• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
malý v postýlce ožil :angry: tak je zase v obýváku a hraje si
27. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už od osmi spíme, snad se nebude opakovat včerejší probděná noc....
27. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejvíc se mi zatím líbí asi tento...a za 300 je to v pohodě...
http://www.zbozi.cz/p340641-juniors-nocnik-s-drzatky-a-zvukem/?q=nocnik&r=hint&sId=6rQ_Cn4zZYBpwoHHyTT0

pett...to chodí spát fakt dost pozdě....kdy spal odpoledne?
já koupím obyčejný jen ať ma vyšší opěrku už mám jeden vyhlídnutý...podědili jsme hrající, který se dá přiklopit, ale malému se nelíbí je dost vysoký
@pett7 ahááá vidíš...to mě nenapadlo...tenhle vypadá taky dost vysoký...by ho asi tlačil na stehnech....ale přece nebudu brát dítě do obchodu vyzkoušet nočník, ne? :grinning:
27. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten nočník je pěkný :slight_smile: odpoledne tak ve 2 a občas kolem 6
27. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no možná kdyby nespal v těch šest tak usne večer líp....ale každý dítě je jiný...já jsem ráda, že začal usínat dřív....předtím taky chodil až po desáté ale já jsem tím pádem neměla čas vůbec pro sebe ani pro chlapa
27. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vseprofirmu.cz/nocnik-2-v-1/f-4-s-52-dp-41796/ něco v tomhle stylu máme a nedosáhne nohama na zem..jeste ze jsme ho nekupovali
27. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je naprd, že tam nepíšou výšku...asi budu muset fakt obejít obchody....já to tak nemám ráda...radši nakupuju přes net
27. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono si moc nevybereš, když jde spát dřív tak je ve 3 vyspaný a chce si hrát... večerní spánek nemá každý den jen někdy a změna žádná
27. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nočník fakt neřešim.. koupim úplně obyčejnej do kterýho jsem čůrala já... vymejšlej blbiny dneska v něčem fakt... v ikee maj nočník asi za 50 nebo tak nák a ten prostě koupim nebo jemu podobnej...
27. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chci takový obyčejný
27. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nočník asi problém nebude...víc mě teď děsí nákup autosedačky....prý jsou nějaký i polohovatelný....Kuba ještě občas v autě usne a nedovedu si představit jak by spal v sedě s hlavou spadenou na prsa....
27. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim furt bych mu něco kupovala.... většinou teda ne hračky páč jich má dost a stejně ho tedka moc nezajímaj... ale knížky budu kupovat horem dolem asi... sice je na ně ještě malej ale náký se mi fakt líběj a hold mu to schovám na až bude větší... ted maj v bille takovej jako časopis s různejma bagrama a se všema strojema a jsou tam i samolepky... sice to je fakt pro starší, ale koupim mu to a schovám :slight_smile:...
27. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my asi koupime britax evolvu plus 9-36, chtěla jsem maxi cosi nebo romer 9-18 ale náš obr byl natěsno i v téhle..ještě pujdem vyzkoušet i další a uvidíme
27. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo sedačka.... Jonáš už 9 kilo má tak bych nad ní taky mohla zauvažovat... se martin pos... až mu sdělim co všechno zase potřebujem... sedačku a botičky a náký hračky... brrr.. se z toho osype asi...
27. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
o botách a oblečení mi ani nemluv..
27. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oblečení se dá nakupovat postupně a jsou to malý položky...to ta sedačka mě děsí víc....to zas bude vydání...ach jo...
28. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 pett u nas je to jinak,i deti od roka stale navstevuji kurzy,pokud chteji.
na vanicky se chodi pouze do pul roka,pak se prechazi na vetsi bazen,opet ale urceny pro plavani kojencu a voda upravovana bez chemie
28. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas maly nocnik vetsinou precural. kdyz si sedl,upravili jsme pindika ale stejne kdyz zacal curak,bylo na curano i venku.
28. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak to byla zase noc :frowning2: :frowning2: :frowning2: Malá má zase rýmu :angry: zdá se mi ,že má i teplotu...ach jooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi asi praskne hlava, nejsem schopna normálně fungovat :confounded: :confounded: oblečení je potřeba dost, nemáme skoro nic na podzim a zimu
28. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás bývá v září akce v sekáči na podzimní a zimní oblečení...dovoz Anglie většinou Next...tak tam udělám nájezd...na jaře jsem nakoupila všechno letní a jarní oblečení za 500 Kč...
chlap je nemocnej...má 39...asi chřipka...mě už taky pobolívá hlava a vkrku tak doufám, že to nechytne malej.... :unamused:
28. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja potrebuju malou odnaucit pit to mliko v noci.
ona porad zvysuje davky, ted da za noc 330 a jeste ve tri rano delam dalsi 120ml. to neni normalni.
Cajem ji neosidim,to jsem zkousela,
28. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... my máme noci tedka v pohodě celkem... spí skoro celou noc... a přišlo to samo nijak jsem ho to neučila... většinou tedka bud spí celou noc, nebo se vzbudí kolem 5 ráno dostane mlíko a spíme do osmi... zajímavý.... fakt úplně sám prostě... nevim asi se to nedá naučit... a když se mi vzbudil asi v 1 v noci tak jsem ho čajem ošidila :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac postupne odnaucit se to udajne da,holky psaly ze jim hodne ppomohla knizka s nazvem tusim i vase miminko muze spat celou noc...

neznam to,maly mi od sestinedeli spaval celou noc.tohle uz me ale stve,kdyz pila tech 120ml celou noc,bylo mi to jedno,ted se tri dny budi pred pul desatou,kolem pul dvanacte,ve tri,v pet, v pul sedme....a furt pije.dam caj,na chvili zabere a do pul hodiny mrci znova.to uz je jedno ve vysledku co pije,zda mliko nebo caj,jen po mliku vydrzi aspon ty dve hodiny
28. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to neni pěkný... taky ale tyhle období míváme... chvíli spí líp a pak se zase budí po 2-3 hodinách... no osobně doufám, že už mu to tedka vydrží... pořid si knížku uvidíš.... já sem to přestala řešit a po tom co jsem to přestala řešit najednou spí :slight_smile: ... je fakt, že sem to přestala řešit až po tom co se začal místo třikrát za noc budit dvakrát... to už jsem se vyspala íp a tedka pohoda :slight_smile:
28. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to neresim,mrci,dam flasku.....ona se nevzbudi, vypije ji s polootevrenyma ocima a spi na dalsi dve,tri hodinky dal, ale je to nic moc no.....

Ja vyspana docela jsem, je fakt,ze ji davam jidlo v polospanku,kolikrat se proberu az u dalsiho mrceni a flaska se vali male vedle hlavy
28. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já musim stát u postýlky a držet... i kdyby byl u mojí postele tak neprostrčim ruku mezi šprušlema.... pak du ještě umejt flašku a spát.... ale spim tedka i 6 hodin v kuse... tak sem ráda...
28. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam postylku prirazenou k nasi posteli a vytahuju jednu sprusli. vetsinou kazda postylka ma dve sprusle vyndavaci. a tama si pak i rano vleze k nam
28. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ted jak lezela a prebalovala jsem ji,dala jsem ji do ruky avent hrnicek,at si hraje a najednou slysim takovy ten zvuk,jak nasava,super.jen aby si to pamatovala a pila s nej porad.
28. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek