• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
malý spí odkopaný, já mrznu..
25. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOnáš taky chrupká nepřikrytej.... jenom v bodýčku a já jsem přikrytá... jenom kontroluju jestli nemá studený nohy a ruce a když ne nechám ho jak je.....
25. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem vytuhla už po osmé hodině. Romanka taky když ju přikryju tak sa za chvilko odkope. A spí z jednou nohou navrch :slight_smile:
26. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dloho jsem tu nebyla.Byly jsme na dovolený.Ikdyž počasí mohlo být lepší měly jsme se krásně,dokonce jsem uvažovala o tom že to zruším ale teď jsem ráda že jsem to neudělala.No prostě pohoda.
Zítra nás čeká cestování.Pojedeme vlakem k ortopedovi na kontrolu se starším synem a při tý příležitosti mu rovnou koupím nový bačkory protože ve středu nastupuje do školky a ty co má jsou mu malý.Jsem zvědavá jak na to bude reagovat a jestli se konečně rozmluví.
Za to Tomášek je pěknej čertík,vleze do šuplíků,všechno vyháže a tak.Však to určitě taky znáte.Jinak už máme čtyři zoubky a zrovna včera stát úplně sám bez držení tak jsem zvědavá kdy udělá svůj první krůček.
Tak se zatím mějte hezky,musím zase letět :wink:
26. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja jen zdravím z rychlíku,máme návštěvu a pak jedem zase pryč.
Maly uz se chysta do skolky,hm s revem,ze tam nejde.prvnich par dnu bude opet zajimavych
26. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se to vstřebá. Synovec nemůže dospat jak se tam těší :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vím, jen nemam rada,kdyz on tak rve,ze se dusi a slysim az ven maminko,ja chci maminku. loni to pro me byl odesny.
26. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my měli teda noc...malý sice usnul nezvykle brzo, ale do půlnoci byl vzhůru asi 6x pak tradičně v 1 a ve 2:45 zjistil, že už je vyspaný tak stál v postýlce a řval... tak jsme si hráli a před 4 šel spát to nevěděl jak má ležet a po chvíli se probudi, to už jsem nevydržela a vzala ho do postele...do rána jsme spali při lampičce protože se převaloval, tak abych na něj viděla ve tmě mám strach s ním spát :confounded: no a ráno vstanul v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem vyspaná....zkoušela jsem ho před chvíli uspat spal 5 minut :confounded: já bych si tak ráda lehla
26. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jajiku... tak jsem ráda, že ste se měli fajn... :slight_smile: .... mě se ve školce vždycky hrozně líbilo myslíš, že to bude fakt tak hrozný??? no Jonášek spal celkem fajn... ymslim, že sem ho akorát v noci vzbudila... páč jsem tady napřed pobíhala a hledala prášky, k tomu jsem sýpala jak bázen.... no dneska jsem si fakt myslela, že se udusim... v inhalátoru už asi nic nemám (ten vůbec nezabral) no tak jsem čekala jestli zabere ten zirtec, ale už jsem martinovi řikala at volá záchranku... fakt mi nic nezabíralo a bylo to nejhorší jaký se mi to kdy přihodilo... fuj....
26. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac to si teda měla noc :pensive:
26. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tak doufám že to zase tak hrozný nebude ale uvidíme,necháme se překvapit.Ještě jsem zapoměla přihodit pár fotek tak to musím napravit :wink:
26. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ale vyspalal jsem se docela.... spíš sem měla fakt nahnáno... páč sem to fakt nemohla rozdejchat.... sem si řikala táák a to je můj konec... ale řeknu vám udusit bych se fakt nikdy nechěla... blééé je to hnusný...
26. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ty jo,hlavně že už si OK-teda doufám....
26. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura hlavně že jsi to ustála, už jsi byla pro nový dejchák?vím o čem mluvíš, strašný pocit :angry:
26. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim čoveče, asi si budu muset vzít zase aspon zirtec poslední hodinu to je zase špatný a od rána jsem nevystrčila paty z domu ale chystám se tam doufám, že mě vezme, nebo mi aspon napíše ten ventolín... čekám až se vzbudí prdola... nechám se objednat a at mi udělaj testy... zajímavý je že to mám vždycky jenom v noci a vždycky jenom když se probudim a vztanu... dokavat nevztanu je všechno OK... divný ne?
26. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura kolegyně to měla jak říkáš ty, a asi po týdnu jí to přešlo, ani jí nestihli udělat testy
26. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to takhle čas od času chytá celý léto... ale takhle hrozný jsem to ještě nikdy neměla... včera jsem si fakt už myslela, že jestli nepřijede nákej doktor tak si můžu rovnou jít kopat hrobeček....dokonce i martin ochotně vztal, řek at si sednu a že mi šechno donese.... a nepřestávalo to a nepřestávalo...
26. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás zdravím po delší době. Asi to ani nestihnu všechno dočíst, tak jen doufám, že jste se měly všechny i s dětmi dobře. Já jsem teď měla celkem dost práce, k tomu jsme malovali a vybírali dovolenou a taky jsem měla pocit, že si musím dát od koníka trochu oddych, že tu trávím moc času :sweat_smile: A že večer bych měla místo k odbíhání k PC být radši víc s manželem :grinning: Jinak my příští týden odlítáme na 8 dní do Řecka i s Adamem, tak jsem velmi zvědavá, jak to všechno zvládnem. Upřímně mám spíš stažený žaludek, ale všichni mě přesvědčovali, že je to lepší, než se trmácet autem, tak uvidíme. Manžel se naopak těší jak malý kluk, tak je aspoň radost se na něj dívat. Dovolenou už oba potřebujeme jak sůl, tak doufám, že z toho bude víc užitku, než ztráty. Jinak Adam už parádně leze po čtyřech, má šest zubů a nově se naučil vypštět z pusy bublinky jak z bublifuku. To se pak válíme všichni smíchy, nikdo z nás to nezvládne. Nejdřív jsem myslela, že se napil jaru nebo co, ale on to dělá zcela úmyslně a slintá u toho jak bernardýn :grinning:
26. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka jééé, dovolená, já bych to také moc brala, nechte nás přibalit :grinning: jen si to tam krásně užívej, také se budu muset věnovat manželovi, nějak ho zanedbávám, :grinning: no jo, nějak není energie :frowning2: :frowning2: , taky bych někam vyrazila, mě z toho našeho šetření nabarák klepne
26. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox S tou energií to znám, taky se na konci dne sotva držím na nohou. Když k tomu ale ještě posedávám u netu, tak už s manželem netrávíme skoro žádný čas pořádně spolu. My taky hlavně už potřebujeme někam vypadnout, už to na nás padá. Tu dovolenou si můžeme dovolit právě jen díky tomu, že neplatíme hypotéku, nájem, nic. Za to ale máme v dolní patře tchánovce a ve vedlejším bytě švagrovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holt, všechno má něco, někdy bych radši šetřila na barák a měla vidinu samostatného bydlení místo kibucu :wink:
26. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka vítám tě a zároveň přeju krásnou dovolenou.Taky s tebou souhlasím s tím časem pro manžela,už se mu taky snažím více věnovat.Jen nesmím nic plánovat,páč to nevychází.
26. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka ahojda :slight_smile: dej pak vědět jak jste zvládli s Adámkem letadlo. My letíme v půlce září a jsem na to teda zvědavá... :slight_smile: . tak prosím písni!! Díky :wink:
26. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj... tak já vám nevím dámy... zase hypochondřim asi.... Jonáš dneska řval při usínání 45min a to u něj neni normální... furt se děsně kroutí sem tam si do toho prdne a já prostě nevim jsou to zuby nebo bříško... mám strach... páč v jeho věku už by ho bolet nemělo a jestli bolí tak se bojim, že to neni úplně OK... zajímavý je, že to dělá jenom večer... ted jsem i změnila kaši.... nevím....
26. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já si prostě myslím,že nechce usínat sám :frowning2: :frowning2: :frowning2: volá tě... :frowning2:
26. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ale jo když jsem u něj tak pláče mín... ale stejně řve... hladim ho po zádech, nebo mu i něco říkám tak je klidnější... ale stejně pláče.... a mě prostě po čtvrt hodině dojdo nervy a jdu nachvíli pryč páč už bych na něj byla zlá a to nechci... a to řve zase víc... a já pak zase přídu a zase u něj chvíli sem... většinou pak usne docela rychle, ale dneska nefungovalo ani to, e jsem byla u něj... a mě už pak prostě nervy došly... přežiju to nákou chvilku, ale ne se třičtvrtě hodiny sklánět nad postýlkou a hladit ho a něco mu broukat... prostě na to nemám... čtvrt hodinu ano... ale pak už musim jít aspon na chvíli pryč... a on se furt kroutí a převrací a žvejká plínku... a já prostě nevim jestli to neni to bříško...
26. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura nebo se mu nechce spát...já dávám Kubíka spát až když vidím,že je unavenej...uspávat hodinu tak na to taky nemám nervy....radši ho nechám hrát a on mi usne pak během 5 minut...a jsme v klidu oba dva :wink:
26. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ahojky..už jsem to vzdala jí nechat vyřvat..je to horší.Jsem u ní než usne..už to máme vychytaní a nejdéle do 15 minut usne.Ale každé dítě je jinééé
26. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už spinkáme jen jednou.. po obědě...holt mám nespavce.Ale v noci už je hodná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka moooc vám to přeji moc si dovolenou užijte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 fotečky hezký..jo a vítej po delší odmlce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek