• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jeje ty máš takovýho ponocovatele.... mě tedka spí víc než je obvyklý... ale to bude asi tim, že mu neni dobře... on dokud mu něco neschází nebo mu neprovádim něco co se mu moc nelíbí tak je hodnej... ale takhle....
7. zář 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
už usnul..chtěla jsem ho uspat tak řval, řval a řval...to jsem ho držela tak jsem se naštvala dala ho na podlahu ať si dělá co chce a řval zase... nepomáhalo nic tak jsem ho vzala ať chodí to byl klid dokud jsem ho neposadila... nakonec se uklidnil a usnul. je to děs občas ho to chytne i v kočárku
7. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až takhle zlý to teda nemáme naštěstí.. ale vzteká se pěkne.. a já tam dneska potom jiíně bezrdně chodila a evěděla co s nim... a v těhlech chvílích si říkám už aby byl větš a uměl si říct co mu schází... ale jinak je milounkej :slight_smile:
7. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi období vzdoru nebo co...
7. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky bych to tipovala, ale to je hodně brzo ne? a běda jak mu seberu věc se kterou si zrovna hraje (i když u něktrejch věcí je zvyklej, že mu je vždycky seberu)....
8. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:
tak já už jsem byla dneska v noci tak hotová z toho vstávání noc, co noc třeba 8x, že jsem dneska spala celou noc a vstával taťka...ani netuším kolikrát...ani jsem neslyšela, že malej řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
8. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 my to máme podobný...já už si ho nechávám v posteli aspon nemusím vstávat,když už se nevyspím :confounded:
8. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtu tady o Vigantolu :astonished: , včera jsme byli na 10ti měsíční kontrole a dr. nám napsal další Vigantol a normálně mi ho v lékárně prodali a nic neříkala... :confused: ..@pampusik až budeš něco vědět, tak písni...
8. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr když ten náš malej prevít s námi v posteli nechce být! Se pak začne vztekat a vyvádí jak blázen :confounded:
8. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 hmmm..tak to jsi na tom ještě hůř než já :confounded: musíme vydržet,nic jinýho nám nezbývá,že??? :frowning2:
8. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 kolik vážíte???my jdeme dnes nebo zítra..
8. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vážíme 9kg...podle jejich váhy...doma máme o půl kg víc... No vydržet to musíme, ale je to teda síla :pensive: :pensive:
8. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mě to se.e :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: : :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě taky!!!!a máme 3 děti!!!!! :confounded: :confounded:
8. zář 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my taky.. Asi si pak vezmu Adama na záda a půjdu s ním makat do špitálu za nějakou pitomou almužnu... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už si dělaj srandu asi ne ono se nedá žít ani za těch 7600 a ještě budou snižovat... ale já už se ničemu nedivim... je fakt, že málo ve který zemi choděj na mateřskou na 3 roky... ale tam jsou aspon funkční jesle...
8. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady není funkční nic, ale oni si standart nesnížej hoši...oni budou brát pořád pěkný prachy... :angry: :angry: :angry: Né, fakt už se mi v tomhle státě nechce žít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vztekání má Kuba taky...když nedostane to co chce, při přebalování, oblíkání, vytahování z vany...normální záchvaty pláče...a samozřejmě při utírání nosu.
Ten Vigantol...tam má být toxická ta guma na kapátku...zdá se mi divný, že na Slovensku by toxická byla a u nás ne...to není jedna šarže ale technologickej postup, kterej byl špatnej....
8. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už to asi lepší nebude,kr.....i,hlavně že sami mají dost :angry:
8. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no právě, tak mi není jasný proč ho u nás dál prodávají... :confused:
8. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 se zeptám dneska dr. :unamused: prý je možnost koupit alternativu,vitamin D od Slovakofarmy..ta kapátko nemá
8. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak jo, pak písni...díky :wink:
8. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale do jaký země se odstěhovat?... chtěla jsem třeba do austrálie, ale to je strašně daleko a ještě tam furt hoří... do ameriky se mi taky nechce.. po evropě se zase nechce martinovi, jenom do švícarska a tm se zase nechce mě (kvůli jazykům)
8. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, článek o rodičáku jsem ráno četla :frowning2:. Jsem na vážkách, jestli od ledna nastoupit zpět na půl úvazku, naštěstí by to byl hlavně home office, akorát musím sehnat někoho, kdy by hlídal malou. Nelze spoléhat na stát a na jeho almužnu :frowning2:.
V českých médiích o Vigantolu nic neproběhlo, takže doufám, že to u nás není tak horké.
8. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my měli kupodivu dobrou noc budil se jen 2x, ale ten hysterák před spaním byl něco...ten rodičák je zase věc nevím, že to pro nás nenechají tak jak to je a změní to těm co budou nastupovat...budou jen zbytečné zmatky..
8. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už na to prdim tady fakt.... mít víc peněz tak by se to dalo... najala bych si chůvu (někoho koho znám nebo tak, páč se dneska lidem nedá věřit) a můžu chodit vydělávat jako proč ne... ale nejrdši bych byla doma s tim svym prdolou... a sem tam večer někam vyrazila a s prdolou přez den po akcích a do zoo a vzimě na sánky a až bude starší na lyže :slight_smile:...
8. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám,že to nebude tak horké!!!A počkám až na definitivní znění.Ale já jsem věčný optimista:slight_smile:))
8. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu dlouho nebyla, a nechce si mi moc dočítat, jsem zvědavá jak to dopadne s Vigantolem, též máme napsané nové balení, no kdyžtak skočím koupit vigantol bez kapátka, Máme 11,08kg , Mudra byla celkem spokojená, celkem rychlé, moc toho nepoví, aby se pak nedivila, že třeba něco nedělám, někdy mě vytáčí, že si Dr a jiní zdravotnící myslí, že když děláš ve zdravotnictví víš vše, stím rodičákem, holt bych též musela nastoupit alespon na 0,2úvazek, ale kdo by hlídal, to už mi nikdo neporadí :grinning:
8. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamča nemá v lékárně žádný přípis,že by se mělo něco stahovat z oběhu.Takže to nebude asi až tak horké.Kdyby se situace změnila,tak dám vědět.
8. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek