykl a je si jistější.
25. srp 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No máme studenou zem kachle na chodbě a v kuchyni lino. Pokoje plovoučka. Takže by se malá nenachladila. Kolik tě tak asi ty botky stáli???
25. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A stim úklidem jsem ráda že je to hotovo.
25. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky papuče kupovali jsme je u Bati a stály asi 200
25. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všechny? u nás se už spí, jen nevím jak dlouho
25. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to je celkem vylidněno.My už spíme asi hoďku.
25. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já uspala před chvílí... byla jsem s bývalými spolužáky posedět tak sme dorazili později domů... já pauče kupovat nebudu... máme sice lino, ale bydlíme v devátém patře a máme tu celoročně teplo... jinak mám fakt sladoučký dítě... já bych potřebovala kuchařku a uklízečku páč já jsem schopná se celej den na něj dívat anic tu neudělám... a dneska v noci taky spal celou noc... takjsem zvědavá jesti už mu to vydrží....
25. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme v pokoji lino a v kuchyni a koupelně dlažbu....ale už to neřeším...na puzzle si ani nevlezea jinak má ponožky...já choím oma taky jenom v ponožkách...a kyž spí nezakrytej a v krátkým rukávu zatímco já kosím pod peřinou tak asi má jinou termoregulaci....
25. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sááákryš....nějak mi Kuba rozhasil D na klávesnici...tak si ho tam domyslete :D
25. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek