Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
luuca2
6. kvě 2010
Ahoj. Tak dneska jdeme na 3. hexu. Snad nebude mít teplotu jako z té druhé to měla 38,5 😞 . A taky jsem zvědavá kolik přibrala.
Tak to já jdu na RD klasika na 3 roky, už mám dokonce potvrzenej papír od sociálky, že mám nárok na RD. Teď musím na sociálku kde mám trv.pobyt.
S bydlením to máme taky složité. Máme pozemek a rádi bychom začali stavět, ale to znamená odstěhovat se z Prahy. Jenže tady je problím s prací. Na dojíždění do Prahy je to dost daleko a tam kde máme ten pozemek je o práci nouze 😞 .
Holky nevím, ale Vám se už prckové přetáčejí na bříško? To ta naše ještě ne, jen se kutálí z boku na bok, ale ne a ne na bříško, to jí nějak nejde. A když jí dám na bříško tak chviličku dobrý, ale pak začne plakat zaboří se a ani nezvedne hlavičku. Je to normální? Ale jinak je aktivní až až, pořád sebou mele, chytá si nohy, mlátí rukama ...
raakosnicek
6. kvě 2010
mne by stacil maly nizky,s podkrovim,tak 5+1,deti svuj pokojik a jeden pro navstevy. klidne montovanou drevostavbu.
mensi zahradku s tujkama,pergolou pro posezeni a grilovani,a bazen
raakosnicek
6. kvě 2010
mne se mala pretaci na brisko uz ....4 mesice,jezis to je dlouha doba.
my mame hexu pristi stredu,se na ni tesim,bo pak mame na tyden stop stav s cvicenim
luuca2
6. kvě 2010
Tak to jsme nějak pozadu ne? Já vím, každé dítko je jiné, nejde to takhle srovnávat. Uvidíme co na to řekne mudra. No a od tohodle očkování jdeme za 14 dnů na další na prevenar. Taky budete očkovat?
raakosnicek
6. kvě 2010
Luuco nejste,na pretaceni ma nejlepsi obdobi mezi 5-6 mesice.
kacamura
6. kvě 2010
luuca: m se otočil na bříško asi třikrát a jinak dělá úplně to samý co ta tvoje... spíš si myslim, e ten náš lenoch se prostě na bříško otáčet nechce.. neni na něm moc rád
lin18
6. kvě 2010
Kuba se přetáčí tak asi měsíc. prevenar nám dávala zároveň s hexou, za 14 dní jdeme na poslední. my stavíme domeček 4+1, pozemek máme 1000 metrů, mám tam záhonky a jezírko, chtěla bych ještě bazén a posezení, ale na to asi nezbudou peníze, snad ho aspoň letos dostavíme...stavíme už čtyři roky a už to leze na nervy...
miska73
6. kvě 2010
ahoj holky 🙂
probíráte RD, já jdu na 3 roky. Když budu chtít dřív do práce, tak můžu na nějakej malej úvazek. Nemáme moc hlídání a hlavně nejsou školky jak už tu někdo psal ani pro tříletý a čtyřletý 😞 . Ty peníze jsou teda fakt almužna, ale naštěstí jsem měla vysokou mateřskou a stačila ušetřit a teď mi ještě budou téměř dva měsíce proplácet dovolenou, pak to bude horší, ale muž nás zatím uživí..

Na bříško se točíme už asi 2 měsíce, ale to ti řekne mudra, nebo tě třeba pošle na nějaký cvičení 😉
A nedávám žádný, než povinný očkování 😉 , takže ani Prevenar
raakosnicek
6. kvě 2010
da se jim pomoct.jednu ruku ppolozit na zadicka,druhou pokrcit nozicku na stranu kam by se mimi otacelo (ta vrchni)a podrzet v kycli,oni se pak zvednou na ruce a dorotuji na brisko
raakosnicek
6. kvě 2010
my na prevenar mame indikaci,tudiz jsme ockovany novym vicetipovym prevenarem
lin18
6. kvě 2010
pett a jaký vám napsala kapky? Malej má rýmu už asi 10 dní, ráno vždycky dýchá pusou a úplně slyším jak to v něm buble ale neodsaju skoro nic. Zkoušela jsem Otrivin ale nepomohl
luuca2
6. kvě 2010
Taky máme nějakou představu, a 4+1 je ideální.
To je ten prevenar 13, že jo, do toho jdeme taky. Ale indikaci nemáme. A měla malá nějakou reakci?
raakosnicek
6. kvě 2010
Lin na to ze nejde odsavat kapky moc nemopuzou,potrebuje rozpustit hlen v duitinach.ja na to davam hedelix,do dvou dnu se spusti ryma a jde to ven a krasne odsat.
prevenar 13,ale ten budete hradit. je docela drahy,tusim kolem 4000
raakosnicek
6. kvě 2010
jinak reakce nebyla.ani teplota nic.teda kro mtoho ze byla uplakana a protivna
luuca2
6. kvě 2010
Hradit ho zatím budeme. Když jsem byla u mudry před měsícem tak říkala, že začátkem května bude vědět víc, jestli se bude hradit z naší kapsy nebo už to na sebe vezme stát. A ptala jsem se v lékárnách a cena se pohybuje kolem 2000,-. Zase si říkám, lepší zaplatit a vyhnout se komplikacím, které by třeba přišli a malá nebyla naočkovaná.
raakosnicek
6. kvě 2010
ten 13ti tipovy je drazsi. a nehradi ho stat ani pojistovna. to vim 100%. kdyz jsme to resili minule.
i kamaradka co se rozhodovala ktery,tak prvni je hrazeny,novy uz neni a musi si hi zaplatit.
nam ho plati hygiena
lin18
6. kvě 2010
rak a ani Libenar to nerozpustí? Já se do lékárny nedostanu...ach jo
raakosnicek
6. kvě 2010
lin libenar je pouze fyziologicky roztok,cili na cisteni,zvlhceni.na rozpusteni potrebujel hypertonicky - otrivin,nasivin atd
luuca2
6. kvě 2010
Ale v lékárnách tady stojí fakt 2000,-, tak to se ještě optám jak to je :-o
raakosnicek
6. kvě 2010
a je to fakt ten novy?????
minule mi dr jeste rikala to si usetrite penez,kdyz stoji 4000.
lin18
6. kvě 2010
rak no právě otrivin kapu a nic :-|
raakosnicek
6. kvě 2010
ja tehda kapala snad vsechno mozne a nic.az ten mucosolvan a tedka hedelix nam to spustil
luuca2
6. kvě 2010
Když jsem se tam byla ptát tak jsem se ptala 2krát jestli to je opravdu ten novej. A prý že jo. Jsem z toho jelen, dojdu tam ještě jednou a zeptám se znovu.
pampusik77
6. kvě 2010
nám se Filip otáčí už hodně dlouho,ale už se mu nechce zpět na záda,ale zato se nám začal plazit dozadu-takže couvá a je schopný procouvat půlku obýváku 😃 😃
pett7
6. kvě 2010
Lin napsala nám Pamycon je to asi na předpis malý už začínal mít snoplíky do zelena jsou v tom antibiotika, včera jsme začli kapat a dneska už ani libenar na odsávání nepotřebujem hezky se mu to spouští když jsem viděla kolik se toho odsálo :-o
raakosnicek
6. kvě 2010
tak se zeptej.samotnou by me to zajimalo.
raakosnicek
6. kvě 2010
joo pamicon jsou antibioticky kapky.
ktr
6. kvě 2010
Raakosníčku!!!! hezounký 🙂 🙂 🙂 velký šikulky 🙂 🙂
raakosnicek
6. kvě 2010
diky
ktr
6. kvě 2010
Ahoj tety!!!Dneska slavím pulroční narozeniny 🙂 🙂 Uteklo to jako voda ,ted si mě maminka donesla a už je ze mě velkej klučík 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli