• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@slunicko48 no a když bude mít místo punčoch tepláky a přes to navlíkne kombinézu a zase sundá tak je to snad stejný, ne? To mi teda nikdo nebude diktovat do čeho mám svý dítě oblíkat....
28. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 aha,ja davaly puncochacky,teplacky body,mikcu a bundu.
nebo jen puncochyce,bodynko,tenkou mikcu a kombinezku.

pett ja nevim,jsem bud zaostala nebo blba,ale puncochace jsou u me zaklad. i doma pak jen vysliknu vrchni veci a zustala v puncochach a bodynku
28. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 oni jim ty teplaky sundavaji.
no aby ses ve skolce pak nedivila. tez jsem si rikala,z e je to jedno.ale oni si pak venku zmachaji i ty puncochace i ty teplaky a pak je nemaji do ceho prevlict,kdyz si zmacha puncochace,vysliknou je,daji na topeni,ale pak teplacky co?????
¨nu uvidis sama.
28. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas ve skolce jsou proste urcity pravdila a ty holt musime respektovat.
ja jsem rada,ze mi ho vzali,kdyz jsem byla jako tehule doma a podridim se,proc bych si tam mela z reditelky a ucitelek delat nepratele a delat neco proti proudu,kdyz pak budu potrebovat vzit maloou,na zapis deti maji termin nanrozeni do konce srpna,ona je uz zarijova,tudiz mi ji nemusi vzit a letos zarijove deti a pozdeji ani nebrali
28. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 já jsem taky svlíkla jen svrchní věci a zůstal v bodýčku a teplákách nebo dupačkách nebo v overálku.
Ale jak říkám...já jsem předpojatá kvůli ekzému...teda svýmu, Kuba naštěstí nemá...ale teď jsem taky byla donucená koupit, kvůli lezení, protože na tepláky si furt šlapal a stahoval je....ale když jdeme ven tak ho převlíkám....
Nicméně mi vykládal máti jak byly super právě ty punčochy se šrákama...že když jsme lezly kam jsme neměly tak nás za ty šráky odnesly jinam a nemusely nás brát do náruče :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já na ně nedám dopustit, aspoň má nohy v teple.. navíc když má tepláky nebo kalhoty tak je má tak akorát na délku aby si po nich nešlapal a nezabil se... když je v kočárku a sedí tak má holé nohy i když má ponožky takže na zimu jedině punčocháče ..jsou lepší i než ty slavné polodupaačky
28. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem teplacky vzdycky sundavala,prece jen ty puncochace lip drzi na tele,teplacky jsou objemnesji a ja sama nemam rada,kdyz nekd eneco prebejva
28. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 tak tak,i kdyz je ted chladneji,davam navleky,co mam k manduce.
kalhoty co ma,aby ji byly akorat,kdyz stoji,jsou ji vk ocarku kratke a pul nohy couha.
28. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
já ho doma taky hodně nechávám jen v body a punčochách...ponožky jsou taky zážitek na ty jeho špalíky...když nejsou zařezané, tak je zase hledám po baráku
28. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 asi si nerozumíme...prostě místo punčoch bude mít tepláky a přes ně kombinézu. Pokud si je zmáchá tak tam bude mít předpokládám náhradní stejně jako ty dáváš náhradní punčochy....takže místo do punčoch ho převlíknou to tepláků. Prostě tenoučký vablněný tepláčky, možná i s capičkama, aby nemusel mít ponožky...je to úplně to stejný jao punčochy akorát to není obtažený, takže v tom ze strany učitelek nevidím žádný problém. A co jsem teď byla v pár školkách domlouvat Kubovo přijetí tak rozhodně všechny děti nebyly v punčochách...viděla jsem i dupačky a tepláky....
Prostě princip je stejnej....místo punčoch tepláky...není v tom žádnej rozdíl....akorát mi to přijde jako zbytečná buzerace...a dny kdy bylo třeba být uniformní jsou už díky bohu za námi...
28. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ti rozumim, jen pisu co jsem zazila na praxi ve 3 skolkach a sama pak v te nasi.
uvidis no
28. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 já mám ty tepláky co jsou ukončené capáčkama, takže nožky nikde nekoukají....no a počítám, že v zimě už bude mít stejně kombinézu zastrčenou v botách....
@slunicko48 to je taky pravda...není to příjemný když se to shrne a tlačí to....ale jak už jsem psala...kvůli tomu větrání to není moc dobrý na kůži. Já když je velká zima nenosím pod rifle punčochy ale elasťáky bavlněný....účel to splní a není to tak těsný...
28. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
j
@lin18 ja tady neumim zalozit diskuzi,ale docela by me zajimalo,kdo dava puncochace a kdo teplacky do skolky. nemuzete ji nekdo prosim zalozit???
28. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 a to já bych si zase dupla...pokud mi neuvedou žádnej důvod jen že to tak prostě chtějí tak se odmítám podřizovat....přece ti fakt nemůžou diktovat co máš dítěti oblíkat....to by za chvilku mohli vyžadovat jak mají být děti ostříhaný nebo že můžou chodit jen v červeným, aby se jim líp na ulici viděli.... :grinning:
28. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 jak to, že neumíš založit diskuzi? :grinning: je tam okýnko nové téma nebo tak nějak....
28. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
vis ono to bylo i pro nas jednodussi a rychlejsi pri prichodu do skloky,kdy ja jsem mela na rukach dvoumesicni mimino,aby on jen shodil kalhoty a bundu a obul papuce
@lin18 nevidim,mne to porad blbne
@slunicko48 no takhle by taky jen shodil kalhoty a bundu a obul papuče...akorát by pod kalhotama neměl punčochy ale tepláčky.... :grinning:
když si najedeš na kojence tak vpravo nahoře je tlačítko přidej novou diskuzi nebo otázku

28. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 jenze ty nechapes to,ze ve skolce musi mit prevleceni.a oni je z veci ktere ma do skolky do tridy budou prevlikat
28. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 ne to fakt nechápu...jakej je rozdíl v tom, jestli může jít do třídy v punčochách který měl pod kombinézou anebo v teplákách který měl pod kombinézou? Do punčoch je taky převlíkají? A pokud jo tak proč ne do tepláků..
28. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ne prave puncochace maji porad na sobe,aby je neprevlikali.
oni ty puncochace vyzaduji, treba si prosadis sve,ale mne se to nepovedlo. daly mi jasne najevo ze ma mit puncochace,nebo bude porad ve zmachaych teplakach. a z teplaku je prevlikat nebudou.
vetsinou maji na puncochace jeste termo ponozky
28. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si přečetla tvou otázku a už vím v čem je problém...já nemyslím tepláky do třídy a na ven punčochy...já myslím tepláky místo punčoch jak na hraní tak pod kombinézu...vůbec žádný převlíkání do punčoch....jen tepláky!
28. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..my jsme měli vždycky ve školce punčošky :wink:
28. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 taky jsem to nechapala,resila jsem to snad do unora....ale oni ve skolce vyzaduji prevlecnei.aspon u nas
28. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 fakt nechápu...pokud má zmácháný tepláky musel by mít zmácháný i punčocháče...obojí je přece pod kombinézou!
už fakt nevím jak to vysvětlit:
tvoje dítě: punčochy, na nich kombinéza....po návratu z venku se svlékne kombinéza a zůstává v punčochách
moje dítě: tepláky, na nich kombinéza....... po návratu z venku se svlékne kombinéza a zůstává v teplákách
28. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 jooo jde o to,zue v puncoskach prijdou,vyslecou se,jdou do tridy a na ven daji jen kombinezu,prijdou z venku a zase ji vysliknou.
jenze oni t teplaky nechteji,nevim proc.
jestli nejake narizeni mesta,hygieny nebo ceho
28. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 jde o to ze skolky z nejakych duvodu vyzaduji prevlikani.nevim z jakych,hygiena,mesto nevim,ale reditelka se na schuzkach ohanela dost jasne nejakym paragrafem,
28. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr my rok tez,druhy bude taky
28. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 teda už jsem fakt nas...á....jaký převlečení?!! Do punčoch se převlíká? Tak ho holt místo do punčoch převlíknou do tepláků! Anebo se do punčoch nepřevlíká a nebude ani do tepláků. Vždyť proboha na těch teplákách bude mít ještě kalhoty nebo kombinézu! Nemluvím o tlustých teplákách...ale tenoučkých bavlněných tepláčcích....
28. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek