• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
holky jak se pohybuji ceny puncochacu?????
kamoska mi tedka psala ze ma na objednani a cena 89kc.
28. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 to je dobrá cena
28. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 já teď kupovala v Lidlu za 39
28. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
lin z lidlu jsme meli a byly rozervane behen jednoho dne ve skolce
28. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No Kuba je nosí už týden a třikrát jsem je prala a drží...uvidíme...
28. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 miminku asi jo,ale maly ve skolce po tech kobercich nonstop dre po kolenou,vozi se po koberci a to zahuci.
jako mimino mel dvoje puncochace celou zimu a nekdy jeste na rok.
28. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme zatím troje..jedny se natáhly v pase, druhé jsou strašně úzké a třetí má dlouhé :confounded:
28. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ja kupovavala puncochace normalne v prodejnach s detskym,tensi,teplejsi, cena cca kolem 180, dokud mu vydrzerly,tak proc ne,ale loni znicil fakt za dvadnyp uncochace.

male v Hmku a vim,ze vydrzi,ale jem uto fakt nemasmysl.mel nove teplaky a do tydne dira na kolenou
28. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
máš pěknýho raubíře teda.... :slight_smile: .... sem zvědvá na toho našeho... punčocháčky moc neřešim nechci mu je dávat moc dlouho tedka jak je mímo pak ještě třeba ve školce, ale to mu dám spíš tepláky, nevim ještě... ceny nevim v bille maj okolo 140kč... dneska jsem byla se tchánem vybrat náký oblečení... že mi koupí k narozkám tak něco budu mít, ale Jonáš tam stropil děsnou scénu vůbec nevim proč... normálně je v obchodáku hrozně hodnej a dneska to tam prořval :cry:
28. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no když nechceš a nejméně se ti to hodí, tak dítkou umí prudit :slight_smile: já už byla takto d¨vakrát kupovat rifle, ještě je nemám :grinning: v pondělí jdu na ORL pro baterky a zjistit kolik mě bude stát naslouchátko, tak su zvědavá jak to tam Matýsek vydrží, myslím, že tam půjdu ještě několikrát, chtěla jsme za kámoškou do Olmiku a přespat u ní s maluchem, a tedka začal být v autě děsný protiva, nedává jen 15km tak 150 by asi nedal
28. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kac asi to bude častěji ty scény :confounded: nějaké divné období malý to teď dělá taky... já je kupuju v dětském kolem 130
28. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura kac psalas to,ze puncochace davat nechces,ale ja si bez nich zimu pro malyho neumim predstavit.

no deti prozivaji prvni pubertu(jeste do te rpave jich prijde nekolik)
28. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, spali jste někde třeba jeden den s prcekem mimo domov?rozhodilo vám to spaní?my ted spíme celou noc, přišlo to samo, bez nějaké řešení, max vstávám v 5 na kojo a spíme do 9, tak bych nerada o tento dar co mi ted Matýsek dal přišla :slight_smile:
28. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nevim uvidim... ale myslim, že teplý ponošky a boty, a něco pod kalhoty punčocháče snadno nahraděj... já jenom vim jak mě to strašně štvalo a když jsem je měla pod kalhotama a dostal se na ně sníh nebo voda, tak to bylo mokrý přilepený na kůži a akorát mě to hrozně s.alo a studilo a vadilo mi to.... a že bych byla mín nemocná se říct teda rozhodně nedá... no prosě uvidim.... ale s nástupem do školy rozhodně punčocháče končej....
28. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jo spala jsem mockrát jinde.... a spaní nám to teda nerozhodilo... většinou spal úplně stejně ne li líp.... a s návratem domů se vše zase vrátilo jak bylo...
28. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jo,kdyz jezdime k nasim.
a obe deti tu prvni noc skoro nespi,jeci.
u malyho to trvalo cca do dvou let,u male trva porad.
zmenu prostredi pozna,
i kdyz jsme se stehovali,jecel mi hodinu v naruci,nez usnul. mala totez
28. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura kac puncochace asi nenahradis,kor kdyz je minus 15. a jeste u ditka,ktery sedi v kocarku.
u chodiciho je to jiny,ale i tak mi puncochace prijdou dobra volba.mozna navleky,ale to uz je totez,navic se shrnujou
28. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám na malého punčocháče, a max spokojenost, kupuji tak různě, ale mín jak pod 100 nebyli,(loana aj.)tak já nevím, no ještě si to promyslím, jestli mi to za to stojí, aby blbě spal, ještě se zeptám kámošky jak tam mají vůbec teplo, bydleli by jsme v zahradní místnosti a nevím zda tam není zima, co jsme tam spolu bydlívali, tak tak zima už v září, mám osypky z té cesty
28. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
xkac na druhou stranu,prece kvuli spani nebudete porad doma.
nektere mimca to zvladaji v pohode
28. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no já ted nemluvim o dítku který sedí v kočárku... to je ještě dávat budu.... v zimě na ven třeba taky... le na hraní dovnitř do školky dostane tepláky... já jenom vim jakej sem k nim měla odpor... ve školce ještě asi jo... ale ve škole už ne.. fakt jsem to nesnášela.. třeba se mu v nich bude líbit co já vim... jestli to dneska uměj líp než ty humusy co jsem nosila já...
28. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
xkac mě taky usínal dýl třeba, ale že by se pak nějak víc v noci budil to ne..... máme vlstní cestovní postýlku a on v ní spí docela v pohodě :slight_smile:
28. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura noo u nas ve skolce vyzaduji jen puncochace,aby je nemuseli prevlikat z teplacku do puncoch a naopak.
ono ti ten prubeh ditka v zivote ukaze co je pro tebe lepsi a co vam bude vic vyhovovat.
28. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kac dnesni puncochace jsou jiny,nez ty co jsme meli my.takove ty zebrovane,od pasu mely ty ksiry...bleee,ty jsem nesnasela. dneska o nich ani nevim,dokonce i ja nosim bezesve teple puncochace,v zime pod rifle
28. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 no zatím mi ty z Lidlu vydržely a do školky má ještě daleko tak nebudu vyhazovat peníze. Já mu je teď dávám jen proto, že se mu v nich líp leze...ale má je vyloženě jenom na lezení, jinak mu je nedávám. Ani v zimě dávat nebudu...tuto zimu je taky neměl a vydrželi jsme...ono to není moc dobrý kvůli větrání kůže...když se náhodou zpotí tak to nevětrá a já jako ekzematik vím jak to může být nepříjemný

@xkacatkox my jsme ještě přes noc nikde nebyli...asi bych taky měla strach...už takhle je uspávání horor a ještě někde jinde...to by asi neusnul vůbec :unamused:
28. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 a proč by je museli převlíkat? Když bude mít tepláky místo punčoch tak je to snad jedno, ne?
Jediná nevýhoda tepláků jsou ponožky....
28. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin ja puncchace v zime davala, i na doma jen tak na lezeni.
u nas je to predcasne narozeni ale zase jinak no.
a v zime dam, radeji teplej a vrstvu sundat,nez aby mrzla. on ten fusak neni vsechno.
28. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 kdyz jdou ven a maji teplaky,ty si musi sundat,nandat puncochace a oteplovaky.
kdyz prijdou,zase jim z toho m,usi pomoct a pomoct navlict teplacky.
takze je jednodussi aby navlikli oteplovaky a pak je sundali.
28. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ono u nas v ty prvni skolkovy tride maloktery ditko samo oblikne puncochace a ponozky,navis jim museli pomahat se zapinanim kalhot,obouvani a zavazovani bot.na dve ucitelky 30 deti je mazec,aby se vubec do pul hodiny vypravili ven.

znam to ze sve praxe.
28. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 no já v zimě dávala teplej overal, kombinézu a fusak...na tělo třeba ještě mikinu a stačilo to...místo punčocháčů měl ten overálek....a když je -20 tak s ním stejně ven nepůjdu.
Já jen vím, že na ekzémy se zásadně nedoporučuje nic co nevětrá a neodvádí pot...a dítě se může v zimě zpotit ještě snadněji než v létě

@xkacatkox jaký naslouchátko? Pro tebe?
28. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky dávám raději punčošky když je chladněji :slight_smile:
28. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek