• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
kousek kuřecího, mrkev, kukuřici (ale tu mu mixuju), brokolici a cuketu
3. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí mám,mrkev taky a to je tak všechnoooooo.......no tak uvidíme co vykouzlím!!!!!Holky dáváte už hrášek????
3. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím jsem nedávala
3. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic tak jdu něco vymýšlet k obědu!!!Tak zatím pa pa :wink: :wink: :wink:
3. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámek stále chrupe, tak se dám do úklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my měli opět hroznou noc, malýse budil co hodinu asi jsem mu měla dát um třeba by spal líp :confounded: chtěla jsem přestat kojit, ale nějak jsem to nevydržela a strašně mě bolely prsa...tak snad příště :slight_smile:
@zdenka33 malý blinkal po sunaru, tak jsem mu dala zpátky hipp a bylo po blinkání :slight_smile:
lin nesmím překrmovat, pak nemusím ani moc odkalovat a ryby jsou v pohodě, občas koupím nějakou tu kytku k jídlu salát a okurku poznají a nechtějí, nevím proč, ale ani papoušci mi ten kupavaný salát v zimě taky nejí :cry:
3. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@zdenka33 my dáváme Sunar a nikdy neblinkal :slight_smile: nepije toho moc?
dneska máme slepičí polívku s zeleninkou ,nudlema a masíčkem :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznáte sůl na skvrny ulrich? Našla jsem ji na mimibazaru a uvažuju, že ji zkusím, na některé skvrny nepomáhá ani žlučové mýdlo, tak uvažuju nad tou solí..na vanish všichni nadávají tak ten ani nebudu zkoušet..
3. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 neznám...jedině co pomáhá je Savo...
3. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě nenapadlo :slight_smile: a dáváš to třeba i na skvrny od mrkve? zase abych tam neměla díru :grinning: ale savo se určitě ředí, musím na to mrknout, dáváme ho do bazénu
3. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 mě mrkev se vypere na 60 v pračce.. :wink: jo když jsem zoufalá tak to naliju na skvrnu...jsem to udělala s kalhotama,a je to rok a nerozpadli se :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji nechala zaschnout a teď ji nemůžu dostat dolů :confounded:
3. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme rajskou ze včerejška a vůbec netuším,co budu vařit o víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi o víkendu udělám špagety s lososem a druhý den španěláky... To je hrozný to pořád vymýšlet, co?
3. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme sami,takže bude UHO jednou s bramborama a jednou s těstovinama..to jí všichni 3 kluci..a mám pokoj :wink:
@pett7 na čem to máš??bílý bych zkusila na 90 v pračče nebo 2 krát po sobě na 60...
3. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na světlých teplácích, asi to zkusím na 90 bílé body tak peru když jsou od mrkve a vyperou se a nesrazí :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr UHO je super nápad,díky.....
@miska73 těstoviny jsme měli tento týden taky,ale špan.ptáčky hmmm......
3. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to jo, pořád něco vymýšlet, na mrtvici, už jsem si koupila i pár čísel gurmána, byli tam dobré recepty, tak aspon změna, já budu dělat o víkendu roštěnku a asi vývar, rajsou pol, jsme měli, žampiony nemám
3. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem mu udělala jenom brambory s květákem...my máme francouzské brambory
mlíko dávám hipp...blinkal mi po nutrilonu i hami...hipp je v pohodě....jen je blbý že ho nemají v lékárnách, tak musím mít doma furt zásobu....
Kuba spal dopoledne 3 hodiny!! asi je vyčerpanej a potřeboval dospat...no ale to už asi odpolední spánek nebude....navíc venku prší tak tu budem 7 hodin zavření...to normálně zešedivím...
ktr...co říkáš na snižování platů ve zdravotnictví? Mamka je z toho úplně na prášky....
3. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no já si nedokážu představit snižování platů, už tak tam člověk dělá za pakatel a ještě toto, ale je fakt že já dělám v a.s., takže máme jiné platové třídy a ten plat oproti fakultkám je dost jiný, ale někdy jsme mělipěkné odměny, podotýkám někdy,toto povilíná holt není povolání ale poslání a naša vláda si asi myslí, že poslání netřeba platit, stačí je dělat do pos...... :grinning:
3. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no já dělám ve fn, tak jsem na to zvědavá...co si na nás vymyslí :frowning2:
@xkacatkox přesně jak říkáš... :frowning2:
3. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no máti má tři roky do důchodu...tak při představě, že by jí to ovlivnilo důchod úplně šílí....jsou to fakt magoři...už takhle je zdravotníků málo....nakonec tady budou dělat jen ukrajinci...
3. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebudou lékaři,nebudou sestry a nebudou nemocnice..a vláda ušetří!!!!!asi tak to myslí.ne??? :confused:
3. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak a lidi budou platit v nemocnici za tuhle péči čím dál víc peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hola do stávky !!!!!!!Vždyt veznou peníze i nám!!!!!
3. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože? oni fkt budou brát zase peníze? se zbláznili už nebo co... bych se nedivila kdyby se ti doktoři a ty sestry sebrali a šli okamžitě do ciziny...
3. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jj na rodičák prej až 43 tisíc....asi začnem praktikovat bezplenkovou metodu a kojit budem muset až do tří let...jinak prostě nevyjdem....
3. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už toho mám právě tak akorát... do zdravotnictví sice nedělám, ale když všichni odejdou kdo nás tady bude léčit? takže země nezemě, kamarádi nekamarádi já chci pryč!!!!!!!!!!!!!!
3. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
co už zase vymýšlejí?? kacamura jinde je to ještě horší...
3. zář 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můj taťka nastupuje příští rok do důchodu-je lékař na obvodě a tam prý chcou taky brát.A důchod bude mít hodně mizerný.Takže bude pracovat dál.A to platí státu opravdu nemalé daně!!!!

Rodičák chcou taky snížit??O tom jsem nečetla!!!!
3. zář 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek