• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jdu se najíst, udělala jsem těstoviny s kuřecím a sýrovou omáčku...mňam... Nechte si taky chutnat k obědu :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 my jsme měli svíčkovou :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tomu našemu je to jedno, bílej jogurt, nebo pribiňák...sní úplně všechno..asi máme kliku :wink:
31. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr hmmmm, tak to by bylo mnohem lepší :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 hmm...tak to bych taky chtěla!!!ten náš je hroznej na to jídlo :confounded: druhá věc ,která mě přivede do blázince :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím se přiznat lipánka už jsem dala,ale moc jí nejede...radči má bílej jogurt!!!
31. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale stále hubnu!!!!holky,jak jste na tom????
31. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dávám šunkofleky pro malou mám uvařenou mrkev...tak zatím pa pa ,,dobrou chut" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@ktr no tak snad se to srovná :wink:
@ktr bledě...místo abych hubla...tak přibírám....katastrofa...už budu muset fakt začít,al eta motivace neníííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ještě bych chtěla něco shodit, tak 3-4kg, ale když mě tak chutná... :grinning:
31. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám rajsou polévku a jarní roštěnku, alias vepř.panenku, dobrota, a včera holky, já hřešila koupila jsem si v Pce langoše, já je tak miluju, jo žrala jsem si žrala, ještě šťestí že můžu, jak přestanu kojit tak mi tohle skončí
31. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já myslí,že neeeee..oni jsou vybíravci všichni 3 :frowning2: :frowning2: Jareček mi vždycky řekne,proč bych jedl,když nemám hlad???a hotovo..... :frowning2: :frowning2:
31. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no jo..motivace..bez té to nejde :wink:
31. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak lepší než aby se přecpávali, já blbě jedla do 15 a pak jak mi to šlo, takže mi babička dělala jen na co mám chut, jinak konec, a ted si připadám jak kyselina
31. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,už jsme vzhůru :frowning2: jdeme papat....nebo se oto aspon snažit :confused:
31. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr vydrž prťka vydrž, i když sama vím, jak snadno se to říká a mnohem húře dělá, :unamused:
31. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já jsem chvilku pryč a tady se vykecává :grinning: :grinning:
@miska73 taky máme těstoviny se sýr.omáčkou a Filipovi chutnaly a mně taky-mňam mňam...

@zdenka33 já se viděla na fotkách a zhrozila jsem se!!!!Takže jsem omezila sladké a už skoro týden se držím,jenže bych měla začít i cvičit a to je horší!!!!!
31. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pribináčky,lipánky a jogurty jedeme ve velkém.Malý pribináček u nás nehrozí,musí být velký.Fakt s jídlem problémy nemáme-ťuk ťuk
31. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 cvičit se mi taky nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: cvičím s vysavačem a Adamem až až :sweat_smile: . Jsem ráda, že Adam není sám obžera :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ani si nedokážu představit, chodit cvičit, večer mám jazxk ne vestě :grinning: a ještě někde skotačit, by mě kleplo, chtěla jsem chodit cvičit s Matýskem ale kvůli dojíždění na to dlabu, bych se akorát honila a nervovala se, raději si sním pohraju doma
31. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox souhlasím...mně se nechce cvičit ani doma...Máme přímo v baráku posilovnu, ale prostě na to nemám ani chuť, ani náladu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 holky, vždyt hlavně aby byli spokojení naši prcci a my, a nějaké to kilíčko, at se jde bodnout, děti odrostou a my budeme chodit do práce, a už nebudeme mít na jídlo ani čas, ne že bych ho kolikrát doma měla :grinning: , a kila poletijou dolů třeba i tak, když si vzpomenu, že jsem za celý den v práci kolrát neměla jídlo, no tak to se teďka mám moc dobře, ani nevíte jakou nám udělalo radost když nám dali maminky čokoládu a my si nabyli trochu energii
31. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jenže u mě to není jen pár kilo ale hooodně kilo a už se mi blbě dýchá a hýbe.Já se teda hýbu dost,ale večer jsem si dopřávala.A kojení na mě mělo opačný efekt-přibírala jsem :frowning2: Ale mamka měla úplně to stejné a je teď na mě,abych s tím něco udělala.Ach jo
31. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala co je potřeba na podzim koupit prckovi, to zase bude garda, jetě ohrádku ke krbu :grinning: no asi ve středu udělám nájezd
31. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 to ti teda nezávidím, tak at to jde rychle dolůůůů a snadno :wink:
31. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. To je zima co? Včera sem večer i zatopila. Romanka nechce lozit za to procestuje celou místnost po prdelce. Za chvilku bude mít na prcce prošoupané punčocháče:slight_smile:.
1. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 je to fakt hnus!!!!Doma je zima a jak prší a fouká,tak nám zase mokou stěny v ložnici :frowning2: :frowning2: A slavné RPG s tím nehodlá nic dělat!!!!
1. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face: :dizzy_face: ...dneska Ada byla v noci mooooc a moooc hodná...usnula o půl 9 a spinkala až do 4 praskal jsem jí flašku a spinkali jsme do 7hod.Jůůůůůůpí konečně jsem se vyspala,asi jsem to měla jako odměnu :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak dneska jsem taky zatopila protože jsme měli pěknou zimu!!!!Takže už to začíná...brrrrrrrrr zase zima!!!!!!
1. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
co holky vaříte?????Malé asi uvařím ryži a kuřecí masíčko!!!!
1. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek