• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Kubovi se taky nechce usínat....ale myslím, že je to hlavně proto, že má kolem postýlky samolepky a potřebuje je prozkoumat...dám ho do postele...dám mu mlíko...on si tam pak tak 0,5 - 1 hodinu vykládá a stoupá si a jak vidím, že už nemá sílu a padá tak mu dám zbytek mlíka a spí. Do té doby sedím ve stejné místnosti na počítači, aby na mě viděl. Ale už se ho taky nesnažím uspávat....na to fakt nemám sílu ani záda
Záááávidím všem kdo jedou na dovču...užívejte si :sunglasses:
26. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý lozí po obýváku spánek asi nic.. přes den spí 2-3x jak kdy dopoledne spím s ním :slight_smile: dokud není unavený tak ho spát nedávám nemá to cenu
26. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kuba je unavenej když jde do postele...mrčí, nic ho nezajímá, mne si oči...ale jakmile j v posteli tak jakoby zázrakem ožívá...žvatlá, stoupá si, hraje si....Přitom ví, že postel je jen na spaní, na hraní ho tam nedávám....tak mi to přijde jako by se před definitivním spaním ještě honem potřeboval úplně unavit....
A když náhodou přes den usne u mlíka tak je za 15 minut vzhůru...prostě potřebuje uspat....
26. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Adam taky někdy křičí a svíjí se a je jasné, že je to od bříška. Podle mě je to normální, něco mu nesedne, zhltne jídlo, těžko říct. Nás taky občas břicho bolí, podle mě prostě neplatí, že skončí 3 měsíce a děti přestane břicho bolet. Naopak si myslím, že děti právě bříško bolívá dost často. To se pak prostě musí vydržet i 45 minut chování, chlácholení a cvičení s nožičkama. Já si Adama většinou přitisknu na sebe, masíruju mu bříško a snažím se mu odpomoct. A ráno prdí jak valach :grinning: Holt děto mají i trápení. My máme téměř po čtyřech měsících konečně na chvilku klid od zubů, předtím to bylo opravdu v kuse, bylo to drsné, ale přežili jsme.
26. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je, že nepoznáme co jim je...malý už usíná výhradně s dudlíkem nebo houpáním
26. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr- do postýlky taky dávám až když je unavenej... u jídla mi skoro usíná u večeře.... pak najednou ožije... ale poslední dobou mi fakt příde, že to bříško... chuděra malej....
26. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zas jsem tu dlouho nebyla, nejak nestiham....ale u nas nic noveho, akorat vybiram zidlicku-nemate zkusenosti s tou antilop z ikey?
26. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak koukam, ze resite spinkani...u nas hruza-jak driv spala celou noc bez jidla, tak ted me budi 2-3x :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim co s ni budu delat :frowning2:
26. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy My ji máme přes měsíc a zatím naprstá spokojenost. Nemáme si na co stěžovat.
26. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka a nevyleze z ni Adamek? jsou ty pasy dobre udelane?
26. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy Zatím nevylezl, a to vytahuje nožky vehementně. Ale ona je celkem malá a nedají se v ní dělat velká cirkusová čísla. Ty popruhy my ani nijak zvlášť neutahujeme, ale je fakt, že mi tam připadají spíš pro srandu králíkům. Adam si je v tom spoji statečně strká do pusy a žužlá :sweat_smile:
26. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka hm, takze je mala...na jak dlouho myslis, ze malemu vydrzi? A nechybi mu tam opera pro nohy?
26. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky antilop malému se v ní líbí místa tam má dost a to není žádný drobek..jen ho v ní nenechávám samotného, ale to asi ani v žádné jiné židli protože ji dokáže uvést do pohybu stejně jako postýlku, ohrádku, kočárek...myslím, že to na tu chvíli stačí budem kupovat ještě jednu :slight_smile:
26. srp 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky antilop, ale k babi
26. srp 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jí máme taky... a nestěžuju si... poutám ho v tom a nemyslim si že sou tam pro srandu... jo neni to enonuno, ale když se utahujou tak jednou tejdně tak je to pohoda... je menší, ale vydrží podle mě ještě dlouho.... fakt jsem spokojená... neni v ní dlouho vždycky na jídlo a nebo když luxuju a vytírám a pohoda....
26. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je stabilní... a když potřebuju odejít na chvilku tak mu to prostě utáhnu jak to de ale aby ho to neškrtilo a dobrý.... je hodně lehká, takže když je na zemi tak s ní cvičí staví se u ní a už s ní jednu spadnul, takže u ní ho hlídám, ale převrátit ze země se dá asi každá....
26. srp 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

jiffy doma ji nemáme, ale mam ji vyzkoušenou z plavání. mně osobně nesedí, ale službu udělá asi jako každá druhá židlička.
27. srp 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kuba spal od 22 do 7 ráno....konečně jsem se vyspala :grinning:
Zato teď řádí....už rozbil skleněnou kořenku...naštěstí se mu nic nestalo....
27. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiffy Taky ho v ní nenechávám samotného a prostoru si myslím, že má dost, a to je to fakt pořízek. Spíš jen, že tam nemůže dělat moc blbiny, což mi vyhovuje. A ty popruhy asi drží, náš Adam si s nimi ale furt hraje, tak to vytahuje. A opěra pro nohy nechybí vůbec, naopak si s nimi rád honká :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám židli od Patronu a super...je dost velká, aby vydržela na dýl...nastavitelná, pultík se dá oddělat a připadá mi hodně stabilní...
27. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin máme chiccco polly a stabilni je dost,maly v ni delaval kravin a kravin,hraval si s pultikem,maloval tam, byl v ni od 4 mesicu a vydrzela,ted je pro malou
27. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, co vím tak ty židle většina lidí používá tak do roku a půl občas trochu dýl tak nám antilop bude stačit..malý zase řádí :slight_smile:
27. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ji pouzivali do trí
27. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, diky za postrehy...mne pripadaj ty polohovaci zbytecny-dokud nesedi, tak krmim v lehatku, ale chci aby byla bezpecna, abych nemela strach ji v tom chvilku nechat, nez dojdu treba do kuchyne pro nasup...a to snad je ne?
@slunicko48 u stolecku si deti hrajou tak od 2 let?
27. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky polohovacípřišla zbytečná... tahle úplně stačí... podle mě je stabilní a chvilku jí v tom nechat můžeš... já když luxuju nebo vytírám tak je v ní docela dobu... a to jsem chvíli i pryč... ale on si tam hraje a kouká... někdy se otáčí do zadu ale jak tam nemá moc prostoru na hejbání tak mu to moc nejde... a když ho otočim směr televize tak nemá takovou potřebu...
27. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tak to je fajn :slight_smile: A nejakou podlozku-aby ta zidle nebyla tak tvrda-tam mas?
27. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam máme polštář malý si rád ubližuje...
27. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady zase prší a malá je opět protivná. Já jsem utahaná a chce se mi spát. Mamka si zmyslela koláče tak pečem ještě koláče. No a aby toho nebylo málo ještě sem se pohádala z manžou :frowning2: . Dneska je nějaká špatná konstalace hvězd. Máme doma dřevěnou židličku a malá se tam i dost vyhraje dávám jí ke stolečku a je tam hrozně spokojená.
27. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemá tam nic... a myslim, že mu to vůbec nevadí... má plínku... a nechci ho pořád rozmazlovat samejma polstrovanejma věcma... to bych ho pak až bude starší posadila na dřevěnou a on by mi tam nechtěl sedět, že je to moc tvrdý :grinning: .. teda aspon tak to beru.... myslim, že mu to nevadí.... a když dem někam do restaurace tak tam taky polstrovaný nemaj a sedí v tom dýl než doma...
27. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura to je fakt a bylo by to hned zapatlany...
27. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek