• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
neee,jde o to ze na ty puncochace ma teplaky
28. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee,jde o to ze na ty puncochace ma teplaky
nebo plataky,cokoliv.
ditka se vyslict umi,ale oblict vetsinou je horsi
ja jsem to asi blbe napsala
28. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin já mu ty polodupačky dávám, jenže jak to má volné tak si je sundá tím, že si po nich šlape
28. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste maji povinnost mit obleceni dovnitr a na ven
28. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ja polodupaky uz nemuzu,ona si na ne slape
28. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 sorry ale na tohle nemám sílu....opravdu nechápurozdíl mezi spodními punčocháči a spodními tepláky...mají snad v paragrafu, že spodní oblečení musí být obtažené?!!!
ON BY TY TEPLÁKY MĚL POD KOMBINÉZOU!!!!
STEJNĚ JAKO TVŮJ MÁ PUNČOCHY!!!
A končím....zkus si prosím znovu přečíst co jsem napsala....mám pocit, že mluvíme každá o něčem jiném...ty o svrchních teplácích a já celou dobu o spodních tepláčkách pod oblečením....
28. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 tak ještě jednou a polopaticky:
oblečení dovnitř a na ven....tvůj syn má punčochy, na které si obléká kalhoty a jde ven
můj syn bude mít tepláčky, na které si navlékne kalhoty a půjde ven.....
Ty spodní tepláky mu nikdo vysvlíkat nebude a ani oblíkat stejně jako tvýmu nebudou vysvlíkat a oblíkat punčochy.
Prostě to jsou neobtažený punčochy, pokud je to tak jednodušší si to představit.....!
28. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no právě proto mu je nedávám na lezení...jen když jdeme ven...doma si po nich už taky šlapal....
28. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin paragrav nebo nejakou povinnost na prevlikani na ven a do skolky z hlediksa hygieny asi maji,jinak by na tom netrvali.
ve stredu se zeptam proc na tom trvaji a je to jak to chteji a napisu
28. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee paragraf.
ja se po tom nepidila, proste chteli puncochace,tak jsem je nechala,stejne jsem mu je davala na ceste z domu
28. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže on leze nebo stojí...tak mu je dávám na spaní, v kočárku má normálně kalhoty a ponožky. dřív jsem na ně nedala dopustit, ale teď už jsou pro nás nepraktické třeba jako overal na spaní nebo dupačky...než bych mu to zapla tak se asi zblázním..
28. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko48 já chápu, že nemůžou být venku v tom v čem uvnitř...ale pokud má venku stejně punčocháče a nepřevlíká je a Kuba bude mít pod oblečením tepláčky tak nechápu v čem je rozdíl
přidávám fotku o čem mluvím
28. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělá se ještě něco jako spodky nebo jak se to jmenuje je to něco mezi punčochama a teplákama nemají šlapku něco jako naše elasťáky? myslím že bývají volnější než punčošky, ale zase né tak moc jak tepláky
28. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky nevim proc si stoji na puncochacich?????ale stoji a trvaji a nekdymi prislo, ze jsou tak nasrany,ze by ho poslaly domu

pett dupacky jsem male nedavala vubec,vetsinou puncosky a bodynko,nebo teda bodyno a polofupajdy,ted uz to nejde vubec,slape si po nich
28. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 dělá, jen nevím jestli pro tak male,v tom pripade bych volila kalsicke leginy,ktere si davm pod sukni ja,nebo i male v lee púod saty
28. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no to je asi to co mám na mysli...fotku mi to nechce nahrát nevím proč...prostě tenoučký bavlněný tepláčky....v podstatě jako punčochy, ale ne obtažený....pojem spodky to celkem vystihuje....o tom tu mluvím celou dobu...samozřejmě ne o tlustých klasických teplákách
28. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sváma je sranda holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... já se zeptám mamky jak to maj.... tohle ale budu řešit až pude malej do školky... jinak koukám, že je dost oblíkáte... já tu mám teplo takže doma je jenom v bodýčku a někdy ponožky a když už je jo zima tak dostane i punčocháče.... ale spí jenom v bodýčku a většinou nepřikrytej... když ho přikreju tak se stejně odkope...
28. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac ja se o puncochach bavim v zime,ted ji je nedavam :slight_smile:
28. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 nic tam neni?????
28. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee vrtacka bosh. tez ji maly ma.dostal o nasich na dva roky celou vybavu
28. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim jaký si měla na mysli... :slight_smile:... male bude budoucí instalatér ? :slight_smile: ....
28. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to porad blbne,odhlasuje me to.....
Kac nechapu
28. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš to poslední to bylo na lin
28. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi na mě přišla nějaká střevní chřipka...začlo to bolestí hlavy a celého těla a teď mě bolí břicho mám křeče..jdu si dát preventivně smectu nebo uhlí
28. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura neviiiim. nejak jsem dneska mimo.
depka jako praseeeeeeeeeeeee
28. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 jjjjeeeej neco podobny\ho dotahnul maly pred vanocema ze skolky.bleeeeeeee
28. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett tak s běž hajnout :slight_smile: ... mě taky neni nejlíp... ale čekám na muža... a asi si půjdu lehnout k telce...
28. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou jdu k tý telce.... a z čeho máš děpku?
28. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac pred rokem jsem jela do porodky...predcasny porod,pomaly odtok plodovk\y

blizi se rok amle a vse se mi vraci

ono maminam predcasne narozenych se to vyviji jinak
28. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek