• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Kuba se právě poprvé vykakal do nočníku!!!
3. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
To je fakt zpráva dne, co? :grinning: :grinning: :grinning: A to jsem si říkala, že se nikdy o hovínkách svých dětí bavit nebudu...... :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 tak já se přidám...Kuba se dneska sám postavil a udělal svých prvních pět krůčků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se mi chtělo i brečet :pensive: :pensive: ted jsme si ho přinesli,uzlíčka malinkýho a on se už vydává do světa....jak strašně to utíká... :pensive:
3. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr tak to moc gratuluju :slight_smile:
3. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajik25 děkujeme :slight_smile: :slight_smile: tím samotným postavením myslím,že si stoupne na nožky ze čtyř a bez přidržování se postaví :slight_smile: a jde.... :dizzy_face:
3. zář 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr jste lepší...veliká gratulace!!
Ale my máme z našeho hovínka taky radost :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak aspon nějaký radostný zprávy.... :slight_smile:... gratulace všem :slight_smile:
my už to ale tak veselý nemáme.... Jonášek měl tedka večer před koupáním 38 tak dostal paralen a čekám co bude v noci a ráno... no uvidíme...
3. zář 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás jen záchvat vzteku když jsem malému vzala chleba a nechtěla s ním chodit...tak jsem si ho nevšímala ať se vyřve...nočním si dává na hlavu :slight_smile: :slight_smile: udržet ho chvíli v klidu moc nejde tak po něm nemůžu chtít aby seděl...
3. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18
@ktr no prostě máte šikovní dětičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura dej panadolek at je malému líp :wink: at jste brzy zdravoučký :dizzy_face:
3. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Matýsek dnes šplhal po gauči, ale sám nechodí, to přijde co by to děll ted, když pak bude muset chodit celý život :grinning: nočník je též spíše hračka, tak se stím nijak nenervuji, stejně z toho má děckou rozum až tak roce a půl, teda soudím dle okolí, samozřejmně se najdou i šikovnější kusy :grinning:
3. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox my ten nočníček taky používáme,ale jen kůli tomu,aby si malá zvykla... :wink:
3. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: spíme :slight_smile:
nočník jsem ještě nekoupila,jak píše pett on taky chvíli nevydrží v klidu :angry: tak snad pozdějc zkusime :confused:
3. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr také zkusím později, tedka mu ho schovám, nebo ho ještě stihne zdemolovat,
3. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
my ho máme taky na seznamování :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jareček chodil od 15 měsíců a od 18 měs. byl bez plen :slight_smile: za to Romík až od 2 let :unamused:
3. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
každý je jiný :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
malý začal mlátit hlavou do nábytku :unamused:
3. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no když dostal paralen tak na to hnedka nemůže dostat panadol... asi pudu spát sme vzhůru co 20 min... :confounded: .... vždycky když ho du zkontrolovat tak se vzbudí :frowning2:
3. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 a nebolí ho to??? :confused:
3. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura paralen je panadol
3. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
uvidíme ted jak jsem na něj sahala tak už se mi zdál lepší... má tam pověšenou mokrou plínku, matraci ve zvýšený poloze a uvidíme jestli to pomůže.... neni třeba i pohanka nějaká léčivá? spí na straně matrace s pohankou :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
holky pomoc.... brečí a brečí... vždycky udělá takový jako ááááááááááááááááááá jakoby ho něco strašně bolelo a pak udělá hm pak zase áááááááááááááááá takhle už to trvá jakou dobu... a já nevim co mám dělat z nosu mu teče o sto šest, ale nic si nenechá paralen už dostal další může až v 1 ráno a já prostě nevimjak mu mám pomoct....
3. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr dřív bouchal hlavou do mojí hlavy teď to dělá do postýlky, polštáře dveří.... občas ho to bolí a řve, když neodhadne tvrdost nábytku, ale spíš je to takové ťukání někde jsem četla, že prý z nudy.. nebo se zase houpe v sedě v kočáře a dneska i když jsem s ním chodila a zastavila tak se začal houpat a poskakovat
3. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak máme první úspěch s nočníkem :slight_smile:
4. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 gratulace,mně Filip nechce sednout a řve,takže my to necháme na později.Asi to zkusím zase v roce a pak až na jaře.
4. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampusik77 to byla spíš náhoda :slight_smile: já ho tam posadila ráno, říkám mu čururu ani jsem nepostřehla, že se vyčůral :slight_smile: přehánět to s tím zatím nebudu..to máme druhý nočník, na tom prvním nechtěl vůbec sedět byl vysoko
4. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo... ta rýma u toho prdoly je fakt hnus a mě bolí hlava a on pořád pláče.... mám ho vůbec koupat když má rýmu??? on jí má takovou, že dejchat nemůže... je to děs a příde mi že nic nezabírá... dneska jsem koupila nějakou mořskou vodu do nosu (to mi radila doktorka)... kdyby mě bylo dobře zvládáme to líp... dokonce jsem zapojila celé svoje tělo (abych ho udržela) a vysála jsem mu aspon to nejhorší páč na vysavač odsávačku nemám :(
4. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura my máme od Welledy koupel při rýmě, je jemně bylinková a uvolňuje nosík...měl zatím rýmu jen jednou a ne asi moc velkou, když čtu co si užíváte vy, ale pomohlo mu to. Jo a taky odsávačka na vysavač. je to s ní fakt perfektní! Pomalu jí ještě neměl ani u nosu a rýma už byla vysátá, tak ani nedělal scény :sweat_smile:

Čtu, že už vám dětičky taky dělají e-e na nočníček :slight_smile: . Taky se nám to daří :slight_smile: Dokonce jsme první bobek posílali tátovi mmskou, aby z toho v práci taky něco měl :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja na ní furt nák nemám penízky (na tu odsávačku) tak jsem to dneska brala tou balonkovou... musim ho chudáka pomalu celýho zalehnout abych ho přeprala a podařilo se mi tam mu stříknout tu sůl... chuák vždycky ječí ... snad mu to pomůže...
nočník nasadim až v roce... tedka na to ještě prdim ani nepoznám že se mu chce kadit..
4. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek