• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@miska73 jééééé .....my jsme byli taky od 1 do 3 vzhůru :angry: :angry: :angry: pak odpadl a vstávali jsme v 7 :confounded: :confounded:
10. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr kdyby jsme bydleli blízko, tak je dáme k sobě ať si hrajou :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 bysme potřebovali kamoše :dizzy_face: :dizzy_face: zatím nikoho nemáme :frowning2: :frowning2:
u nás je problém,že ho musím v noci přebalit a on se mi vzbudí :frowning2: třeba dneska byl mokrej až na bříšku :frowning2: a ted už je zima a mám strach ,že by mohl prochladnout :frowning2: :frowning2: bysme potřebovali nějaké mega pamprsky :grinning:
10. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my dneska tradičně vstanuli 2.30 a v 6.00 pak spal do 8 takže super, vypadal že by mu stačil dudel, ale dostal flašku vypil a spal :slight_smile:
10. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme si dávali ranní hodinku na dspání.A teď jsme škrábali brambory a ještě půjdu obalovat.Dneska máme pangasia s bramborem a maluch má k tomu ještě mrkvičku.Odpoledne jedeme k našim a zítra ráno na chalupu,jupííííí.
10. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme to taky dospali...od půl osmé do desíti :grinning: ....jen teda nevím jak to bude odpoledne...to už se mu asi chtít nebude...tak budu mít zase 9ti hodinovej maraton... :angry: ,

10. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak to mi spinkáme až tet......až se vyspinkáme přijede tatka z práce a pojedeme utratit nějaké penízky do velkoměsta :grinning:
10. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééé holky tak dneska jsem se pěkně vytrestala z nočníkem!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemůžu se na něj ani podívat!!!
10. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Joooo dneska jsme byly na kontrole s kyčlema a vše v pořádku :slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 copak nočník, zlobí??? :grinning: co že ještě chodíte s kyčlema?my spinkáme jako duddci, myx jednou nakojím, a hajáme tam do 7-9hod jak kdy, přes den jen po obídku, je to zlatíčko, šetří nás s tatínkem, když ted jezdíme na chiru na převazy, tak je milionovej
10. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox ani nemluv......já vím můžu si za to sama...každé ránochodíme na nočník...posadila jsem jí tam chviličku tam seděla a byl bobíček.maminku napadlo at se holčička ještě vyčůrá a mezití odešla na půl minutky vedle do pokoje!!!!Ta její pohroma byla všude....omatlané hovínko na celém bodíčku a puclích......to jsem ještě předejchala ,ale,že tu ručičku musela mít narvanou v pusince!!!!!!No bylo to i na mně dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže holky rada...budte pořád s nimi nebo budete mít to jejich nadfělení úplně všude
Takže já jsem koupala a čistila dutinu ústní už v 9 ráno :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox joooo jaktože jezdíte na chirurgii,promin jestli jsem to zazdila!!!Doufám,že jste v pohodě!!!
10. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 jééé to je teda chuťovka :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 :grinning: :grinning: já když malému sundám plínu tak se musí vždycky prohrábnout :slight_smile: takže ho musím držet, otírat zadek a ještě držet ruce aby nebyl špinavý když se kroutí jde to fakt dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 jo to mi tet malá taky začala dělat......už je to umění je obléct!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
malý mi normálně usnul!!!!! jsem zvědavá kdy se probudí chodí spát v deset moc tomu nevěřím že šel spát spíš se jen přespí..doufám, že to není následek dnešního bouchnutí do hlavy i když bývají dny kdy jde spát brzo
10. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ada je tet sama v postílce...byla jsem tam s ní,jenže kaši nechtěla a pořad by si hrála ...tak jsem odešla chvíli řev a tet klid :astonished: :astonished: :astonished: Půjdu se tam podívat jestli náhodou spinká :wink:
10. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
už je vzhuru
10. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 jéééé tak to dlouho opravdu nespal!!!!! ach joooooo
10. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
to byl 10 min rychlospánek :slight_smile:
10. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pett7 tak mi taky nespíme a to je vzhůru do 2 hodin...nechápu!!!Prostě mám nespavce....a já bych tak spala!!!!
10. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 on zase usnul :slight_smile: třeba je fakt unavený asi nebudu spát já strachy z toho jak se bouchl..tatínek hlídal
10. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 jo v pohodě, máme to s hlapem oba, něco nás pokousala, no a dospělo to až na chíru, naštěstí Matýsek je OK, od 19spinkáme, miláček, snad mu to vydrží
10. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my snad už taky spinkáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
my taky :slight_smile: malý se 3x probudil a spinká tak pujdu taky
10. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj... my spali asi od sedmi do půl osmé ráno s jedním probuzením.... :slight_smile: ... zdeni :grinning: :grinning: tak to se povedlo... já toho našeho raubíře znám a vim, že u nás bych fakt odejít nemohla :grinning: :grinning:
11. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
@kacamura tak to mi povídej už ani nakrok od nííííí!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vysoké nebezpečí že zase něco udělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám doma pěkný kvítko :grinning: ... on hrabe na všechno na co nemá... ale je s nim sranda... dneska je v obvzlášt dobrém rozmaru :slight_smile:... furt se řehtá přemejšlí co by provedl a tak :slight_smile:
11. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, malý spal dneska krásně, jen ráno byl vzůru už v 6 pak naštěstí zaspal :slight_smile: dneska mě počůral než jsem ho dala na hrnec :grinning:
11. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek