• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
u nás je boj i s tou vysavačovou :slight_smile: kadí celkem pravidelně, tak to i poznám, ale nočník zrovna není v dosahu :frowning2: :frowning2:
4. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to pak v noci už naštvalo tak jsem mu to nějak odsála (aspon trochu)... stříkla jsem mu do nosu... pak se ještě vzbudil to dostal mlíčko.. měl hlad chudák... nechtěl večeřet tak nevečeřel a to mlíčko do něj zajelo mnohem rychleji než obvykle no a pak spal až do čtvrt na sedm takže se mu docela uvolnil nosánek a spal :slight_smile: ... no a už vypadá mnohem líp dneska :slight_smile:
5. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tak to je dobře, chudínek malej, snad už mu bude jen líp :slight_smile:
Naše noce teď za moc nestojí..jsme tak 4x vzhůru a v 6 vstáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš chudáku... to už si ani neumim představit... my bejváme vzhůru tak 1x nebo vůbec... teda až na tu rýmu tedka to jsem to už ani nepočítala kolikrát se mi do půlnoci vzbudil... od půlnoci už spal až do těch 6:15 což sice neni náká moje oblíbená doba na vztávání, ale co se dá dělat... a navíc 6 hodin spánku v kuse :slight_smile:.. super věc :slight_smile: ... mám hlad... dneska přijede mamka s manželem a ségrou... tak tu poklízím do přijaktelna :slight_smile:... naštěstí tu moc bordel nemám...
5. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčátka......jen jsem mrkla a nic se tu neděje...no jo je víkend!!!!Včera jsme byly na pouti....parádička,dneska jedeme zas...čekám až se malé bude chtít spinkat a pak vyrazíme na kolotoče :wink:
@kacamura jsem ráda,že už je vám líp
Holky nechci to zakřiknout ,ale tento týden Adrianka spinká mooooooc dobře.....taky se mi budí jednou a to někdy nad ránem...jůůůůůů kdyby to už tak chtělo zůstat.....hi hi hi ...já vím jsem naivka :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se mějte moc hezky užíte si pohodovou neděli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo je víkend.My máme tady taky Havířovské slavnosti a měli jsme super noc,skupin Europe hrála asi do půl 1 a já jsem nemohla zabrat :frowning2: Filip ten spinkal hezky.Taky máme už celkem slušné noci.Dneska máme tatínka v práci a dělá 12,takže budeme sami a asi nestihne ani koupání :frowning2: Tak jen doufám,že nebude zase pršet jak včera a vyrazíme na chvilku ven,aspoň se podívat,co tu máme za stánky....
5. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je nádherně svítí sluníčko a je takovej krásnej zimní vzdoušek... divný v létě ale je nádherně... tak sme nachvilku venku byli... nakoupila jsem a budu dělat kuře na paprice...mnam mnam :slight_smile:... mám na to dvě hodky než přijede máma tak jdu na to pá
5. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my měli obvyklé 3 přestávky vstanul v 6 a to už pak nechtěl spát :angry: zalehli jsme před obědem, dneska nevařím..
5. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 taky nevařím...jedeme na oběd!!!!Až se malá probudí :wink:
5. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli ve čtvrtek :slight_smile: mám nějaké zásoby tak se to musí sníst
5. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky svítí sluníčko a malá jak na potvoru chrupká chrupká....a já už mám hroznej hlad!!!! :angry: :angry: :angry:
5. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdem do lesa :slight_smile:
5. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:
u nás pokračují noci hrůzy, dneska jsme vstávali 8x!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jak mrtvola.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Piju tady sama kafe, abych se zmátožila a mohla něco dělat a malej mistr už hodinu chrupe :angry:
6. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.... no to bych se zbláznila ááááááááááááááááááá..... 8x? to je moc..... my dvakrát dneska... a doufám, že se to zase ustálí na jednou nebo vůbec až ho přejde ta rýma... ted se kvůli ní ani pořádně nenajedl mlíčka :frowning2: .... aspon kdyby smrkat uměl... dokonce si to dneska nechal chvilku odsávat bez breku... to jsem docela čuměla :slight_smile: ... ale pak přišel řev... ale ani jesm ho nemusela dávat do speciálního uchopu aby se mi nehejbal.... tak aspon, že tak
6. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 běž spát taky :wink:
já jsem zjistila, že se nám ztratily všechny fotky z mýho těhotenství a z Kubíkova života do 3. měsíce...jsem z toho docela špatná.... :frowning2:
6. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já bych spala :frowning2:
6. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nepřeposílala si třeba někomu náký? aby se aspon nějaký fotky zachránili u někoho... z těhu jich taky moc nemám... a ted vůbec nefotim... musim zase začít...
6. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 když já vypravuju děti do školy, pak zapnout pračku, vysát atd... dneska spal po ránu hodinu a půl...to jsem to akorát stihla i se snídaní :angry: ...ale možná s ním zalehnu po obědě :slight_smile: . S těma fotkama to je teda pěkně blbý... :confounded:
6. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no jo...taky to znám...ale když jsem pak odpoledne vyřízená tak si nadávám, že jsem uklízela a nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fotky samozřejmě nějaký mám...z fcb a mailů...ale stejně...měli jsme jich tam aspoň 300 a teď budu mít stěží tak 30. Fakt nechápu...jsme to vypálil na CD a to se někde ztratilo...resp. v počítači to není tak jsme to asi vypálili a smazali...ale já si na to teda nepamatuju...no možná je i skleroza...jak mám Kubu tak jsem nějaká mimo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my noci taky docela špatný, protože se nám vzbudí se strašným ječákem a nejde uklidnit a pak třeba 2 hodiny nespí :frowning2:. V postýlce ani ránu, to ji musím dát k nám, aby se vůbec uklidnila a pak cestuje, takže se ani jeden nevyspíme :frowning2:. Doteď jsme dokojovali po každém jídle, ale je to 3 dny, co si přes den nic necucla a já jsem z toho špatná, protože ona nic jiného nechce pít. Takže přes den nepije nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jen večer, v noci a ráno - to to dohání. Jak ji mám na něco naučit? A hlavně co jí dát, flašku do huby nestrčí a různé hrníčky jen ožužlává :frowning2: a vodu plive. No bude to boj.
6. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka zkus slámku....Kubovi se strašně líbí pít z hadičky...napřed jsem mu tam trochu natáhla aby věděl, že tam je čajík a teď už si tak tahá sám...klidně i čistou vodu a má z toho hroznou srandu
6. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka ještě, že máš na fcb stejnou fotku jako tady...jinak bych tě ani nepoznala a nejspíš odmítla :grinning:
6. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka...taky se přidávám k nespavcům.......dneska 3 hodky nespala....no a tet je samozřemně čilá!!!!!Vzala jsem jí na milost a spala semnou v postely...tatka měl noční tak jsem byly spolu v postílce :wink:
6. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18: myslíš normální slámku?, oni jsou i nejaké hrníčky se slámkou, ale to je myslím pro větší děti :frowning2:
6. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to je asi nějaká epidemie, i u nás se taky nespalo vztávala sem třikrát. Pak sem si ji vzala k sobě ale to sem neměla dělat páč ze spaní zvedala nožky a mě skoro vykopla zuby :slight_smile: .
6. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka no já mu to dávám cévkou co jsem měla dřív na dokrmování...prostě měkká gumová hadička s cca 1 mm průměrem...s tím se to naučil...ale teď už zvládá i obyč slámkou
já ty fotky furt nemůžu najít...se z toho asi po.... :angry:
Jinak my už jedeme jen na jeden spánek denně...což je fakt zápřah...
6. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon že něco máš... 300 fotek je podle mě zase zbytečnejch... já už jich mám taky hromadu pak vyberu ty nejlepší vytisknu a udělám album, ale potřebuju aby mi ten můj velice spolehlivej manžel napřed pořídil ten počítač grrrrrrrrrrrr.... já vůbec nevim co myslíte slámkou???? mě taky nic nepije... občas přez den vypije tak 150 a jindy sotva 10...a pijem jenom v noci... taky nevim jak na něj :(
6. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura těžko říct jak v Praze říkáte slámce... :grinning: možná brčko?
6. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý přes den sice jí a pije,ale málo a v noci to dohání.... hodné miminko se mi přeměnilo na vzteklého kluka, který jenom řve a vzteká se :angry: řev když ho uspávám, řev při převlíkání, ani nočník moc nezkouším protože bych ho pak musela oblíct.... kojení zkouším jen v noci,večer a ráno přes den ječí...příští týden jdem k doktorce, to zase bude řev...
6. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha... :slight_smile: ... já myslela, že na brčko je ještě malej... nejradši bych kdyby uměl smrkat momentálně... chudákmá furt zelený u nosu... a vůbec... vzteká se tedka taky pěkně... trvalo mi dneska asi pět minut než se mi podařilo mu nandat ponožky na zádech bejt nechtěl (ale byla to děsná bžundaa jako pro něj) pak zjistil, že to neni legrace tak začal bejt vzteklej... kalhoty a mikyna to samý.... hele jak jim nandaváte botičky? Jonášovi mi tam nejdou většinou dorazit až na patu... a navíc je dělaj divně ty boty... On má dost vysokej (tlustej :fearful: ) nárt no a oni ty boty dělaj u tý špičky a kousek za ní hrozně úzký na vejšku... sme vyzkoušeli kolikatero bot než nějaká byla celkem vyhovující... on má prstíčky a hned za nima nastupuje boule no a žádný boty to nemaj takhle vysoký jako on to má.... no ale tyhle snad celkem jdou akorát nepoznám jestli už to má až na patě nebo ne...
6. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek