• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 my jsme na tom stejně :frowning2: :frowning2: :frowning2: dneska zas stávkuje s jídlem...3lžičky a dost ....to je dnešní heslo :frowning2: :frowning2: :frowning2: já opravdu nevím,jak ho nakrmit,vždycky jsem ho krmila v sedačce ale on mě ted z ní po těch 3 lžičkách uteče..tak dneska jsem si půjčila od kamošky židličku,tak se mu to bude třeba líbit,co???? :confused: :confused: :confused: já jsem z toho už úplně špatná :cry: :cry:
tento týden jdeme k dr. tak su zvědává na váhu..čítam nic moc....
jo a dneska máme 10 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
.
@lin18 jste šikovní s tím brčkem :slight_smile: jareček to dost dlouho nemohl pochopit,jak to vycucat,bublal do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,my zatím máme noci celkem dobré,sice se semtam vzbudí,ale dám dudlík a spí dál.Když se vzbudí,tak nechávám v postýlce a klidně ho nechám i chvilku povztekat,on pak většinou zase usne.
6. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77: tak to máte dobrý :slight_smile: Malá v postýlce buď spí nebo stojí - nic jiného, takže nehrozí ji nechat jen tak, stála by i hodiny a u toho řvala a na to nemáme nervy :frowning2:.
6. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka maluch to měl stejné,ale nakonec pochopil,že spát se ve stoje nedá :grinning: :grinning: Teď se taky budí a za chvilku na to stojí,takže já položím,dám dudlík a spí :wink: Je to sranda,jak se jim to stání tak strašně líbí.....Teď se hodně pouští a už udělá celkem slušně pár kroků,ale ještě to nepočítám.
6. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj...Kuba se taky snaží spát ve stoje...první co při jakémkoli probuzení udělá je okamžitě sed a hned se tahá nahoru....pak mu dojde, že chtěl vlastně spát tak začne řvát....mamko zařiď to, já chci spát a stojím!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tu rýmu má furt...už nevím jak mu pomoct.... :angry:
7. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin a u doktorky jste byli? nám 2x zabral ten pamycon, ale to už měl spíš zelenou rýmu
7. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 lin rýmu máme už 3 neděle a pořá se jí nemůžeme zbavi,ale je fakt,že tet jí už neteče tolik z nosu :wink: :wink:
@ktr jůůůůů to to letí už je jim 10 měsíců :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,to už abysme vymýšlely co jim koupíme k ročku :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 u doktorky jsme nebyli...za 14 dní jdeme na 10ti měsíční prohlídku tak kdyby to nepřestalo budu to řešit tam...mně se s ním k dr nechce, aby tam v čekárně nechytil ještě něco horšího...
On teplotu nemá...jen mu prostě teče z nosu....ale já taky ještě nejsem dobrá tak třeba to přejde samo...asi to chce čas
7. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska noc v pohodě probudila se až o půl 6!!!!To jsem se modlila at ještě spinká....ale vstávali jsme kolem 7 :frowning2: no nic to je jedno hlavně,že je maminka vyspalá :slight_smile: :slight_smile: .Jinak lin my taky jedeme na jedno spaníííííí....je to zahul!!!!
7. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jsteeeeeee!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach joooo tak si budu povídat s mimčem :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já jsem tady!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás spaní pořád stejný..nic moc :unamused: dostane čaj ten vychlemtá celej a flašku nepustí a nepustí až je prázdná :confused: pak odpadne a chrní dál :slight_smile: kdyby tak mlíko chlemtal,to by bylo fajn :slight_smile: ale to ne..to vyplivuje :cry:
ale už se konečně hraje sám :dizzy_face: pobíhá po pokoji a pořád něco přemistuje :slight_smile: většinou míčky nebo kostky z krabice do jiný krabice...a nebo hází míčky do postýlky :slight_smile: přestává věci strkat do pusy a prozkoumává je :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi máme pořád ruce v pusince...to nedělala....že by konečně ten zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás mlíčko taky nic moc.....většinou pije čaj!!!!!No a v noci jí dám mlíčko!!!!!Přes den ne ne ne!!!!!Tak to doháním jogurtem,ten aspon papa!!!!No,ale zase máme pořád řídkou stoličku :confounded:
7. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád přemýšlím co jí koupíme k ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jo jo flašku máme spíš jako dudel :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jééé..tak to taky nevím....mrknu na nějakej internetovej obchod :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je něco pro mě :slight_smile: když se jinak do obchodu nepodívám :frowning2: :frowning2:
7. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 malá papá v židličce????
7. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no právě...to zase bude!!!!!tatka mně bude muset krotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď jogurt nedávám kvůli té rýmě...mlíko zahleňuje. Jinak mlíko máme vyloženě na uspání...před spaním dostane mlíko a spí jak dudek...přes den už skoro ne
zdeni to jedno spaní je fakt hrůza...jsem unavená a hladová.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jo jo ...ale Ada je dábel když už jí to nebaví tak mi s toho vylézá!!!!Horor samotnou bych jí tam nenechala
7. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no to mi povídej...kdyby aspoň spala 2 hodky......jenže Ada spí tak 20mim někdy až hodku!!!!!!Absolutně si neodpočinu!!!!!!Nic neudělám!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no právě,kuba nějak vyspěl a už ho neoblbnu....prostě sní 3 lžičky a nazdar :cry: a z tý židle taky vylízá a jen vidí lžičku tak ječí :frowning2:
7. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda spíme přes den 2 krát i 2 hodky :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu zelenou tet nepoužíváme,protože je jí velká....vede ta dřevěná!!!!
7. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba papá rád všechno a kdykoliv...jen židličku nemá rád...za chvilku se v ní začne kroutit a ječet...se mu nelíbí, že je omezenej v pohybu....Takže jíme tak, že on si leze a já sedím na zemi a on si vždycky přileze ke mně, otevře pusu já mu dám jídlo a zas odleze....takový krmení za pochodu...
7. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme půjčenou,plastovou ,ale stejně v ní nechce jíst :frowning2: :frowning2: pusu zavře a je to..ale když jím salámek to má hubičku jako kapřík :wink:
7. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr to je mi líto...před týdnem jsem to taky řešila ...něco jsem jí uvařila a ona to vůbec nejedla!!!!Už jsem nevěděla co s ní!!!At jsem jí dala cokoliv tak nechtěla!!!!No a tet sama od sebe baští dobře...tak nevím.Jsem jen zvědavá kolik budeme vážit na prohlídce...ale tu máme až za 2 týdny!!!!
7. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek