• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@ktr jůůůů tak to je jasný...holt bude na salamy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to chlap :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak to my tak taky jíme..ale štve mě to..takhle by jíst neměl...pěkně sedět a papat..ach jo...
7. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 co Adince nějaký odrážedlo????to je vděčná hračka....děcka si s tím vyhráli opravdu hodně :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr odrážedlo jsme zkoušeli v obchodě o víkendu, ale ještě se na tom neudrží...no v roce už možná jo...
Já teď viděla v letáku Makra takovou interaktivní zebru...velká plyšová a má spoustu různejch funkcí...prý 28...a stojí jen 700
7. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ty mu dáváš salám?
7. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 nebo něco jako chodítko..aby to mohl tahat před sebou..kuba se to už naučil a pořád s tím doma jezdí :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 krůtí šunečku.. :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no to se nám domů nevyplatí...máme jednu místnost s kuchyní dole....to by měl za 5 vteřit přejetý....
i v šunce je sůl....já se mu snažím tu sůl úplně minimalizovat...sama mám problémy s ledvinama
7. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr taky někdy dáme šunčičku :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se dívala po něčem takovém!!!!
7. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo ten hroch je super :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr máš s ním zkušenost????Už konečně spinkáme to chci vědět na jak dlouho???? :astonished:
7. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo holky kdyby jste se nudily...tak můžete hledat nějakou nemoc!!!! http://www.ulekare.cz/domaci-lekar
7. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to nebudeme s dárkama přehánět.Já mám koupenou dřevěnou hračku a pak jen něco na oblečení,nic víc nebudu kupovat.Od segry dostane velkého plyšáka a od našich zatím nevím.Takře ho nebudeme zahlcovat hračkama.Chodítko je teď už u nás odstavené,moc už ho nebaví,chce chodit za ruku nebo to zkouší sám.
7. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zase kdyby jste chtěli být ještě krásnější něž jsme :wink: http://ucesy-cz.happyhair.cz/program/
7. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 no právě taky si myslím,že za 2 měsíce už bude pozdě na nějaké odstrkovadlo!!!!!!
7. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak bohužel zase seRomanka asi třikrát za noc vzbudila hrůza!
7. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak Stáník chytil rýmu,a to byl tři dny ve školce,a aby toho nebylo málo tak to chytil i Tomášek.Jsem zvědavá kdy to chytím i já. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ta zebra...akorát nevím jestli v roce už nebude na to moc velkej
http://www.modroocko.cz/zbozi/3896/K-s-Kids---Zebra-RYAN--velka-s-28-zpusoby-zabavy
7. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin18 tak když teče z nosu, to je celkem v pohodě aspoň to jde ven i když je to pro ně hrozné :frowning2:
já chci kupovat tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37031366&tab=1
7. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, obojí, i ta zebra, i ten koník vypadají zajímavě. Taky bych chtěla malé něco podobného koupit, ale bojím se, aby se jí to líbilo. Přece jen je to dost peněz :frowning2:.
7. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka no tu zebru právě měli v akci v Makru za 700 Kč...to už není tak hrozný
pett...ten koník vypadá dobře....akorát se mi zdá dost vysokej...aby nebyly zbytečný úrazy....sice tam jsou pásy...ale nedovedu si představit ho kšírovat třeba kvůli deseti minutám....
7. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky četly jste o tom Vigantolu? Týká se to jen Slovenska nebo i nás?
7. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no vytýká mu to...ale je fakt hrozný se na něj dívat jak dýchá pusou a při jídle se dusí....a navíc v noci chrápe....velkýho chrápajícího chlapa jsem odsunula do jiné ložnice a teď mám malýho :grinning:
7. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sotva se trochu ochladilo, malý začíná kašlat :confounded: jsem zvědavá co z toho zase bude... co je s vigantolem? nevím, jestli by nebylo lepší koupit mu tu trjkolku jenže nevím kde by tak v zimě jezdil
7. zář 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra frčíme k mudře tak snad to s vigantolem bude o.k . Připadá mi že se Romanka na mě nějak upnula páč nesmím bez ní vystrčit nos z domu jinak řev jako blázen a večer sní musim být aby usnula. :confounded: Vždycky usínala sama a posledních čtrnáct dní se to nějak zvrhlo :angry:
7. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se ptala mamky-dělá v lékárně- a zatím žádný přípis nedostali.Ale zítra se pokusí něco zjistit,takže pak dám vědět.
7. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... my byli dneska v Jičíně (město phádek) no ale jeli sme tam dost pozdě a Jonáš měl příšernej záchvat, že jsem ho hodinu nemohla uklidnit... už jsem tam hledala záchranku jestli mu něco neni...no nakonec se topovedlo a povedlo se mi do něj nacpat jídlo a super... mě posldní dobou moc nechce jíst a je protivnej jak noc... je to těžký tedka... dávám do kočárku řev (když už jede tak pohoda), dám do židličky (to je ještě v pohodě) ale jak mu začnu dávat lžičku s Jídlem tak se vzteká a odstrkuje jí a až když se mi podaří mu narvat do pusy první sousto tak teprve potom jí... při převlíkání řev jak blázen... no hrůza... jsem z toho hodně unavená... já mu chci k roku koupit takovou tu motorku plastovou... bude už sice hodně podzim a asi jí do jara tolik neužije, ale dostane jí :slight_smile: ... o vigantolu jsem zatím taky nečetla
7. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nemluv o vztekani...malý měl ted záchvat dneska asi nejde spát
7. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek