• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 Včera mi taky usnula až kolem 10 hodiny!!!!!! :angry: :angry: :angry: Ale to bylo tím,že si dala po dlouhé době druhý spánek a probudila se až kolem 5 hodiny!!!!!
9. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vigantol už jsem 2 měsíce nedávala!!!!!...musím se přiznat,že jsem na něj úplně zapomněla :wink: No a jak to tet sleduji tak dávat ani nebudu :confounded: :confounded: :confounded:
9. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my měli 2 spánky místo obvyklých 3 a šel spát ještě později než normálně :confounded: no já ho teď přes léto taky moc nedávala, v létě to nevadí svítí sluníčko :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett já myslela recept pro malýho....No králíka už dusím...asi mu k tomu to avokado dám syrový s trochou nastrouhanýho sýra...My budeme mít špagety se sýrovou omáčkou....Když jsem to včera říkala chlapovi tak prej si vezme radši s malým.... :grinning:
9. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky tak já se přidávám k vám, Mám 9m holčičku . Chtěla jse založit novou diskuzi, co už všechno dávat 9m mimčům ale zeptám se vás, co už všechno dáváte na papání? Myslí třeba smetanu, sýry,hovězí maso, atd.tyto věci zatím ještě nedávám. příjde mi, že malé vařím furt dokola, máte nějaký receptík? Díky moc
9. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisip Ahojky.....taky už někdy nevím co vařit.....moje inspirace je na bodu mrazu,ale většinou už jí co vařím pro nas!!!Ale zamozřejmně,že pro ní to vařím vzlášt.Včera měla mexický guláš s těstovinou!!!!
9. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... no hovězí maso by měla jíst jednou týdně (teda co mi říkala doktorka) já teda nevařím jenom občas když zrovna dělám něco pro nás co může i malej (nemám mrazák a vaření se mi prostě nevyplatí).... ale už toho můžou docela dost :slight_smile:
9. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: mě se moooc líbí ten hříbek co máš ve fotoblogu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi ho objednám :dizzy_face: :dizzy_face: ale tajně.....hihi... :wink: jak je velikej na výšku???
9. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin vím, že pro malého :slight_smile: asi rozmačkat vařit bych to nezkoušela, všechny recepty co znám jsou studené..
dneska dám zbytek včerejší skleničky,má to na 2 dny.. skleničky mi vůbec nechce, jen pár ověřených z dm.. hami a hame moc nejí a sunarky vůbec, ale když doma vařím tak sní všechno...v neděli jsem dělala domácí rajčata s těstovinou a masem dala jsem tam um a nakonec i trochu hroznového cukru aby to nebylo kyselé a snědl všechno. zítra udělám asi fazolové lusky, jen nevím s čím
9. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme sekanou s bramborovou kaší a malej má kuřecí prsa s bramborem a mrkvičkou :slight_smile:
9. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr Kubajda ...už je pěknej drak!!!!!
9. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hříbek je super,ale už jí moc nezajíma...tet má ráda hračky které hrajou :grinning: :grinning: :grinning: ...ráda tancuje!!!!
9. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.babydracek.com/zbozi/3960-molto-houba-vkladacka-s-melodii-a-svetlem ...tento už je jiný,my už ho máme poděděnej,ale je to skoro stejné...nám hobužel nehraje a nesvítí!!!! :confounded: Jinak by Ada byla u něj pořád :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisip taky většinou vařím to co pro nás ...jen zvlášť bez koření. Smetanu ani sýry zatím nedávám...dnes chci dát trochu strouhanýho tvrdýho sýra do toho avokada. Taky dávám bílej jogurt, jakoukoliv zeleninu, ovoce kromě tropickýho, nesmí se tavený sýry.
Kubovi nejvíc chutná špenát s vajíčkem a bramborem, hovězí s kukuřicí, brokolice s kuřecím a těstovinama, rýže s pečeným kuřetem....no skoro všechno kromě květáku.
9. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my zas dospáváme noc :confounded: :confounded: už spí 2 hodky....
včera jsme byli u dr. jsem se ptala na ty kapky a vůbec o ničem nevěděla... :frowning2: :frowning2: vážíme 10.20kg ...jsme toho teda přibrali :confounded: :confounded:
objednala jsem si na MMB bodyčka,nošená ,ale značková,vel. 86..přišli,krásný ,jen se mi Kuba do nich nevleze :confounded: jsou strašně úzký :unamused: :unamused: tak zas vyhozený peníze....přitom je Kubík štíhlounkej bez bříška... :frowning2:
9. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně spí, dneska ani moc neřval tak jsem zvědavá jak dlouho bude spát..uspávání je horší a horší...
já nedávám skoro vůbec rohlíky když nemá zuby, jen na žužlání, ale když vidím jak to utrhne a má přilepené tak je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: když mu to chci vyndat tak řve.. tak dávám hlavně křupky, brambory, těstoviny a rýži.. rohlíků si ještě užije dost až bude mít zuby.
bodýčka nekupuju ty s patentkama u krku většinou je nepřetáhne přes hlavu, ale zase ty s tím lodičkovým výstřihem taky nic moc vždycky má ten výstřih pomalu u pupku :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím, že avokado mělo úspěch...Kuba vypadal, že si fakt pochutnal :grinning:
9. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme na snídani rohlík,nebo vánočku,nebo loupák.Na svačinu jogurt nemo lipánek,pak oběd co uvařím a na svačinu přesnidávku(buď ve skleničce nebo z čerstvého ovoce) a večer po koupání kaši.

Dneska máme fazolačku a maluch má taky.
9. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já už ani nemám odvahu něco objednávat....potřebuju to vidět ty čísla většinou neodpovídají....některý bodýčka oblíkne 68 a některý jsou mu 86 malý....
To jste za 2 měsíce nic nepřibrali, ne? ale asi když se víc hýbe tak to nevadí, ne?
9. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77
jééé bude ti prdět :grinning: ...já když mu dělala kukuřici tak jsem pak s ním nemohla do společnosti... :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 už ji měl včera a celkem to šlo.On si to ještě může dovolit-prdět na veřejnosti :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím že u nás svítí sluníčko....tak snad dneska půjdeme ven :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
půl hodiny spánku :angry: stihla jsem zalít kytky, už se budí zatím neřve tak ho tam nechám :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ale jo...čvrt kila :frowning2: :frowning2: :frowning2: dr. nadšená nebyla.....ale nutit ho nebudu..to by bylo ještě horší :confounded:
9. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme na kontrolu příští úterý,tak jsem moooc zvědavá.
@zdenka33 u nás je počasí pod psa :frowning2: Takže my asi ven nepůjdeme.
9. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že už děláte stejná jídla, já pořád vyvářím zvlášt, tak si něco naštuduji a asi začnu, ale my moc nepokoušem, tak se nefandím
9. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpět z dovolené. Bylo to parádní, Adam byl hrozně spokojený, takže jsem ráda, že jsme do toho šli. Letadlo zvládl úplně v pohodě, letěli jsme obě cesty na noc, snažila jsem se ho při stoupání a klesání kojit, tak snad i uši budou v pořádku. Moře se mu líbilo úplně neskutečně, na slanou vodu říkal mňam, mňam, nevadilo mu, ani když se mu dostala do očí. My jsme si s manželem aspoň trochu odpočinuli, už to bylo potřeba, jsme teď na sebe o dost milejší. Prostě hrozná romantika, zase po dlouhé době. Ona to byla vlastně svým způsobem i naše svatební cesta, tak to bylo na místě :grinning: Jinak Adam měl spoustu obdivovatelů, což on má rád, když je kolem něj spousta lidí, navíc rodiče pořád spolu - bylo vidět, že tak v pohodě nebyl už dlouho. Po těch zubech a kolotoči poslední dobou si to zasloužil. Takže pokud někdo plánujete k moři (myslím Miška), vřele doporučuju!
9. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek