• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahoj. Tak dneska jdeme na 3. hexu. Snad nebude mít teplotu jako z té druhé to měla 38,5 :frowning2: . A taky jsem zvědavá kolik přibrala.
Tak to já jdu na RD klasika na 3 roky, už mám dokonce potvrzenej papír od sociálky, že mám nárok na RD. Teď musím na sociálku kde mám trv.pobyt.
S bydlením to máme taky složité. Máme pozemek a rádi bychom začali stavět, ale to znamená odstěhovat se z Prahy. Jenže tady je problím s prací. Na dojíždění do Prahy je to dost daleko a tam kde máme ten pozemek je o práci nouze :frowning2: .
Holky nevím, ale Vám se už prckové přetáčejí na bříško? To ta naše ještě ne, jen se kutálí z boku na bok, ale ne a ne na bříško, to jí nějak nejde. A když jí dám na bříško tak chviličku dobrý, ale pak začne plakat zaboří se a ani nezvedne hlavičku. Je to normální? Ale jinak je aktivní až až, pořád sebou mele, chytá si nohy, mlátí rukama ...
6. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne by stacil maly nizky,s podkrovim,tak 5+1,deti svuj pokojik a jeden pro navstevy. klidne montovanou drevostavbu.
mensi zahradku s tujkama,pergolou pro posezeni a grilovani,a bazen
6. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se mala pretaci na brisko uz ....4 mesice,jezis to je dlouha doba.
my mame hexu pristi stredu,se na ni tesim,bo pak mame na tyden stop stav s cvicenim
6. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme nějak pozadu ne? Já vím, každé dítko je jiné, nejde to takhle srovnávat. Uvidíme co na to řekne mudra. No a od tohodle očkování jdeme za 14 dnů na další na prevenar. Taky budete očkovat?
6. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luuco nejste,na pretaceni ma nejlepsi obdobi mezi 5-6 mesice.
6. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuca: m se otočil na bříško asi třikrát a jinak dělá úplně to samý co ta tvoje... spíš si myslim, e ten náš lenoch se prostě na bříško otáčet nechce.. neni na něm moc rád
6. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba se přetáčí tak asi měsíc. prevenar nám dávala zároveň s hexou, za 14 dní jdeme na poslední. my stavíme domeček 4+1, pozemek máme 1000 metrů, mám tam záhonky a jezírko, chtěla bych ještě bazén a posezení, ale na to asi nezbudou peníze, snad ho aspoň letos dostavíme...stavíme už čtyři roky a už to leze na nervy...
6. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
probíráte RD, já jdu na 3 roky. Když budu chtít dřív do práce, tak můžu na nějakej malej úvazek. Nemáme moc hlídání a hlavně nejsou školky jak už tu někdo psal ani pro tříletý a čtyřletý :frowning2: . Ty peníze jsou teda fakt almužna, ale naštěstí jsem měla vysokou mateřskou a stačila ušetřit a teď mi ještě budou téměř dva měsíce proplácet dovolenou, pak to bude horší, ale muž nás zatím uživí..

Na bříško se točíme už asi 2 měsíce, ale to ti řekne mudra, nebo tě třeba pošle na nějaký cvičení :wink:
A nedávám žádný, než povinný očkování :wink: , takže ani Prevenar
6. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
da se jim pomoct.jednu ruku ppolozit na zadicka,druhou pokrcit nozicku na stranu kam by se mimi otacelo (ta vrchni)a podrzet v kycli,oni se pak zvednou na ruce a dorotuji na brisko
6. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na prevenar mame indikaci,tudiz jsme ockovany novym vicetipovym prevenarem
6. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett a jaký vám napsala kapky? Malej má rýmu už asi 10 dní, ráno vždycky dýchá pusou a úplně slyším jak to v něm buble ale neodsaju skoro nic. Zkoušela jsem Otrivin ale nepomohl
6. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme nějakou představu, a 4+1 je ideální.
To je ten prevenar 13, že jo, do toho jdeme taky. Ale indikaci nemáme. A měla malá nějakou reakci?
6. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin na to ze nejde odsavat kapky moc nemopuzou,potrebuje rozpustit hlen v duitinach.ja na to davam hedelix,do dvou dnu se spusti ryma a jde to ven a krasne odsat.
prevenar 13,ale ten budete hradit. je docela drahy,tusim kolem 4000
6. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak reakce nebyla.ani teplota nic.teda kro mtoho ze byla uplakana a protivna
6. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hradit ho zatím budeme. Když jsem byla u mudry před měsícem tak říkala, že začátkem května bude vědět víc, jestli se bude hradit z naší kapsy nebo už to na sebe vezme stát. A ptala jsem se v lékárnách a cena se pohybuje kolem 2000,-. Zase si říkám, lepší zaplatit a vyhnout se komplikacím, které by třeba přišli a malá nebyla naočkovaná.
6. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten 13ti tipovy je drazsi. a nehradi ho stat ani pojistovna. to vim 100%. kdyz jsme to resili minule.
i kamaradka co se rozhodovala ktery,tak prvni je hrazeny,novy uz neni a musi si hi zaplatit.
nam ho plati hygiena
6. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rak a ani Libenar to nerozpustí? Já se do lékárny nedostanu...ach jo
6. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin libenar je pouze fyziologicky roztok,cili na cisteni,zvlhceni.na rozpusteni potrebujel hypertonicky - otrivin,nasivin atd
6. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale v lékárnách tady stojí fakt 2000,-, tak to se ještě optám jak to je :astonished:
6. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to fakt ten novy?????
minule mi dr jeste rikala to si usetrite penez,kdyz stoji 4000.
6. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rak no právě otrivin kapu a nic :unamused:
6. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tehda kapala snad vsechno mozne a nic.az ten mucosolvan a tedka hedelix nam to spustil
6. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem se tam byla ptát tak jsem se ptala 2krát jestli to je opravdu ten novej. A prý že jo. Jsem z toho jelen, dojdu tam ještě jednou a zeptám se znovu.
6. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se Filip otáčí už hodně dlouho,ale už se mu nechce zpět na záda,ale zato se nám začal plazit dozadu-takže couvá a je schopný procouvat půlku obýváku :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin napsala nám Pamycon je to asi na předpis malý už začínal mít snoplíky do zelena jsou v tom antibiotika, včera jsme začli kapat a dneska už ani libenar na odsávání nepotřebujem hezky se mu to spouští když jsem viděla kolik se toho odsálo :astonished:
6. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se zeptej.samotnou by me to zajimalo.
6. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo pamicon jsou antibioticky kapky.
6. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raakosníčku!!!! hezounký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: velký šikulky :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tety!!!Dneska slavím pulroční narozeniny :slight_smile: :slight_smile: Uteklo to jako voda ,ted si mě maminka donesla a už je ze mě velkej klučík :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek