• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
aha :frowning2: .... nerada bych na to vzpomínala... at je brzo líp... už ste sna vv pořádku ne? tak to snad brzo přejde... já si du dejchnout a vzít zyrtec at se v noci zase neudusim dobrou
28. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
nooo v poradku.
kdyby byla narozena v terminu,v poradku je.)jelikoz neni,dri vidi problemy
28. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 ta vrtačka není hračka...to je vratčka chlapa...montoval mu s ní ohrádku :grinning:

jinak my jsme oba nemocní....Kuba celou noc proplakal...teče mu z nosu a kašle....já mám horečku a bolí mě v krku...to fakt nevím jak zvládnu....
29. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko48 a v čem vidí problémy? je zdravá? jestli jo tak nevim v em viděj problémy... je jasný, že kyž se narodila dřív tak asi nebude ve vývoji na tom stejně jako děti který se narodily ve stejnej měsíc jako ona a byly v termínu...
a já poznala, že ta vrtačka není hračka :slight_smile: ... je to docela dobře vidět :slight_smile: .... du něco dělat... mám tu nepořádek....
29. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 ahojky ...ať jste brzo zdravoučky :wink:
29. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jj at ste brzo zdravý lin :wink: ...
jo a dotaz holky jak ste na tom s dudlíkama? Jonáš ho do tedka vůbec nechtěl... a najednou usíná s dudlíkem, spíš ho jako před tim než usne žužlá a tedka už si ho i našel v hračkách tak už 4Tvrt hodiny má v puse dudlík a jede :D... tak nevim...
29. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
my punčošky dáváme doma na lezení a je to v pohodě, akorát teda čumím, jaká debata se kvůli nim rozpoutala :slight_smile:. Jinak my máme dudlík od 6 týdnů, ale má ho v puse jen na uklidnění a na spaní, když ho nechce, tak ho vyplivne a nezdá se mi závislák. Docela rychle se ho naučila vyndavat a nandavat ručičkou, má ho v postýlce a když ho v noci potřebuje, tak si ho najde a strčí do pusy. Většinou ho ale brzo po usnutí vyplivne.
29. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky je to špatný...já mám skoro 39 horečku....Kubovi teče z noci, že se skoro dusí, kašle...nemůže spát, protože se začne dusit....Je to šílený...chce spát, ale dostává úplný hysteráky kvůli té rýmě a mně je tak blbě, že nemám vůbec sílu ho tišit.... :angry:
29. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Lin at jste brzo fit.
nas takhle trapila nemoc od prichodu z porodnice 6 tydnu
29. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18: jejda, to je drsný, máš doma manžela aspoň, aby s prckem pomohl nebo někoho? myslíme na vás
29. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 jo naslouchátko je pro mě, Matýsek snad zaplatpánbu ne :slight_smile: já punčochny dávala, , ale měla jsme vyzkoušenou jendu firmu která měla dobrý matroš, ale raději mám teplaky,jenže u nás se na to moje tzv.přerostlé dítě, špatně sháněj, už jsem dokonce musela objdenat z nextu, bo jsem tu nic nesehnala :unamused:
29. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 brzy se uzdravte, já mám nemocného chlapa, a jistě tu znáte, že chlap když ochoří tak to stojí za to :grinning:
29. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
přišla jsem se podívat jak se máte :slight_smile: , nemám teď moc čas na počítač. Adam leze, stojí a začíná chodit, tak je to mazec :astonished: ... naštěstí začíná být opatrnější, zezačátku šel do všeho po hlavě :astonished: .. Jinak už se zase chystáme se staršími dětmi do školy. Nákupy už máme za sebou...utraceno plno peněz, připravený tašky a ve středu jdou zase na to. Hrozně ty prázdniny utekly :angry: :angry:. Dneska jsme byli v lese a zase našli plno hub. Už se mi s tím nechtělo zavářet, ani sušit, ani mrazit, tak jsem upakla houbovec. Nikdy jsem ho nedělala, ale moc se mi povedl :dizzy_face: :dizzy_face:

@lin18 brzy se uzdravte! Myslíme na vás!! :wink:

Je tu něco nového? Ani jsem se nepokoušela vás dočíst, to už bych vám nestihla nic napsat.. :grinning:
29. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Nevím proč, ale malá se začla v noci budit na jídlo. :frowning2: Nevim jak ji mám odstavit protože do teď krásně spinkávala. Ani šizení čajem nepomahá... Jo a už máme třetí zoubek horní. lin Doufám že se brzo uzdravíte držíme pěstičky.
30. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 já bych tomu nechala volný průběh, ono se to srovná, co sem to přestala řašit spíme krásně, rostou zuby, a třeba přes den méně jedla tak to dohání
30. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky.... tak koukám, že máme furt co na práci... já už nemůžu... asi brzo rezignuju na postavení hodné manželky... už mě to se.e a to pořádně fakt... zase mi skratovala prodlužka tak nemůžu žehlit, myslim, že za to může žehlička páč zkratovala už druhá prodlužka a vždycky to bylo při použití žehličky... potřebuju zasklít díru ve dveřích... dodělat skříně zaplatiit asi miliardu věcí, dodělat karavan a to líná manžel leží věčně na gauči a čumí na televizi nebo hraje mafii II... a už toho mám opravdu plný zuby... a ještě mě včera seřval, že namá granko páč si chtěl udělat krupicovou kaši... a když sem mu řekla že mě se.e spousta jinejch věcí tak mi řek, že si mám zvykat!!!!! už toho mám fakt plný zuby a to hodně moc!!!!!!!! na odvoz teleize z chodby už jsem si objednala máminýho manžela... myslim, že zasklít dveře mi příde tchán... a ještě mi včera večer bylo pěkně zle a furt mi neni fajn... a chci myčku nádobí... mě to nebaví to furt mejt.... prostě už toho mám opravdu dost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prominte.... už sem to potřebovala vykřičet do světa... pč doma nemůžu :cry:
30. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, lin přeji rychlé uzdravení!
malý se mi dneska budil co hodinu...to už by měl vydržet celou noc..čaj nechce, kojení mu asi nestačí tak dostane flašku..
kač klidně se vykřič já toho mám taky plné zuby co si neudělám to nemám...když dám pytel na odpadky před dveře tak mi je chlap vynese, ale to o ně musí nejdřív zakopnout aby se něco dělo...starou pokaženou televizi máme v chodbě taky pěkně dlouho momentálně slouží jako polička, takže se ji asi brzo nezbavím...
30. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a koupili jsme nočník, malý tam nevydrží dlouho sedět, tak si s ním zatím jenom hraje :grinning:
30. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

@kacamura však a kde jinde se můžeš tak krásně vykřičet???

Jinak my máme taky teď horší noc,ale když dám dudlík,tak spí dál.Navíc je venku hnusně,tak jsem zvědavá,jak mu vybijeme energii doma.Ještě že manžel pořád vymýšlí nějaké kravinky....A co se týká prací doma-tak to si fůru věcí udělám sama,jsem technický typ a když jsme začali s mojím spolu bydlet,tak jsme se předháněli,kdo co uddělá první.Takže si vystačím i s vrtačkou,ale Bobo udělá když mu řeknu.Sice to není hned,ale dlouho to taky netrvá :wink:
30. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura tu žehličku bych asi nechala opravit nebo vyhodila aby to neudělalo něco i tobě...
30. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo nemáme to snadný... mě se budí furt 1x v noci... dneska jsem za noc naspala asi 8 hodin tak jsem ráda... ale líp mi neni... aspon mě nebolí hlava... bojim se aby to nechytil Jonáš... manžel tady chodí chrchlá, ale že by si dal aspon ruku před pusu to ne...
žehlička vypadá že jí nic neni... nevim proč se to děje jenom když jí vyndavám tak to zajiskří v tý zásuvce a je hotovo...
30. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
zkusím se na to zeptat čím to může být
30. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
bych řekla manžovi at se jukne na zásuvky
30. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampusik77 chtěla bych být z poloviny technický tip jako ty
30. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tohle je neni žehličkou to máte špatnou zásuvku a nebo máte moc zapojených věcí takže je elektřina přetížená. :slight_smile: Zkus vypojit pár věcí a zapojit žehličku a uvidíš.
30. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox nějak mě k tomu donutily i okolnosti.Tatka byl pořád v práci a někdo to doma udělat musel.Tak jsem se postupně učila co a jak.Jen elektřina je pro mě španělská vesnice-z toho mám strach.
30. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampusik77 jsi dobrá, u nás bylo vše udělané, neměla jsme se kde učit, :grinning: i když tatka také někdy opravvoval kapající koukoutek i 14dní
30. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo u nás to taky neni růžové ve čtvrtek si Roman zbalil věci a zabalil to. Nějak se asi uklidnil a v sobotu zase přišel. Neni to jednoduché bydlet z rodičema. Hrozně bych chtěla aby sme už konečně bydleli sami.
30. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 tý jo, až tak, no tak to už aby jste bydleli jen spolu
30. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 já si nedovedu představit bydlet s rodiči a to si vycházíme perfektně.Ale je lepší mít jen svoje hnízdečko,tak ať ho máte brzy taky :wink:
30. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek