Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
ktr
6. zář 2010
@pett7 my jsme na tom stejně 😞 😞 😞 dneska zas stávkuje s jídlem...3lžičky a dost ....to je dnešní heslo 😞 😞 😞 já opravdu nevím,jak ho nakrmit,vždycky jsem ho krmila v sedačce ale on mě ted z ní po těch 3 lžičkách uteče..tak dneska jsem si půjčila od kamošky židličku,tak se mu to bude třeba líbit,co???? =-) =-) =-) já jsem z toho už úplně špatná 😢 😢
tento týden jdeme k dr. tak su zvědává na váhu..čítam nic moc....
jo a dneska máme 10 měsíců x-) x-) x-)
.
@lin18 jste šikovní s tím brčkem 🙂 jareček to dost dlouho nemohl pochopit,jak to vycucat,bublal do toho :-p
pampusik77
6. zář 2010
ahojda,my zatím máme noci celkem dobré,sice se semtam vzbudí,ale dám dudlík a spí dál.Když se vzbudí,tak nechávám v postýlce a klidně ho nechám i chvilku povztekat,on pak většinou zase usne.
ttinecka
6. zář 2010
@pampusik77: tak to máte dobrý 🙂 Malá v postýlce buď spí nebo stojí - nic jiného, takže nehrozí ji nechat jen tak, stála by i hodiny a u toho řvala a na to nemáme nervy 😞.
pampusik77
6. zář 2010
@ttinecka maluch to měl stejné,ale nakonec pochopil,že spát se ve stoje nedá 😃 😃 Teď se taky budí a za chvilku na to stojí,takže já položím,dám dudlík a spí 😉 Je to sranda,jak se jim to stání tak strašně líbí.....Teď se hodně pouští a už udělá celkem slušně pár kroků,ale ještě to nepočítám.
lin18
7. zář 2010
Jj...Kuba se taky snaží spát ve stoje...první co při jakémkoli probuzení udělá je okamžitě sed a hned se tahá nahoru....pak mu dojde, že chtěl vlastně spát tak začne řvát....mamko zařiď to, já chci spát a stojím!!! 😃 😃 😃
lin18
7. zář 2010
jinak tu rýmu má furt...už nevím jak mu pomoct.... ]-(
pett7
7. zář 2010
lin a u doktorky jste byli? nám 2x zabral ten pamycon, ale to už měl spíš zelenou rýmu
zdenka33
7. zář 2010
Dobré ranko holky 🙂 🙂 🙂
zdenka33
7. zář 2010
@lin18 lin rýmu máme už 3 neděle a pořá se jí nemůžeme zbavi,ale je fakt,že tet jí už neteče tolik z nosu 😉 😉
@ktr jůůůůů to to letí už je jim 10 měsíců 🙂 🙂 🙂 ,to už abysme vymýšlely co jim koupíme k ročku 😃 😃 😃
lin18
7. zář 2010
@pett7 u doktorky jsme nebyli...za 14 dní jdeme na 10ti měsíční prohlídku tak kdyby to nepřestalo budu to řešit tam...mně se s ním k dr nechce, aby tam v čekárně nechytil ještě něco horšího...
On teplotu nemá...jen mu prostě teče z nosu....ale já taky ještě nejsem dobrá tak třeba to přejde samo...asi to chce čas
zdenka33
7. zář 2010
Dneska noc v pohodě probudila se až o půl 6!!!!To jsem se modlila at ještě spinká....ale vstávali jsme kolem 7 😞 no nic to je jedno hlavně,že je maminka vyspalá 🙂 🙂 .Jinak lin my taky jedeme na jedno spaníííííí....je to zahul!!!!
zdenka33
7. zář 2010
Holky kde jsteeeeeee!!!!!! :-p :-p :-p
zdenka33
7. zář 2010
Ach joooo tak si budu povídat s mimčem 😃 😃 😃
ktr
7. zář 2010
@zdenka33 já jsem tady!!! 🙂 🙂 🙂
ktr
7. zář 2010
jinak u nás spaní pořád stejný..nic moc :-| dostane čaj ten vychlemtá celej a flašku nepustí a nepustí až je prázdná =-) pak odpadne a chrní dál 🙂 kdyby tak mlíko chlemtal,to by bylo fajn 🙂 ale to ne..to vyplivuje 😢
ale už se konečně hraje sám x-) pobíhá po pokoji a pořád něco přemistuje 🙂 většinou míčky nebo kostky z krabice do jiný krabice...a nebo hází míčky do postýlky 🙂 přestává věci strkat do pusy a prozkoumává je 🙂
zdenka33
7. zář 2010
Tak to mi máme pořád ruce v pusince...to nedělala....že by konečně ten zub 😃 😃 😃 😃
zdenka33
7. zář 2010
Jinak u nás mlíčko taky nic moc.....většinou pije čaj!!!!!No a v noci jí dám mlíčko!!!!!Přes den ne ne ne!!!!!Tak to doháním jogurtem,ten aspon papa!!!!No,ale zase máme pořád řídkou stoličku :-S
zdenka33
7. zář 2010
Pořád přemýšlím co jí koupíme k ročku 🙂 🙂 🙂
zdenka33
7. zář 2010
@ktr jo jo flašku máme spíš jako dudel 😃 😃 :-p
ktr
7. zář 2010
@zdenka33 jééé..tak to taky nevím....mrknu na nějakej internetovej obchod 🙂 🙂 🙂 to je něco pro mě 🙂 když se jinak do obchodu nepodívám 😞 😞
ktr
7. zář 2010
@zdenka33 malá papá v židličce????
zdenka33
7. zář 2010
@ktr no právě...to zase bude!!!!!tatka mně bude muset krotit :-p
lin18
7. zář 2010
já teď jogurt nedávám kvůli té rýmě...mlíko zahleňuje. Jinak mlíko máme vyloženě na uspání...před spaním dostane mlíko a spí jak dudek...přes den už skoro ne
zdeni to jedno spaní je fakt hrůza...jsem unavená a hladová.... :-p
zdenka33
7. zář 2010
@ktr jo jo ...ale Ada je dábel když už jí to nebaví tak mi s toho vylézá!!!!Horor samotnou bych jí tam nenechala
zdenka33
7. zář 2010
@lin18 no to mi povídej...kdyby aspoň spala 2 hodky......jenže Ada spí tak 20mim někdy až hodku!!!!!!Absolutně si neodpočinu!!!!!!Nic neudělám!!!! :-p
ktr
7. zář 2010
@zdenka33 no právě,kuba nějak vyspěl a už ho neoblbnu....prostě sní 3 lžičky a nazdar 😢 a z tý židle taky vylízá a jen vidí lžičku tak ječí 😞
ktr
7. zář 2010
my teda spíme přes den 2 krát i 2 hodky 🙂 🙂
zdenka33
7. zář 2010
tu zelenou tet nepoužíváme,protože je jí velká....vede ta dřevěná!!!!
lin18
7. zář 2010
Kuba papá rád všechno a kdykoliv...jen židličku nemá rád...za chvilku se v ní začne kroutit a ječet...se mu nelíbí, že je omezenej v pohybu....Takže jíme tak, že on si leze a já sedím na zemi a on si vždycky přileze ke mně, otevře pusu já mu dám jídlo a zas odleze....takový krmení za pochodu...
ktr
7. zář 2010
my máme půjčenou,plastovou ,ale stejně v ní nechce jíst 😞 😞 pusu zavře a je to..ale když jím salámek to má hubičku jako kapřík 😉
zdenka33
7. zář 2010
@ktr to je mi líto...před týdnem jsem to taky řešila ...něco jsem jí uvařila a ona to vůbec nejedla!!!!Už jsem nevěděla co s ní!!!At jsem jí dala cokoliv tak nechtěla!!!!No a tet sama od sebe baští dobře...tak nevím.Jsem jen zvědavá kolik budeme vážit na prohlídce...ale tu máme až za 2 týdny!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli