• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahoj, my topíme už od včerejška...
V noci byl s Kubou naštěstí chlap...já už bych to asi nedala, zato dneska je v práci tak to mám tady jak za trest...Je mi furt zle, potím se a mám teplotu, rýmu, kašel....Kuba je taky pěkně nemocnej, ale energie má furt na rozdávání. Navíc teď spí jen hodinu denně po obědě...takže přes den 11 hodin zápřahu. Ani s ním kvůli zimě nemůžu jít ven...no je to očistec.
A vůbec si nenechá chytit na nos...chtěla bych mu to odsát, úplně mu v tom nose bublá...ale nenechá se. Ráno se mu aspoň snažím odstranit zaschlý z nosu a je to vždycky hysterák jak prase....nevím jak ho to mám naučit...to odsávání přece nebolí....
No musíme nějak přežít....ale teda nepřála bych to nikomu...být nemocná zároveň s dítětem...je to fakt síla
1. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 taky jsme objevily, že lezení po prdelce je super věc, ještě netopíme, ale včera jsem si už říkala, že by jsme mohli aspon v krbu, a nějak na to nedošlo, dneska tu máme krásně, sluníčko svítí, jen fouká a je kosa, tak půjdeme ven až odpoledne, Matýsek už má uvařeno, mrkev,cuketu, petržel,kuřecí a vesné vločky, je to dobré, i mě to chutná a to to není ochucené :grinning:
@lin18 a co tu odsávku na baterky, je to takové rychlejší než ten vysavač, ale řeknu ti, že někdy stejně nepomohlo nic jiného než svázat osuškou, nebo držet dva, holt nedá se nic dělat, rýma u dětí je strašnáááá
1. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox já nemám na vysavač...odsávám pusou...ale to není problém...on si ale prostě nenechá do nosu vůbec strčit tu hadičku....dokonce i na to abysme mu kapli do nosu ho musí dva držet
1. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
teď dostal hysterák jenom jsem mu chtěla otřít sopel co měl pod nosem....já vím, že ho ten nosík asi bolí tak je na to háklivej, ale tohle není normální! A když chcu aby mi ho chlap podržel tak na mě po minutě začne řvát, že ho trápím ať ho nechám být.....Takže jsem asi macecha, že mu chci pomoct aby mu to nezasychalo v nose.... :angry:
1. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, ono je úplně jedno čím vysáváte nos my máme tu na vysavač a hysterák má taky dřív mu to nevadilo, teď aby ho jeden držel a druhý odsával... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem zkoušela i to, že si dám odsávačku jakože sobě a pak jemu chvilku to zabralo teď už zas nic...jenom ji vidí na vysavači tak řve a to si s ní normálně hraje když sundám tu odsávací část líbí se mu ta hadice :slight_smile: s tou normální si to nedokážu představit to bych asi nedala... zkus mu dát jenom libenar ať mu to vyteče samo a nech ho být já už to pak taky takhle dělala rýma prý trva 7 dní :slight_smile:
1. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky :slight_smile: musím koupit kočár na zimu,ten kluk se mi tam opravdu nevejde :confounded: poradte,jakej,aby byl dostatečně velkej a dobře se s ním jezdilo :slight_smile: se mi fakt kočár kupovat nechce,ale co mám dělat :confounded:
1. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
měla králíka a špenát. Byla sem se z malou podívat ve vinohradě a hrůza letos teda jestli něco sklidíme bude zázrak :cry: . Já sem měla plněné knedle z borůvkama a Roman rizoto
1. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr švagrová má coneco toledo a je hodně široký. Já dám na zimu hlubokou korbu páč malá se mi tam taky z fusakem nevleze.
1. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 a nevypadne???já ho tam nemám jak připoutat :frowning2: myslím do korby
1. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
už sem se dívala a dají se koupit kšíry tak asi tak
1. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr a jaký máš kočárek?
1. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 a co za rok???to ještě bude malá,na to ,aby chodila,a v korbě už ji asi vozit nebudeš... :frowning2:
1. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 firkon verano
1. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
to ne bude mít zase sporťák od jara a pak golfky
1. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr no já bych ti doporučila gesslein F2, nebo F6, ale jsou cenově dražší tak nevím, my máme F6 a na zimu v pohodě, vleze se jak s fusakem, jak v korbě tak ve sporťáku, a to jsme měli před 2mm, 80cm, takže je dost dlouhý,jen příští rok od nich budeme kupovat golfky, at mám postrk do města, ale to se ještě uvidí
1. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jůůůůů ten je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr jo kočárky mají nádherné, vždycka když kolem jedu, tak mi slina ukápne :grinning:
1. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox ale ta cena,že??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr jo ta cena je vyšší, my si kupovali hned do začátku tak to není tak strašné, ale kdybych už měla doma jeden kočík a kupovat další, taky bych koukala na cenu, já bych asi osobně už šla do F2cocon bez vaničky, je tu i diskuze, některé holčiny prý nakoupily v Německu o 3tis levněji
1. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
gesslein není špatný, ale stejně jako teutonia velikost sportovní sedačky žádná sláva :unamused: ale my se letos vlezem snad i s fusakem a příští zimu už snad bude chodit tak nebude zase tak potřeba jen na delší trasy
1. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky... tak mě taky už neni dobře ale aspon že jonášek je v pohodě lin vůbec ti nezávidim a tak trochu tušim jak ti je... akorát nemám teda nemocnýho broučka... teplotu taky ne.. ale můžu říct, že je mi hůř než s teplotou... motá se mi hlava a tak no dofám že dál to nepude... nějaký novinky? nemám sílu to dočítat... vzdávám žehlení du si lehnout dobrou
1. zář 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
normálně mě po 3 dnech přestal bolet zub a začal bolet druhý na další straně? je to normální? asi ne.... celkově jsem nějaká znavená asi tím počasím :frowning2:
1. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak to tak pozoruju chtělo by to asi vypálit červa!!!! :slight_smile:
1. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no mně ta slivovice moc nepomohla...akorát když jsem se v noci vzbudila se záchvatem kašle tak jsem se málem poblila...asi kombinace slivovice+paralen+bromhexin+vit.C nebyla ta nejšťastnější :grinning:
1. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
to je zima... aspon mě tea... brní mi jazyk a patro teče mi náká divná rýma... bolí mě hlava a jako panty nebo nad zubama.... děs... v krku mě neolí tak bohuel nemám co vypalovat :frowning2: :grinning: .... uvařim si a najim se a zalehnu... co vy ženy??? koupila jsem nákou divnou smetanu tak doufám že se mi to povede i tak.... Jonáš už spí... doufám že ho nenakazim ...
1. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já zalehla přes den zádama na topení :slight_smile:
1. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
my netopíme.... a asi dlouho ještě nebudem... bysme se tu upekli... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
1. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tady to dneska vypadá nadějně, snad pujdem na prochajdu. :slight_smile:
2. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je pořád hnusně,ale odpo musím za mamčou do práce pro nějaké věci,tak doufám,že nebude až tak moc lít.
2. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
u nás polojasno, ale musím pro Petrušku do školy, tak snad to vydrží... Včera mi před školou mrzly nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek