• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
jů... :slight_smile: ... tak to ste se měli hezky :slight_smile:.... já ci taky...
9. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka krásný fotky...je super, že vám to vyšlo a odpočinula sis :wink:
9. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka super, závidím :slight_smile:
9. zář 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka jůůůů tak to je dobře,že se vám to tak vyvedlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Adámek už je pěknej klučina ....moc mu to slušíííííí :wink:
9. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dávám tady krátké videjko,jak to Filip zkouší :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=k2wkCCZ2YWI
9. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 paráda jste mooooc velký šikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už spinkáme :slight_smile:))))))
9. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brdo to je filip ale rychlouš... my chodíme za ruce,ale sám se ještě neudrží ani na chvilku, ale má ještě habaděj času tak to neřešim....
9. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to šikula,já ho do toho taky nenutím.Jsme mu říkala,že má ještě čas.Ale ještě rd chodí za ruku,ale jen jednu.Když se hraje tak vydrží stát sám hodně dlouho,rovnováhu udrží krásně.
9. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už taky spinkáme, ale na jak dlouho...to vám povím ráno.. :confounded:

vítám nově příchozí :slight_smile: , my jíme taky už všechno, jen to má ´´zdravě´´´uvařený. Smetanu a sýr zatím nedávám (jen Lučinu na chleba) a ryby taky ne. Mlíka vypije cca 500ml za den a k tomu jogurt, kaši...takže mléčných výrobků máme snad dost. Adam, ač na to nevypadá, jí stále a obr porce :astonished: Po 250ml mléka zbodne ještě celej chlebík s máslem a za dvě hodiny ječí mňam, mňam :sweat_smile:
@pavlazabka tak super, je fajn, že jste si odpočinuli a užili si to po všech stránkách :dizzy_face: . My letíme příští čtvrtek, už se taky těšíme :dizzy_face: Jo a fotečky moc pěkný :dizzy_face: , koukala jsem, že má Adámek plno zoubků :slight_smile:
@ktr pěkná fotka, malej už je pěknej divoch :grinning:
9. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vyjímečně už taky spíme :slight_smile: a to jen proto,že odpoledne spinkal asi 10 min.....Já už nedoufám,že noc bude lepší...nějak jsem si zvykla :unamused: My jsme asi jediní tady,co špatně jíme nebo jíme mini porce :cry: :cry: ach jo...
@miska73 jo divoch to on je...ale kdo má celej den za ním lítat???Si nesedne a pořád stojí a zkouší krůčky..
9. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no je to s nima někdy mazec...ale ten tvůj je úžasně zdatnej :grinning: . Jinak stání a zkoušení chůze je naše celodenní činnost :grinning:
9. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nemusím s ním chodit tak často,on už pomalu chodí víceméně sám,nebo se semtam jistí nábytkem.Ale teda na postýlku mi ještě naštěstí nevylezl :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 když já mám pořád strach,aby nespadl dozadu :frowning2: my máme parkety všude a je to dost tvrdý :unamused:
9. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 malý je šikulka ještě chvíli a bude běhat
@ktr u nás se taky nejí :angry: dneska nesnědl skoro nic.. malý lítá po čtyřech nebo stojí u čehokoliv a chodí kolem
9. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr neboj,on se rychle naučí padat na prdelku a budeš mít pokoj,jen to musíš vydržet a mít pevné nervy.My už to máme zasebou,ale taky se ještě stane,že spadne a kapku se bouchne.
9. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 teda vy jste taky šikulové :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jo jo je s Filipem sranda.Dneska to bylo fakt super-první zub zacinkal a dovolil nám natočit krátké video. :wink:
9. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 a to máte dneska přesně 10 měsíců :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak to byl prima den :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to balím...na oči nevidím, možná usnu už ve sprše... :confused: tak dobrou a hlavně klidnou noc :wink:
9. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 přesně,úžasný den.Ona doktorka to říkala,že do další poradny už přijde po svojich :grinning: :grinning: :grinning: Jdeme tam v úterý.
9. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky už balím.Jdu do hajan :wink:
9. zář 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky já s váma nekamarádím...vy jste mi to dítě nakazily nespavostí! :grinning: V noci 4x vzhůru....a od 5 ráno definitivně....a to už nám to tak krásně šlo...spinkat celou noc....ach jo...
10. zář 2010 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 teda takhle po síti se nakazil :grinning: , né, je to hrůza a lituju tě... Ten náš se probudil o půl jedný, do půl třetí jsem s ním byla vzhůru a někdy po řetí jsem usnula, no a pak jsme ještě 3x vstali a bylo 6 a to už vstáváme definitivně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: . Přestávám věřit, že bude líp. :angry: :angry:
10. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám,že nenakazíte i nás :grinning: :grinning: Filip má krizovku kolem 5h,ale má v sobě budík a definitivně vstává v 6(+- 15 minut) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 no to bysme neradi :grinning: :grinning: , my vám jen hróóózně moc závidíme :slight_smile: ... Ale zjistila jsem, že jek nespím, tak hubnu :grinning: :grinning: , ale asi bych radši spala :pensive: :pensive: . Na dnešek jsem si to domluvila, že budu spát s Petruškou,ať chlapi válčí sami :sunglasses:
10. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak všechny jste, no vy snad ještě chrupete :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mysmechrupali skoro do osmi... a vzbudil se jenom asi v půl 4 ráno... dostal mlíko a spali sme dál, ale stejně si nepřipadám vyspaná....
10. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura co my nespavci by jsme za to dali :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě taky ještě nedávno moc nespal... potřebuju se probrat vůbec nevim proč jsem jak přejetá parním válcem když jsem docela spala...
10. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek