Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
miska73
31. srp 2010
jdu se najíst, udělala jsem těstoviny s kuřecím a sýrovou omáčku...mňam... Nechte si taky chutnat k obědu 🙂
ktr
31. srp 2010
@miska73 my jsme měli svíčkovou x-) x-)
miska73
31. srp 2010
@ktr tomu našemu je to jedno, bílej jogurt, nebo pribiňák...sní úplně všechno..asi máme kliku 😉
miska73
31. srp 2010
@ktr hmmmm, tak to by bylo mnohem lepší x-)
ktr
31. srp 2010
@miska73 hmm...tak to bych taky chtěla!!!ten náš je hroznej na to jídlo :-S druhá věc ,která mě přivede do blázince :-p :-p
zdenka33
31. srp 2010
musím se přiznat lipánka už jsem dala,ale moc jí nejede...radči má bílej jogurt!!!
ktr
31. srp 2010
ale stále hubnu!!!!holky,jak jste na tom????
zdenka33
31. srp 2010
já si dávám šunkofleky pro malou mám uvařenou mrkev...tak zatím pa pa ,,dobrou chut" 🙂 🙂 🙂
miska73
31. srp 2010
@ktr no tak snad se to srovná 😉
zdenka33
31. srp 2010
@ktr bledě...místo abych hubla...tak přibírám....katastrofa...už budu muset fakt začít,al eta motivace neníííí :-p :-p :-p :-p
miska73
31. srp 2010
@ktr ještě bych chtěla něco shodit, tak 3-4kg, ale když mě tak chutná... 😃
xkacatkox
31. srp 2010
já mám rajsou polévku a jarní roštěnku, alias vepř.panenku, dobrota, a včera holky, já hřešila koupila jsem si v Pce langoše, já je tak miluju, jo žrala jsem si žrala, ještě šťestí že můžu, jak přestanu kojit tak mi tohle skončí
ktr
31. srp 2010
@miska73 já myslí,že neeeee..oni jsou vybíravci všichni 3 😞 😞 Jareček mi vždycky řekne,proč bych jedl,když nemám hlad???a hotovo..... 😞 😞
ktr
31. srp 2010
@zdenka33 no jo..motivace..bez té to nejde 😉
xkacatkox
31. srp 2010
@ktr tak lepší než aby se přecpávali, já blbě jedla do 15 a pak jak mi to šlo, takže mi babička dělala jen na co mám chut, jinak konec, a ted si připadám jak kyselina
ktr
31. srp 2010
holky,už jsme vzhůru 😞 jdeme papat....nebo se oto aspon snažit =-)
xkacatkox
31. srp 2010
@ktr vydrž prťka vydrž, i když sama vím, jak snadno se to říká a mnohem húře dělá, :-|
pampusik77
31. srp 2010
teda já jsem chvilku pryč a tady se vykecává 😃 😃
@miska73 taky máme těstoviny se sýr.omáčkou a Filipovi chutnaly a mně taky-mňam mňam...

@zdenka33 já se viděla na fotkách a zhrozila jsem se!!!!Takže jsem omezila sladké a už skoro týden se držím,jenže bych měla začít i cvičit a to je horší!!!!!
pampusik77
31. srp 2010
jo a pribináčky,lipánky a jogurty jedeme ve velkém.Malý pribináček u nás nehrozí,musí být velký.Fakt s jídlem problémy nemáme-ťuk ťuk
miska73
31. srp 2010
@pampusik77 cvičit se mi taky nechce :-p cvičím s vysavačem a Adamem až až :-N . Jsem ráda, že Adam není sám obžera 😃 😃
xkacatkox
31. srp 2010
@miska73 ani si nedokážu představit, chodit cvičit, večer mám jazxk ne vestě 😃 a ještě někde skotačit, by mě kleplo, chtěla jsem chodit cvičit s Matýskem ale kvůli dojíždění na to dlabu, bych se akorát honila a nervovala se, raději si sním pohraju doma
miska73
31. srp 2010
@xkacatkox souhlasím...mně se nechce cvičit ani doma...Máme přímo v baráku posilovnu, ale prostě na to nemám ani chuť, ani náladu... :-p
xkacatkox
31. srp 2010
@miska73 holky, vždyt hlavně aby byli spokojení naši prcci a my, a nějaké to kilíčko, at se jde bodnout, děti odrostou a my budeme chodit do práce, a už nebudeme mít na jídlo ani čas, ne že bych ho kolikrát doma měla 😃 , a kila poletijou dolů třeba i tak, když si vzpomenu, že jsem za celý den v práci kolrát neměla jídlo, no tak to se teďka mám moc dobře, ani nevíte jakou nám udělalo radost když nám dali maminky čokoládu a my si nabyli trochu energii
pampusik77
31. srp 2010
@xkacatkox jenže u mě to není jen pár kilo ale hooodně kilo a už se mi blbě dýchá a hýbe.Já se teda hýbu dost,ale večer jsem si dopřávala.A kojení na mě mělo opačný efekt-přibírala jsem 😞 Ale mamka měla úplně to stejné a je teď na mě,abych s tím něco udělala.Ach jo
xkacatkox
31. srp 2010
tak jsem koukala co je potřeba na podzim koupit prckovi, to zase bude garda, jetě ohrádku ke krbu 😃 no asi ve středu udělám nájezd
xkacatkox
31. srp 2010
@pampusik77 to ti teda nezávidím, tak at to jde rychle dolůůůů a snadno 😉
terezka87
1. zář 2010
Ahojky holky. To je zima co? Včera sem večer i zatopila. Romanka nechce lozit za to procestuje celou místnost po prdelce. Za chvilku bude mít na prcce prošoupané punčocháče🙂.
pampusik77
1. zář 2010
@terezka87 je to fakt hnus!!!!Doma je zima a jak prší a fouká,tak nám zase mokou stěny v ložnici 😞 😞 A slavné RPG s tím nehodlá nic dělat!!!!
zdenka33
1. zář 2010
Ahojky holky x-) x-) ...dneska Ada byla v noci mooooc a moooc hodná...usnula o půl 9 a spinkala až do 4 praskal jsem jí flašku a spinkali jsme do 7hod.Jůůůůůůpí konečně jsem se vyspala,asi jsem to měla jako odměnu 😃 😃 😃 .Jinak dneska jsem taky zatopila protože jsme měli pěknou zimu!!!!Takže už to začíná...brrrrrrrrr zase zima!!!!!!
zdenka33
1. zář 2010
co holky vaříte?????Malé asi uvařím ryži a kuřecí masíčko!!!!