• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
já si taky myslím, jinak by to už asi bylo i v televizi..
8. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už teda Vigantol dávat nebudu...až půjdu k dr. řeknu si o předpis na vit. D od Slovakopharmy bez kapátka....nebudu čekat až si toho u nás někdo všimne....už tak dostávají dost chemie a karcinogeny fakt riskovat nebudu.
Kač...no jinde by sis moc nepomohla...ve většině zemí není rodičovská vůbec...jen půl roku mateřská....možná tak v sociálních zemích jako je Švédsko ale tam jsou zase 50% daně....
8. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se prodává i vigantol v původním obalu bez toho kapátka
8. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jo to jo, já si ho nechám vyměnit za bez kapátka, ale říkám si, že my za totáče také vyrostli a taková ochrana nebyla, ale ještě nevíme jak nám bude za 20let :wink:
8. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám novinku.Je třeba se podívat na výrobce Vigantolu!!!Třeba v lékárně,kde dělá mamka se prodává Vigantol od společnosti MERK a této společnosti se to netýká.Jedná se o SLOVAKOFARMU.
8. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 Tak já mám od Mercku...ale stejně dávat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teď v létě nedávala,ale normálně zase začnu dávat.
8. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nevim, ale vigantol dávalo už kolik lidí před náma a koho znám ta nikomu nic neni a rozhodně ne po vigantolu a jestli je to jak říká pam... tak nevim proč se strachovat...
8. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z toho zmatená jak lesní včela, to ho snad nebudu dávat vůbec
8. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
problém je v tom kapátku a používat se může tenhle http://www.docsimon.sk/tovar/vigantol-kvapky-10ml ještě ho někde sehnat
8. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vemou mi zpátky botičky že jo? já mu je za boha na tu nohu nemůžu narvat a to jsou mu na délku ještě malinko větší,ale má vysokej ten nárt a nejde to prostě... já myslela, že mi jenom nejdou nasadit, ale už používám pomalu hrubou sílu a nejde to a když sem mu tam sáhla tak se mu to tam fakt nevejde... ale byla jsem dneska na nákupech a koupila jsem Jonáškovi dřevěnou stavebnici.. takový ty kostky měla jsem to jako malá taky, ale nebylo toho tolik jsem úplně našená... jo je ještě malej na to, ale asi mu to dám k narozeninám :slight_smile: ... nějak mě zase bolí břich já už se z toho zbláznim...
8. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud máš lístek tak ti je vezmou
8. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
účtenku jsem myslela :slight_smile: už mi hrabe...malý si hraje nevypadá, že pujde spát ani to nezkouším včera to stačilo :rolling_eyes: počkám až odpadne sám :grinning:
8. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byl odpoledne řev :frowning2: Ale v pusince se konečně objevil hrbolek a už je tam vidět i čárka,takže vše přikládám zoubku.Sice to asi bude mazec,ale asi se nám konečně klube zub!!!!!

No nic jdu si dát sprchu a zalehn,páč netuším jaká bude noc,snad to nebude katastrofa.
8. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pochopila, že myslíš účtenku :slight_smile: ... no mám dokonce jsem si schovala i krabici... ted sem se ponořila do první lekce angličtiny... to je komedie já neumim asi třetinu slovíček první lekce... pořád nák nechápu, že mě u matury s těma pár větama co jsem jim řekla, a z toho ještě polovinu česky mě nechali prolézt...
8. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme velký hrbolek na jedné straně, jen to není přední zub :confused: před chvílí usnul, no děs
8. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my snad jedeme na rekord..Adam šel v 9 spát. V půl 11řev jako kráva, po půl hodině usnul a pak byl vzhůru ještě 11x a v 6 jsme vstávali... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už začínám spát ve stoje... Nechápu, co mu je.. Najedenej, napitej, v plíně sucho.....další zub nehmatám... no už jsem nasr...á..
9. zář 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73: Ahoj, my sice tak často nevstáváme, ale máme to podobně. Po kojení neusne a řve a je vzhůru klidně 2 hodiny. Dneska s náma byla v posteli od půlnoci, do postýlky ani ránu :frowning2:
9. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no pokud je Vigantol karcinogenní tak se to hned neprojeví...třeba až za dvacet třicet let....já to prostě riskovat nebudu...tři týdny do kontroly to teď vydrží a pak si vyžádám na recept D vit. bez kapátka.
misko...nemůže to být separační úzkost...třeba potřebuje vědět, že tam jsi....
9. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73je to jen dočasně, to je jediná útěcha, bude líp!
9. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je blázinec :angry: , ten náš k nám do postele nechce :angry:
Ahojky holky, potřebuju poradit, přešla jsem teď na UM protože malej byl v noci pořád přicuclej u prsu a nevím kolik UM by měl vypít celkově za den?
ahojte,tak dneska ráno Filipovi zacinkal zoubek :slight_smile: :slight_smile: Sice ještě není moc vidět,ale už se dere :grinning: A noc byla celkem dobrá.Vstávala jsem párkrát a když jsem dala dudlík,tak hned usnul.
9. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek no to záleží na tom kolik toho jinak sní a vypije....dávka UM nahrazuje jedno jídlo. Já dávám už jen dopoledne (ráno nechce), večer a v noci
9. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vaše děti snídají? Kuba ráno nic nechce....poslední mlíko měl ve dvě ráno, už je hodinu vzhůru a jíst nechce nic...jen lemtá čaj....
9. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A včera jsem mu koupila avokado...tak to bude mít na oběd s králíkem...nemáte někdo nějakej recept na avokado?
9. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mu dávám ráno půlku rohlíku s žervé, pak mlíko, většinou vypije ale tak 100ml, svačina - jogur, nebo lipánek, oběd - někdy sní vše někdy míň, sváča nějaké ovoce, kolem šesté kaši a před spaním vypje ještě tak 100ml mlíka a v noci tak kolem třetí 160ml. Během dne vypije někdy víc vody někdy míň. Nikde na krabičce není napsáno kolik mlíka by měli vypít tak nevím.
9. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my měli noc jako vždy..večer usnul skoro o půl jedenácté...usíná později :angry: když ho chci dát spát dřív tak řve, ale zase vstáváme v 8.30
já avokádo snědla vždycky samotné, dřív než jsem něco vymyslela :slight_smile:
malý teď nechce pít skoro vůbec... v 6 mléko, dopoledne jogurt a piškoty, oběd, odpoledne přesnídávka nebo kousek rohlíku, večer mléko s velkým odporem... a v noci to dohání..kaši nechce
9. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska jsem se vyspala malá spala celou noc s tatínkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...no a tet tatínek dospává :grinning: :grinning: :grinning:
Ada mi mléko vůbec nechce takže to doháním jogurtem ,kaší ......mléko si vezme v noci a to vipije jenom125ml!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek