• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já měla v těhu taky pokoj...ale už asi měsíc mě trápí šíleně. Mám úplně rozpraskaný červený ruce, jak se furt myju kvůli malýmu. A navíc jsem byla zvyklá se furt něčím mazat, abych nebyla vysušená a teď nechci, protože malej si furt rve ruce do pusy tak mám strach, aby se ještě neotrávil. A možná je to taky vyčerpáním těla z kojení....ale teď bude hezky a nekojím tak snad se to dá zase do pořádku...
5. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já už taky nechci kojit... jsem z toho pslední dobou dost nervozní, pže prostě nevim jestli má hlad nebo si vymejšlí a pak mu jí cpu furt dokola, a ho z toho bolí břich :frowning2: .... musela jsem sundat snubák kvůli ekzému... tak ho musim nák vyléčit abych si ho mohla zase nandat... já nevim ale když se namažeš něčim počkáš až se to trochu vstřebá, tak už by to nemělo nic udělat ne??? Jonášek si rve do pusy úplně všechno co vidí takže by už byl asi dávno otrávenej.. dneska na hrací dece se začal sápat po dvdčkách :confused: ... tak jsem ho musela přesunout.. taky sme se tedka s manželem dohodli, že nepudu na 3 roky, ale na dva :frowning2: ... kvůli ppenězům
5. kvě 2010 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Bry ranko

Kaci a zvazila si dobre co pak po dvou letech????budete mit hlidani pro malyho abys mohla do prace??bude kam za dva roky????v pripade utahnete to,kdyz zustanes rok doma zadarmo????

Taky jsem to tak chtela,protoze ted by nam to bodlo,ale po zvazeni pro a proti.......beru tri roky.
so dkolky dvoulete dite nikdo nevezme,maj iproblem 3 a 4 letaci...a hlidani??na to spolehat nemuzu
6. kvě 2010 v 06:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky muzu male udelat pudink,kdyz ji ho uvarim z nutrilonu a pudinkovyho prasku od alnatury???????
6. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ona miluje od nestel tohle ,ale to je cena 60kc za ctyri kelimky
6. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
upřímě doufám v to, že do dvou let bude druhej prcek a že bych šla na tři :grinning: ... já se nebudu mít kam vrátit ani po těch třech letech, ale štve mě to radši bych tři roky... jenomže momentálně prostě nezvládáme... malej zčne jíst příkrmy a tak a to se pěkně prodraží a tři tisíce navíc se tedka prostě hoděj a hodně nám pomůžou... navíc doufám, že se nějak propracuju a budu moct dělat třeba externě doma... zatim nemám počítač, ale chybí mi už jenom základovka, kterou manžel furt neni nák schopnej zajet koupit :frowning2: ... pak si zase všechno připomenu a můžu pracovat... :frowning2: teda když budu mít pro koho jenže do té doby je prostě 7500 málo a to hodně málo.... třeba tenhle měsíc zase nevyjdu něco kolem tří tisíc jsou jenom splátky... pak si musim dát stranou aspon 2500 na karavan a zaplatim internet koupim si kredit a jsem bez peněz v podstatě na jídlo mi zbyde asi tisícovka možná dvě... a manžel zaplatí nájem, splátku na auto a je taky švorcovej a dá mi tak tisíc... tedka je to prostě tak špatný, že tři tisíce nám strašně moooooc pomůžou... a kdž to dobře pude tak manžel řikal, že na podzim by mělo stát pět domů takže teoreticky bysme se na vánoce už mohli stěhovat a mít se konečně trochu líp.... takže když to vemu kolem a kolem tak mi nic moc jinýho nezbývá a budu doufat, že prostě budu moct dělat externě.... a budu ještě třeba rok doma s prckem no a ten dlší ho v nejhorším dám k mamce do školky tam mi ho určo vezmou....
6. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
raakosnicek: to teda nevim, zeptej se doktorky... no a ted se koukej jak je to pro ty prdoly drahý... já se najím za třikrát levnějš....
6. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jo drahy to je.
na druhou stranu ji to nemusim kupovat ze,ale kdyz vidim jak ji to chutna.holt to nebude mit denne,ale koupim treba jednou za tyden a bude mit dopoledne svacinku misto jogurtu.

stejne nechapu,kdyz muze jogurt,proc nemuze mliko
6. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo v pripade druhyho prcka je to super,navic pokud na dvouletou variantu dosahnes,ja ne,museli bychom slozite papirovat
6. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
proč složiě papírovat???
6. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
protoze ja bych na nej nedosahla,nemela jsem denni vymer ppm 380kc.a musel by manzel na den nastoupit na ppm,tak aby to byl vikend a mel v praci volno,pak by musel zvolit delku rp na dva roky a hned papiry prepsat zase na me,aby on mohl chodit do prace

kazdy nemuze mit 2letou rp
6. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda to nevim... já ale asi taky nemám 380... musim se na to všechno zptat.... a proč musíš mít denní výměr 380??? já vim, že jsem těsně nad tim aby mi nedopláceli k mateřský.... a ted nevim kolik to je.... 253Kč??? Já mám přez ale určitě to neni 380....
6. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nooo,pak nemas anrok na dvouletou variantu. tam to dela asi 11 500 matersky mesicne,aby si na ni dosahla.maji to tak udelany schvalne.
triletou a ctyrletou mit muze kazdy,dvouletou neee.
jsem te asi nepotesila co
6. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ma mdenni vymer cca 280kc a narok nemam.materska mi delal neco kolem 8600
6. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no najednu stranu si mě potěšila a nadruhou ani trochu... ted jsem to četla v těch papírech... no tak to manžel nebude mít radost a abysme se začli ohánět... on to má blbý s tim autem má auto na leasing a k tomu má ve smlouvě, že si musí udělat havarijní což je ku..a drahý.... jinak bysme taky měli víc no to je v háji... :cry: :cry: :cry: ... co budem jako dělat?? asi začnu lepit obálky jako práce doma nebo fakt nevim....
6. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já mám denní výměr ještě menší... je to myslim fakt těsně nad tim aby mi socka ještě doplácela nemám ani osm tisíc :frowning2:
6. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
da se to udelat jak jsem ti psala.ale chapu spravne ze manzel je osvč?????
6. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já mám měsíční náklady přes 12000 bez jídla, s 7600 bych asi musela jít krást kdybych neměla muže co nás živí. Nad dvouletou jsem taky přemýšlela, ale to bych už pomalu za půl roku musela otěhotnět a na to se fakt necítím.
6. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
hele teď jsem si všimla, že malej jakoby občas šilhá, dělají vám to taky? Já jak ho furt pozoruju tak na něm vždycky něco najdu a pak jsem nervní...
6. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
lin do roka je obcasne silhani ok.pokud neni staleee.
vetsinou to delaji,kdzy maji nejakou vec blizko ocicek.
6. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
nase naklady jsou cca najem,pojistky, 10 000. plus internet,kabelovka, telefony 2500, nejake splatky cca 2000.a rodicak mi zustava,nekdy holt enstaci no .se stydim
6. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no manželmá vlastní firmu.... lin tak ho pozoruj a možná radši skoč na oční... mě doktorka na očním řikala, že do čtvrtýho měsíce můžou šilhat, ale že pak už by neměli tak jestli je to nák víc tak určitě skákni na oční
6. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
teda rodicak mi zustava na osaceni deti a jidlo.
hadry nekupuju porad ze,a vetsinou to jeste vyjde,ze manza uhradi z vyplaty,kdyz objednavam z anglie
6. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kac a jak dlouho podnika??plati si nemocensky pojisteni???neni povinny.

Jinak to silhani je ok docela do roka.po roce se resi
6. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tu firmu má asi dva roky... ale jednou ho nědo podrazí, tedka jeho spolumajitel do toho nechce dát ani cent, což je potřeba... ale konečně tadka po dvou letech maj první zakázky tak už to snad pude... tedka je na to bohužel sám (jako na chod firmy)... takže pravdu ráno odchází a přichází v noci :cry: ... a ještě vlastně taky dělá dělníka... koukni na www.i-frame.cz ale myslim, že ty stránky nejsou vůbec podle jejich představ
6. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééé já chci domeceeeeeeeek. nebo aspon vlastni byt
jen na nej mit penize.
6. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
to my bysme chtěli taky a myslim, že domeček by byl lepší (teda aspon u martinovi firmy tn malej bungalov třípokojovej je levnější než byt v praze (bez pozemku teda počítám))
6. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no tady za pozemek tak 1500 000 a to bohuzel.do te ceny se musime vlezt. takze baracek nehrozi,a manze ĺ dum ani nechce.ja zase jo,vzhledem k detem.
6. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak já taky přemýšlele nad 2 letou mateřskou ale co potom že... do 2 let se nechystám otěhotnět a porodit a navíc to ani nejde naplánovat...V práci mi neprodloužili smlouvu takže když budu chtít druhé tak bude muset jít rok dělat nebo na čtyřletou... malému se po kapkách spustila rýma jsou to proudy ..
6. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych brala malj domeček klído... když má člověk zahrádku... děti si tam můžou hrát a tak... my bysme radši barák... jenže martin je megaloman... ten by si chtěl vystavět něco jako maj v anglii ty sídla s obrovskejma pozemkama a pokud možno se úplně odstěhovat z této republiky... což to mě se zase nechce .... uvidíme
6. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek