Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
terezka87
30. srp 2010
no vzhledem k tomu že z mojí mateřskou bysme to neutáhli tak nejdřív za tři roky. 😞 Ale nějak se to přežije. Budem muset.
kacamura
30. srp 2010
@xkacatkox 😃 😃 😃 .... jo toho bych se dočkala tak za dva roky možná 😃 ....
no teda taky bych nemohla bydlet s roodičema ani omylem... z toho jsem fakt vyléčená... já nevim, kolikrát je tam v tý prodlužce zapojená jedna věc... nebo dvě a ta třeba neběží zrovna (jako že je tam píchlá nabíječka, ale zrovna nenabíjí)... a tohle byla prodlužka s ochranou přepětí... tak fakt nevim
xkacatkox
30. srp 2010
@terezka87 tak nějakou dovču at nachvíli někde vypadnete, no naše mám ráda, ale oni by s náma nechtěli určitě také bydlet, májí rádi svůj klid, jak je znám tak by nám raději přispěli něco na podnájem, než aby poslouchali Matýskovo halekání 😃
terezka87
30. srp 2010
Jo tak u nás to tak nefunguje. Romča musel loni koupit jejim byt a oni by půjčku nedostali jelikož jsou oba v důchodě. Ale do nájmu bysme nešli radči ty prachy co by sme dali za podnájem dáme bokem a kupujem si pomaličku nábytek. Jeho tatík zdědil domek a chce ho prodat tak by ten dluh vyplatil. A konečně by sme měli hypotéku. No za dva roky už budu v práci tak snad to už bude v poho.
zdenka33
30. srp 2010
Ahojky děvčátka...nějak nestíhám sem zajít...ach joooo
U nás nic nového Ada pořád nespinká dobře budí se tak 3x-5x za noc.....už s toho šílím!!!!! 😞 Bože at už je to klacek velke,abych jí naopak mohla tahat z postele jááááá...a to si užiju 😃 😃 😃 😃
Jinak my jsme v baráku s mamkou a ségrou a jejím synem......máme přestravěnej vršek,ale stejně se u nás všichni cházejí...jooooo to soukromní chybí!!!!To je pravda.Ale zase na druhou stranu,kdykoliv pohlídájí když potřebuji!!Všechno má své pro a proti!!!
pett7
30. srp 2010
ach jo zase mě bolí zub :-S se na to vykašlu... společné bydlení to je věc, raději se nebudu vyjadřovat žádné pro to snad ani nemá...
lin18
30. srp 2010
Holky jen krátce....dnešek jsme přežili, je nám oboum hůř, já nemůžu skoro mluvit, mám obr rýmu, horečku... Kuba má úplně ucpaný nos, i přes den dýchá pusou, teplotu naštěstí jen zvýšenou a kašle. No ale energie má furt stejně...jen nechce vůbec přes den spát jak se dusí....a mně je zle, že sotva chodím, nemám vůbec žádnou sílu a on by chtěl pořád bavit. Navíc dneska poprchávalo a foukal vítr tak ani nebyl venku.
Noc je horor...když konečně usne tak mám strach se i vysmrkat abych ho nevzbudila, takže se dusím já....a on je stejně za půl hodiny vzhůru....no nejdýl v noci spal v kuse 1,5 hodiny....jinak půl hodiny spánek a hodinu řev a furt dokola.
S rodičema bych bydlet nemohla...s tchánovcema už vůbec...ale třeba v této situaci bych ocenila kdyby tu někdo byl...babičky sice jezdí odpoledne hlídat tak můžu aspoň 2 hodiny ležet...ale celej den by bylo něco jinýho....
lin18
30. srp 2010
Du si nalít slivovicu...třeba mě to postaví na nohy....tak zatím
zdenka33
30. srp 2010
@lin18 držím palečky ať jste brzo zdravoučky 🙂
xkacatkox
30. srp 2010
@lin18 dej si slivku do čaje, ta mě pomohla z nejhoršího, jen mononukléozu vyjma, na tu fakt nezabral 😃 , šla jsem se kouknout na to moje zlatíčko, když spí, je tak sladkej, já ho miluju, i když dneska jsme myslela, že zešedivím, na pojištovně schodu mraky a výtak žádný, jsem nesla Matese s kočárem a myslela jsem že padnu, přští rok kupuji F4 golfky, at si manža hudrá, já se stím už tahat fakt nechcu
kacamura
30. srp 2010
ježiš šmarjá.. lin tak at ste brzo zdravý... si vůbc neumim představit jak bych s 39 horečkou fungovala ještě když by se Mi Jonášek budil co hodinu nebo půl hodiny... to bych nedala... já to mám s horečkama posunutý .. nebo nevim... mě je nejhůř když mám tak 37,5 když mám 38 tak umírám 😃 a když mám 39 (to se mi moc nestává) tak je mi celkem dobře jenom je mi nějak divně jako nevim jak to popsat.... a při 40 co si pamatuju tak jsem měla jednou tedka po porodu a to jsem věděla že mám hodně vysokou horečku a že to neni fajn, ale mě to nepřišlo tak zlý... furt sem byla v pohodě... no jinak ted mi dobře neni ale fungovat ještě můžu 🙂...
ktr
30. srp 2010
@lin18 myslíme na Vás!!!!!!at je Vám zítra líp!!! 🙂
pett7
30. srp 2010
lin dej si slivku snad pomůže 🙂 s rýmou jsme si taky užili, na tu nejhorší rýmu malému zabírál pamycon, krásně se mu spustila a do 3 dnů byl klid, ale je na předpis
zdenka33
31. srp 2010
Dobré ráno holky...tak nás přechází rýma a místo toho máme průjem jak byč....v noci srandila 2x...tak doufám,že to nic nebude!!!!Co jí mám uvařit k obědu????Nevíte???Musím se podívat na net!!!
xkacatkox
31. srp 2010
@zdenka33 mrkev, rýži nic víc, a dle toho jak jí bude se vrátíš k původnímu, ale že děti s rýmou mají průjem, to může být, ono jak jim to teče do krku a spolykají to, bych se nijka nenervovala, uvidíš dle vývoje, a nedávej jí ovocné přesnídávky, to se i v nemocnici po....... dětičky, piškotek a kojení
zdenka33
31. srp 2010
@xkacatkox díky moc tak já jdu vařit mrkev 😉
xkacatkox
31. srp 2010
@zdenka33 no není za co, hlavně aby se Ádě ulevilo, a pokud máš tak včerejší rohlík
zdenka33
31. srp 2010
@xkacatkox rohlíček máme 🙂 🙂 🙂 ..já když mám průjem tak si dávám čokoládku....mňam,mňam...mám na ní chut 😃 😃 😃
miska73
31. srp 2010
@zdenka33 ahojky, aˇvás sračička brzy přejde, někdy to bývá, než se prořeže zoubek 🙂 , nebo už nějakej máte?? 🙂
ktr
31. srp 2010
ahoj 🙂 to zas byla noc :-p :-p :-p Kuba byl od3 do 5 vzhůru....a to šel spát po 22hod :-S už jsem zralá do blázince 8-( ted chrní a jistě tak 2 i 3 hodky bude naspávat..ale mě se ted spát nechce 😞já budu uklízet a musím vařit...
zdenka33
31. srp 2010
@miska73 ne ne zoubek stále ...ne ne!!!!Asi budeme poslední 😃 😃 😃
miska73
31. srp 2010
@ktr my taky teď spíme na prd...pořád kňourá...a pak přes den dospává :-S
miska73
31. srp 2010
@zdenka33 tak to už teď určitě bude k zoubkům 😉
zdenka33
31. srp 2010
@ktr vítej v klubu my jsme ponocovali od půl 12 do 2 hodin!!!!Jak se posrala tak jsem jí přebalovala...no tím pádem procitla a začala dělat blbyny!!!No a já byla včera právě tak vyčerpaná... :-p :-p :-p :-p Opravdu jsem si nepředstavovala,že to bude tak nároční...jestli to druhé mimi bude stejné tak mně budou naštěvovat v blázinci 😃 😃 😃
xkacatkox
31. srp 2010
tak to my ted spíme luxusně, celou noc, a vstáváme v 8, tlačí se nám další zuby oboje jedničky nahoře už jsou krásně vidět hrbolky, jen prořezat, a dvojka jak vlevo tak v pravo dole, doufám, že mu to spaní vydrží 😃 asi udeřila zima, tak začíná norovat 😃 kéž by to tak bylo
miska73
31. srp 2010
@zdenka33 to už budeš tak otupělá, že tě jen tak něco nevyvede z míry 😃 😃
A už se snažíte o druhý?
zdenka33
31. srp 2010
@miska73 já nevím čím to je ...Ada tet má strašně lehké spaní...často se probouzí a né a né sama usnout...jediné co zabírá je flaška do pusy...to pak hned usne...jenže dávej jí to třeba 5x za noc...fakt nevíííím!!!!!Holt jsem nezkušené mládě!!!!
miska73
31. srp 2010
@xkacatkox tiše závidím 😞
ktr
31. srp 2010
@miska73 a co škola????my už máme všechno nachystaný a koupený...akorát nevím,jak to zítra udělám,musím jít s Jarečkem a to znamená vzbudit Kubíka a bez jídla jít do školy..on tak brzo nejí....a v 10 hod se vrátit to už bude mít hlad.. 😞 😞 tak nevím...
a ten můj 17 letý..hihi...včera říkal,že se pokusí najít tašku do školy =-) =-)
ani jsem se nezeptala jaké bylo u vás vysvědčení!!!my Jar. měl samé jedničky x-) Romik..hihi..dobrý 😉
miska73
31. srp 2010
@zdenka33 no my to máme tak, že můj přijde do postele, dá mi pusu a Adam je vzhůru...normálně Vinetou hadr....my taky slyšíme trávu růst 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli