• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 tak sis aspoň odpočala...malá dneska taky spinkala dobře jen už řádila v postílce od 6 :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ach joooo člověk si nevybere bud je klidná noc a brzké vztávání nebo neklidná noc,ale o téle spinkáme :wink:
U nás je nádherně sluníčko svítí už od rána......tak půjdeme na náštěvu za kamarádkou....tak se mějte a užijte si sobotu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo dneska jsme kandili za mé přítomnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je pěkně hnusně :angry:
11. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je tak nádherně, že mám hnedka lepší náladu :slight_smile: ...doufám, že někam vyrazíme... jenže manžel je pecivál tak nevim... ach jo jak mu má člověk říct aby začal trochu pečovat o své zdraví???
11. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak už jsme doma...bylo to krásné odpoledne.Celou dobu nám svítilo sluníčko.Tak jsem prochu nabila energiii......Tet je zase boj s usínáním.Dneska mi Ada spinkala 2x tak uvidíme jaká bude noc :wink:
11. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak včera super den...Kuba byl poprvé celej den u babičky...od cca 10 hod do 18. Já jsem si psychicky odpočala a hlavně udělala velkej úklid, vyčistila osmáky, odkalila akvárko...no takový věci co s prckem nejdou....Zato noc byla hororová...asi do jedné pořád kňoural a pak se budil co dvě hodiny....
12. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
@lin18 teda lin, to bych taky potřebovala... Jenže Adam se teď na babičky a dědy moc netváří :unamused: , pořád mě hledá a řve, když ho chce někdo jen vzít do ruky.. U nás noce pořád stejný :angry: :angry:
12. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooj holky,
tak to já Adu taky klidneě u někoho můžu nechat.......je samostatná jednotka!!!!!Jenže u nás je problém ten,že není kdo by pohlídal.Tento týden hlídal aspoň tatínek a já jsem si zašla ke kamarádce na kávičku......tak aspoň tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak včera jsem uklízela s Adou a to se fakt nedá ......vytírala jsem......no ještě štěstí ,že se zase nestala nějaká pohroma!!! :grinning:
12. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noci zatím v klidu...tuk,tuk,tuk...
12. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad se to u nás taky už zlomí...je to děs, jsem po ránu vždycky pěkně naprdnutá..aspoň dvě hodiny v kuse kdyby spal.. :confounded:
12. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 běžnej úklid dělám taky s Kubou...to jinak nejde....ale včera jsem odtahovala i nábytek ode zdí a hlavně vystříkala savem celou koupelnu proti plísni...to s Kubou fakt nejde. A taky čištění osmáků...on by ty bobky určitě jedl jak ho znám...
misko...zlomí se to uvidíš....Kuba míval taky nespací období a pak zase spal celou noc....bude zas líp... :wink:
12. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 doufám... :slight_smile: , holky taky je u vás tak krásně? Už se těším ven.. :slight_smile:
12. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 je tady nádherně...dopoledne půjdem jenom po dědině a odpoledne vozí druhá babička :grinning:
12. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi dneska máme zataženo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77: bomba, to je šikula :slight_smile:
12. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla na záchodě a Kuba si sundal kořenku, otevřel a snědl jeden bobkovej list....to už snad není možný... :angry:
12. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 :grinning: :grinning: pořádný jídlo by si dal :grinning: :grinning:
12. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás je hnusně, ale všude kolem hezky :unamused:
12. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tééda, to se máš, také bych potřebovala vygruntovat, závidím ti babičky, u nás nevozí a nehlídá nikdo, také bych měla zaůtočit na koupelnu savem, tady je krásně, jen Matýsek je nějaký hodné neštastný, už usnul, asi zoubky, ale takto ještě nikdy neplakal, bobek jeden :frowning2: , odpoledne možná přijedou rodiče na návštěvu tak jsem zvědavá
12. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no jo...díky bohu za babičky....ale normálně se tady teď nudím a stýská se mi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jééé, to veřím, že když už máš vše udělaného a jen odpočíváš, že se může stýskat, u nás nikdo ještě nehlídal a asi ani nepohlídá, jedna z nevýhod když rodiče mají ještě děti, i když můj názor je ten, že když se chce tak to jde, dneska za mnou nakonec přijely ségra s bráchou, táta jen jinam, se mu nechtělo jet tak rovinatou cestu k nám, jo být nevlastní někdy člověk nevyhraje, ale někdy mě to mrzí :frowning2:

náš Matýsek už hajá od 18hod, byl dneska nějaký přetažený a nešťastný, snad to budou jen zoubky, a nebude marod, uvidíme zítra
12. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,hlásím se po víkendu.Filip je kapku marod-rýma a tak.Ale víkend byl plodný-co se týká hub :grinning: :grinning: Tohle našel manžel :wink:
12. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda @pampusik77, to je teda kapitální úlovek :grinning: , já včera strávila nad houbama půl dne, zavařovala jsem, dělala řízky, houbový karbanátky a polívku...byla to dobrota :slight_smile: , ale tý práce s tím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já jsem nikdy nic podobného na živo neviděla,byly nádherné a bez červíků,taky jsme nad tím strávily se segrou večer a k tomu byla ještě plná taška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale máme hodně slušnou zásobu.
12. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 taky vidím tohle poprvé v životě, ale je to paráda :dizzy_face: :dizzy_face: , musím to ukázat mužskýmu, ten bude zírat :grinning:
12. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jůůůůů :slight_smile: :slight_smile: dobrý :slight_smile: a máš o práci postaráno :grinning:
12. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam no to je paráda!!! Závidím...my se letos kvůli Kubovi na houby nedostali...a zrovna když tolik rostly :angry:
Kuba má jakejsi průjem...teda ne přímo průjem ale kadí 3x denně....to u něj není obvyklý...tak zkusím vypustit jogurt...třeba je to tím...
Jinak už skoro nespinká...přes den jednou po obědě tak max 1,5 hodiny....v noci se furt budí...přijde mi že hlady....
Zoubky už máme dva...možná teda roste třetí...teď už to asi bude furt...jeden za druhým....
13. zář 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 on většinou chodí manža,ale někdy jdeme spolu a maluch je v manduce :wink:
13. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 taky jsem si říkala, jestli nebrečí v noci hlady, ale asi to tím nebude...udělala jsem mu teď dvě noci po sobě v noci mlíko a je to úplně stejný...stále 8x-10x za noc vytrapuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Do lesa chodíme taky s manducou, klidně si v ní i schrupne a my sbíráme houbičky :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
houby nádhera :slight_smile: ....
misko a nebolí ho něco? to neni normální aby se takhle budil.... já bych to nerozdejchala... sem ráda, že už spíme celou nebo skorocelou noc :slight_smile: .... a mlíko sem v noci dávala a dávám do ted vždycky když se vzbudil, ale muselo to bejt aspon po třech hodinách.... dneska v noci ale stačil dudlík :slight_smile:
13. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek