Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
ktr
10. zář 2010
@miska73 jééééé .....my jsme byli taky od 1 do 3 vzhůru ]-( ]-( ]-( pak odpadl a vstávali jsme v 7 :-S :-S
miska73
10. zář 2010
@ktr kdyby jsme bydleli blízko, tak je dáme k sobě ať si hrajou 😃 😃 😃
ktr
10. zář 2010
@miska73 bysme potřebovali kamoše x-) x-) zatím nikoho nemáme 😞 😞
u nás je problém,že ho musím v noci přebalit a on se mi vzbudí 😞 třeba dneska byl mokrej až na bříšku 😞 a ted už je zima a mám strach ,že by mohl prochladnout 😞 😞 bysme potřebovali nějaké mega pamprsky 😃
pett7
10. zář 2010
ahoj, my dneska tradičně vstanuli 2.30 a v 6.00 pak spal do 8 takže super, vypadal že by mu stačil dudel, ale dostal flašku vypil a spal 🙂
pampusik77
10. zář 2010
my jsme si dávali ranní hodinku na dspání.A teď jsme škrábali brambory a ještě půjdu obalovat.Dneska máme pangasia s bramborem a maluch má k tomu ještě mrkvičku.Odpoledne jedeme k našim a zítra ráno na chalupu,jupííííí.
lin18
10. zář 2010
Tak jsme to taky dospali...od půl osmé do desíti 😃 ....jen teda nevím jak to bude odpoledne...to už se mu asi chtít nebude...tak budu mít zase 9ti hodinovej maraton... ]-( ,

zdenka33
10. zář 2010
ahojky tak to mi spinkáme až tet......až se vyspinkáme přijede tatka z práce a pojedeme utratit nějaké penízky do velkoměsta 😃
zdenka33
10. zář 2010
jééééé holky tak dneska jsem se pěkně vytrestala z nočníkem!!!!! :-p :-p :-p
zdenka33
10. zář 2010
Nemůžu se na něj ani podívat!!!
zdenka33
10. zář 2010
Joooo dneska jsme byly na kontrole s kyčlema a vše v pořádku 🙂
xkacatkox
10. zář 2010
@zdenka33 copak nočník, zlobí??? 😃 co že ještě chodíte s kyčlema?my spinkáme jako duddci, myx jednou nakojím, a hajáme tam do 7-9hod jak kdy, přes den jen po obídku, je to zlatíčko, šetří nás s tatínkem, když ted jezdíme na chiru na převazy, tak je milionovej
zdenka33
10. zář 2010
@xkacatkox ani nemluv......já vím můžu si za to sama...každé ránochodíme na nočník...posadila jsem jí tam chviličku tam seděla a byl bobíček.maminku napadlo at se holčička ještě vyčůrá a mezití odešla na půl minutky vedle do pokoje!!!!Ta její pohroma byla všude....omatlané hovínko na celém bodíčku a puclích......to jsem ještě předejchala ,ale,že tu ručičku musela mít narvanou v pusince!!!!!!No bylo to i na mně dost :-p :-p :-p :-p :-p
Takže holky rada...budte pořád s nimi nebo budete mít to jejich nadfělení úplně všude
Takže já jsem koupala a čistila dutinu ústní už v 9 ráno 😃 😃 😃
zdenka33
10. zář 2010
@xkacatkox joooo jaktože jezdíte na chirurgii,promin jestli jsem to zazdila!!!Doufám,že jste v pohodě!!!
lin18
10. zář 2010
@zdenka33 jééé to je teda chuťovka 😃 😃 😃
pett7
10. zář 2010
@zdenka33 😃 😃 já když malému sundám plínu tak se musí vždycky prohrábnout 🙂 takže ho musím držet, otírat zadek a ještě držet ruce aby nebyl špinavý když se kroutí jde to fakt dobře :-p
zdenka33
10. zář 2010
@pett7 jo to mi tet malá taky začala dělat......už je to umění je obléct!!!! :-p :-p :-p
pett7
10. zář 2010
malý mi normálně usnul!!!!! jsem zvědavá kdy se probudí chodí spát v deset moc tomu nevěřím že šel spát spíš se jen přespí..doufám, že to není následek dnešního bouchnutí do hlavy i když bývají dny kdy jde spát brzo
zdenka33
10. zář 2010
Ada je tet sama v postílce...byla jsem tam s ní,jenže kaši nechtěla a pořad by si hrála ...tak jsem odešla chvíli řev a tet klid :-o :-o :-o Půjdu se tam podívat jestli náhodou spinká 😉
pett7
10. zář 2010
už je vzhuru
zdenka33
10. zář 2010
@pett7 jéééé tak to dlouho opravdu nespal!!!!! ach joooooo
pett7
10. zář 2010
to byl 10 min rychlospánek 🙂
zdenka33
10. zář 2010
@pett7 tak mi taky nespíme a to je vzhůru do 2 hodin...nechápu!!!Prostě mám nespavce....a já bych tak spala!!!!
pett7
10. zář 2010
@zdenka33 on zase usnul 🙂 třeba je fakt unavený asi nebudu spát já strachy z toho jak se bouchl..tatínek hlídal
xkacatkox
10. zář 2010
@zdenka33 jo v pohodě, máme to s hlapem oba, něco nás pokousala, no a dospělo to až na chíru, naštěstí Matýsek je OK, od 19spinkáme, miláček, snad mu to vydrží
zdenka33
10. zář 2010
tak my snad už taky spinkáme 🙂 🙂 🙂
pett7
10. zář 2010
my taky 🙂 malý se 3x probudil a spinká tak pujdu taky
kacamura
11. zář 2010
ahoj... my spali asi od sedmi do půl osmé ráno s jedním probuzením.... 🙂 ... zdeni 😃 😃 tak to se povedlo... já toho našeho raubíře znám a vim, že u nás bych fakt odejít nemohla 😃 😃
zdenka33
11. zář 2010
ahojky
@kacamura tak to mi povídej už ani nakrok od nííííí!!!! 😃 😃 😃 😃 Vysoké nebezpečí že zase něco udělá :-p :-p :-p
kacamura
11. zář 2010
já mám doma pěkný kvítko 😃 ... on hrabe na všechno na co nemá... ale je s nim sranda... dneska je v obvzlášt dobrém rozmaru 🙂... furt se řehtá přemejšlí co by provedl a tak 🙂
pett7
11. zář 2010
ahoj, malý spal dneska krásně, jen ráno byl vzůru už v 6 pak naštěstí zaspal 🙂 dneska mě počůral než jsem ho dala na hrnec 😃

Začni psát odpověď...

Odešli