• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
dobré ráno holky....no to zase byla noc!!!!!včera jsme byly venku no a rýma se nám vrátila....funí jak lokomotiva!!!!celou noc knourala....asi se jí špatně dýchalo!!!ach joooooo!!!!!tak zase budeme odsávat to bude boj!!!!
2. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je takové polojasno...tak uvidíme jak bude odpoledne,že bysme aspon na hodku šli ven!!!!!
2. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska dělám bílou polévku a palačinky .....tak zkusím malé dát palačinku!!!! :wink:
2. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 u nás rýma taky furt...ráno se budí se zalepeným nosem i pod nosem...v noci chrápe jak starej chlap...
Už tak byl se spaním problém a teď je na zabití....a jak mi taky není dobře tak je to fakt náročný....Já bych normálně potřebovala chůvu....jsem úplně neschopná..... :unamused:
2. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba bude mít vepřové s rýží...nám dělám na houbách....
2. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jste teda chudáci s tou rýmou :frowning2:
@lin18 a jak je tobě? Už se to lepší? Vím, jak jsem byla ráda, když mě zastoupil chlap, když jsem měla horečky a bylo mi zle...
2. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ahojky ..neschopná nejsi jen je toho na tobě mooooc....snad to brzy přejde. :wink: S tím nosíkem to máme stejný nestačím odsávat
2. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lin18 jůůůů ty jsi ,ale šikula když ještě vaříš!!!!!!Radči si odpočiň :wink:
2. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte někdo rybičky v akvárku???Nám tet začíná hrozně zelenat...nevíte čím by to mohlo být?
2. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mám dvě akvárka a v jednom se mi zase pořád dělaj řasy....fuj...a to tam mám filtr.... :angry:
2. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde je vás víc? pořád tu bylo živo a najednou nám tu chybí nejstálejší přispivatelky :confused: :confused:
2. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevíš čím to je...nemůžu se toho zbavit...vždycky to vyčictím.....no a po týdnu se mi to tam začne dělat....asi budu mít brčálník!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle jsme vyprovázeli Sabinku první den do školy!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vůbec se Ada nechtěla fotit!!!!
2. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nekrmíš moc ryby? Nebo málo kyslíku? Tak si pořiď malýho Rákosníčka do Brčálníku a třeba ti ho vyčistí :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je princezna :dizzy_face: , moje neteřinka šla taky poprvé do školy... :slight_smile:
jejej já musím vyrazit pro Petrušku do školy! Nebo to nestihnu.... :astonished:
2. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... já moc nepřispívám páčtedka přez den nemám čas a večer jsem ráda, že si lehnu jsem taky nachcípaná dneska je mi líp tak snad poklidim co jsem si na dnešek přichystala... jinak máš v akvárku sumečky? ty ho hodně čistěj a taky existujou přípravky takový kapičky myslim proti řasám a tak zeptej se v akvaristice nebo ve zverimexu tam ti poraděj...
2. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura díky...holky to je počasí coooo...jsme všichni na hromádce....kac. at se z toho co nejdřív dostaneš!!! :wink:
2. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 řasy se dělají když je moc živin ve vodě...tedy pokud jsou to zelené řasy. To znamená, že máš buď moc ryb anebo moc krmíš. Stačí dávat špetku vloček jednou za tři dny...v podstatě je pravdilo, že by nemělo nic spadnout až na dno. A co se týče počtu...měl by být 1 cm ryby na 1 litr vody. Takže do např. 50 litrového akvárka můžeš dát jen 10 5ti centimetrových ryb. častá výměna vody řasy neodstraní...naopak...dostane se tam kyslík a ten řasám jen pomůže. Pokud máš filtr tak sniž průtok, nesviť víc než 12 hodin denně, nesmí být na přímém slunci a nějakou dobu nekrm...klidně 10 dní...ryby to zvládnou...a pokud máš nějaké řasožravé tak si vyhladovělé s řasou poradí....
No vařím...něco jíst musíme....a chlap je v práci....
2. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ještě jsem zapomněla...co nejvíc živých rostlin...ty jsou pro řasy potravní konkurenti...
2. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jůůůůů ty jsi znalec...tak já mooooc krmím :unamused: každý den...no a dno je úplně zasrané...děkuji za radu budu se tím řídit...pak dám vědět jestli to zabralo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak mooooc díky
2. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u toho akvaria záleží na více věcech....nadbytek živin, hodně světla, málo světla, hodně ryb... někde jsem četla, že na řasy pomáhá sláma do punčochy, ale už nevím jaká jestli pšeničná nebo jiná a hodit do vody.. ty roztoky jsou k ničemu..
já teď nesvítím skoro vůbec, filtr mám vyplý, krmím co 3 dny a rostliny mám jen umělé živé nepřežijou, hodně velké ryby a vodu mám čistou jen štětičkovou řasu na skle tu už neřeším je tam vždycky stačí občas setřít ale voda je krásně čistá..nějak není čas
2. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Sabinka je fešanda, holky, nemáte někdo ohrádku ke krbu, my máme atypické rozměry, tak nemůžu sehnat, a sehnat u nás truhláře, který by to udělal je také jak hledat jehlu v kupce sena :angry:
jak tak čtu ještě štěstí, že nemáme akvárko :grinning:
2. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,jsem měla dopo návštěvu-asi po půl roce se stavil švagr.No a pak nám vypli proud,ale stihla jsem uvařit.Teď maluch v postýlce-snaží se usnout- a já se jdu najíst. :wink:
2. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě také přijede návštěva, až z OL, zákusky jsem nakoupila, smetánku taky, tak jen čekám, naklizeno, dítko spí, těším se jak malej harant :grinning:
2. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no já bych to taky neřešila jen to sklo!!!!!to je hrůza,ale jak říkáš setřu a je zase nádherné akvárko :slight_smile:
@xkacatkox jo Sabinka to je naše velká parádnice...holky jak moc to letí nedávno jsem jí vozila v kočárku no a dneska je to prvňáček :wink:
Dneska mi malá vytuhla v náručí...pouštěla jsem jí písničky,,Haberu.....no a ona vytuhla..tak jsem jí dala do postílky a spinká jako dřevo...asi musí naspat noc :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jůůůůů zákusek bych si dala......mňam..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to je dobré, usnout při Haberovi, já už neposlouchala hudbu ani nepamatuji, jen v autě , a tam to moc nevnímám
2. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no já jsem právě byla na počítači.....tak jsem si trošku zavzpomínala :wink:
2. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 přijet mám i navíc :grinning: fakt kuxusní dortíky i za cenu tomu odpovídající, jen bába mě naprdla, nedala my to do tašky, tak jsem nesla zákusky a Matýska v náručí, nechtělo se mi tahat kočár, už abych měla ty golfky, těším se na ně jak na smilování boží, jenže do března si ještě dlooooho počkám, :frowning2:
2. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já si zavzpomínám až bude Matýsek ve školce, nechci mu vyhrávat, já to kvůli sobě musím mít dost nahlas, tak mu nechci kazit sluch, nebo až bude lítat venku
2. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek