• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no vzhledem k tomu že z mojí mateřskou bysme to neutáhli tak nejdřív za tři roky. :frowning2: Ale nějak se to přežije. Budem muset.
30. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :grinning: :grinning: :grinning: .... jo toho bych se dočkala tak za dva roky možná :grinning: ....
no teda taky bych nemohla bydlet s roodičema ani omylem... z toho jsem fakt vyléčená... já nevim, kolikrát je tam v tý prodlužce zapojená jedna věc... nebo dvě a ta třeba neběží zrovna (jako že je tam píchlá nabíječka, ale zrovna nenabíjí)... a tohle byla prodlužka s ochranou přepětí... tak fakt nevim
30. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 tak nějakou dovču at nachvíli někde vypadnete, no naše mám ráda, ale oni by s náma nechtěli určitě také bydlet, májí rádi svůj klid, jak je znám tak by nám raději přispěli něco na podnájem, než aby poslouchali Matýskovo halekání :grinning:
30. srp 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak u nás to tak nefunguje. Romča musel loni koupit jejim byt a oni by půjčku nedostali jelikož jsou oba v důchodě. Ale do nájmu bysme nešli radči ty prachy co by sme dali za podnájem dáme bokem a kupujem si pomaličku nábytek. Jeho tatík zdědil domek a chce ho prodat tak by ten dluh vyplatil. A konečně by sme měli hypotéku. No za dva roky už budu v práci tak snad to už bude v poho.
30. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka...nějak nestíhám sem zajít...ach joooo
U nás nic nového Ada pořád nespinká dobře budí se tak 3x-5x za noc.....už s toho šílím!!!!! :frowning2: Bože at už je to klacek velke,abych jí naopak mohla tahat z postele jááááá...a to si užiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak my jsme v baráku s mamkou a ségrou a jejím synem......máme přestravěnej vršek,ale stejně se u nás všichni cházejí...jooooo to soukromní chybí!!!!To je pravda.Ale zase na druhou stranu,kdykoliv pohlídájí když potřebuji!!Všechno má své pro a proti!!!
30. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo zase mě bolí zub :confounded: se na to vykašlu... společné bydlení to je věc, raději se nebudu vyjadřovat žádné pro to snad ani nemá...
30. srp 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen krátce....dnešek jsme přežili, je nám oboum hůř, já nemůžu skoro mluvit, mám obr rýmu, horečku... Kuba má úplně ucpaný nos, i přes den dýchá pusou, teplotu naštěstí jen zvýšenou a kašle. No ale energie má furt stejně...jen nechce vůbec přes den spát jak se dusí....a mně je zle, že sotva chodím, nemám vůbec žádnou sílu a on by chtěl pořád bavit. Navíc dneska poprchávalo a foukal vítr tak ani nebyl venku.
Noc je horor...když konečně usne tak mám strach se i vysmrkat abych ho nevzbudila, takže se dusím já....a on je stejně za půl hodiny vzhůru....no nejdýl v noci spal v kuse 1,5 hodiny....jinak půl hodiny spánek a hodinu řev a furt dokola.
S rodičema bych bydlet nemohla...s tchánovcema už vůbec...ale třeba v této situaci bych ocenila kdyby tu někdo byl...babičky sice jezdí odpoledne hlídat tak můžu aspoň 2 hodiny ležet...ale celej den by bylo něco jinýho....
30. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Du si nalít slivovicu...třeba mě to postaví na nohy....tak zatím
30. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 držím palečky ať jste brzo zdravoučky :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 dej si slivku do čaje, ta mě pomohla z nejhoršího, jen mononukléozu vyjma, na tu fakt nezabral :grinning: , šla jsem se kouknout na to moje zlatíčko, když spí, je tak sladkej, já ho miluju, i když dneska jsme myslela, že zešedivím, na pojištovně schodu mraky a výtak žádný, jsem nesla Matese s kočárem a myslela jsem že padnu, přští rok kupuji F4 golfky, at si manža hudrá, já se stím už tahat fakt nechcu
30. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš šmarjá.. lin tak at ste brzo zdravý... si vůbc neumim představit jak bych s 39 horečkou fungovala ještě když by se Mi Jonášek budil co hodinu nebo půl hodiny... to bych nedala... já to mám s horečkama posunutý .. nebo nevim... mě je nejhůř když mám tak 37,5 když mám 38 tak umírám :grinning: a když mám 39 (to se mi moc nestává) tak je mi celkem dobře jenom je mi nějak divně jako nevim jak to popsat.... a při 40 co si pamatuju tak jsem měla jednou tedka po porodu a to jsem věděla že mám hodně vysokou horečku a že to neni fajn, ale mě to nepřišlo tak zlý... furt sem byla v pohodě... no jinak ted mi dobře neni ale fungovat ještě můžu :slight_smile:...
30. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 myslíme na Vás!!!!!!at je Vám zítra líp!!! :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin dej si slivku snad pomůže :slight_smile: s rýmou jsme si taky užili, na tu nejhorší rýmu malému zabírál pamycon, krásně se mu spustila a do 3 dnů byl klid, ale je na předpis
30. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky...tak nás přechází rýma a místo toho máme průjem jak byč....v noci srandila 2x...tak doufám,že to nic nebude!!!!Co jí mám uvařit k obědu????Nevíte???Musím se podívat na net!!!
31. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mrkev, rýži nic víc, a dle toho jak jí bude se vrátíš k původnímu, ale že děti s rýmou mají průjem, to může být, ono jak jim to teče do krku a spolykají to, bych se nijka nenervovala, uvidíš dle vývoje, a nedávej jí ovocné přesnídávky, to se i v nemocnici po....... dětičky, piškotek a kojení
31. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox díky moc tak já jdu vařit mrkev :wink:
31. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no není za co, hlavně aby se Ádě ulevilo, a pokud máš tak včerejší rohlík
31. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox rohlíček máme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..já když mám průjem tak si dávám čokoládku....mňam,mňam...mám na ní chut :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahojky, aˇvás sračička brzy přejde, někdy to bývá, než se prořeže zoubek :slight_smile: , nebo už nějakej máte?? :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: to zas byla noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kuba byl od3 do 5 vzhůru....a to šel spát po 22hod :confounded: už jsem zralá do blázince :rolling_eyes: ted chrní a jistě tak 2 i 3 hodky bude naspávat..ale mě se ted spát nechce :frowning2:já budu uklízet a musím vařit...
31. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ne ne zoubek stále ...ne ne!!!!Asi budeme poslední :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr my taky teď spíme na prd...pořád kňourá...a pak přes den dospává :confounded:
31. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to už teď určitě bude k zoubkům :wink:
31. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr vítej v klubu my jsme ponocovali od půl 12 do 2 hodin!!!!Jak se posrala tak jsem jí přebalovala...no tím pádem procitla a začala dělat blbyny!!!No a já byla včera právě tak vyčerpaná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opravdu jsem si nepředstavovala,že to bude tak nároční...jestli to druhé mimi bude stejné tak mně budou naštěvovat v blázinci :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my ted spíme luxusně, celou noc, a vstáváme v 8, tlačí se nám další zuby oboje jedničky nahoře už jsou krásně vidět hrbolky, jen prořezat, a dvojka jak vlevo tak v pravo dole, doufám, že mu to spaní vydrží :grinning: asi udeřila zima, tak začíná norovat :grinning: kéž by to tak bylo
31. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to už budeš tak otupělá, že tě jen tak něco nevyvede z míry :grinning: :grinning:
A už se snažíte o druhý?
31. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já nevím čím to je ...Ada tet má strašně lehké spaní...často se probouzí a né a né sama usnout...jediné co zabírá je flaška do pusy...to pak hned usne...jenže dávej jí to třeba 5x za noc...fakt nevíííím!!!!!Holt jsem nezkušené mládě!!!!
31. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tiše závidím :frowning2:
31. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 a co škola????my už máme všechno nachystaný a koupený...akorát nevím,jak to zítra udělám,musím jít s Jarečkem a to znamená vzbudit Kubíka a bez jídla jít do školy..on tak brzo nejí....a v 10 hod se vrátit to už bude mít hlad.. :frowning2: :frowning2: tak nevím...
a ten můj 17 letý..hihi...včera říkal,že se pokusí najít tašku do školy :confused: :confused:
ani jsem se nezeptala jaké bylo u vás vysvědčení!!!my Jar. měl samé jedničky :dizzy_face: Romik..hihi..dobrý :wink:
31. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no my to máme tak, že můj přijde do postele, dá mi pusu a Adam je vzhůru...normálně Vinetou hadr....my taky slyšíme trávu růst :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek