• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
kac, asi ho nic nebolí, nebo možná zuby, ale už takhle vstáváme asi měsíc, možná dýl...je to hrozný, ale musíme vydržet...přes den je zlatíčko a v noci malej prevít :sweat_smile:
13. zář 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
někde sem četla, že když rostou zuby, že by to na ten spánek nemělo mít vliv.... no osobně si myslim, že malinko neklidnější noci jsou, ale nám když rostli ty první tak byl řev akorát při usínání a pak už se budil klasicky jako vždycky.... ale přišla jsem pak na to, že ho bolí bříško... dělala jsem mu večer moc hustou tu kašičku (asi) tak se pak kroutil a nemohl usnout... ted jí tělám řidší a už se nekroutí.... nebbo nevim... příde mi to divný, že se budí tolik.... co nepohodlný oblečení? vedro nebo zima?
13. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 pevné nervy snad to brzy přejde, náss zoubky bolijou, ale v noci spí, vstávám jen kolem 5 na kojení a pak chrupem dál, manža už je v práci, tak válčíme sami a už máme modřinu, to mě ten můj zase pochválí :grinning: , jakou mu dáváš kaši,my třeba nesnášeli Nutrilon, to špatně spal
13. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my taky nesnášeli Nutrilon, dávám Hami... Všechno už jsme zkusili...nevím... Do 8 měsíců spal ukázkově. Od narození se budil pouze 1x za noc. Tak to máme asi aby jsme si to mimi taky pořádně užili :sweat_smile:
13. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 a nemůže mít jenom žízeň? Kuba se jeden čas takhle budil i když měl mlíko...pak jsem přišla na to, že má žízeň...vytáhl 200 ml čaje...mlíko nechtěl...a spal až do rána...
13. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak u nás se zase spí-nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: do 3 spal krásně s jednou přestávkou ale do rána to byl děs malý byl v polospánku musela jsem ho držet..přes den vůbec nejí včera vypil 150 mléka za celý den, jeden jogurt a pár lžiček přesnídávky nic nechce...přes noc to trochu dohnal.. už jsem mu zkusila dát místo hippu nutrilon a stejně nechce...nejhorší je, že nechce ani čaj a vodu a když ho přes den nekojím nemá žádné tekutiny :confounded:
13. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 když začne kňourat, tak mu dávám čaj..jen si srkne a na cvíli spí dál a takhle pořád dokola.. Holky poraďte...zkusím cokoliv :cry:
13. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska asi to chce zkoušet koušet a zkoušet.... já mám jednu zásadu... že v noci prostě nevyndavám z postýlky... trvalo to dlouho ale už nákou dobu (asi 14 dní) spíme bud celou nebo skorocelou noc :slight_smile: ... a je to paráda... nemáte třeba nový plínky? kerý by mu na noc vadily nebo nevim... já dávám na spaní jenom pampersky... vydržej dlouho a on se neválí v mokru a myslim, že asi budou i pohodlnější než jiný... nejpohodlnějš by se mu asi spalo nahatýmu... ale to bych si teda ani náhodou netroufla :grinning:
13. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no to je taky děs :confused: , my teda nejíme, ale s prominutím žereme a to cokoliv ... :sweat_smile:
13. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 neboj,nejsi sama :slight_smile: a to potěší :wink: my jsme to měli stejně,jako mimi spal,že jsem ho musela na krmení budit,a ted... :frowning2: :frowning2: aspon,že je u mě v posteli hodnej,má tam čajík tak si ho najde a chlemtá :wink: mlíko nechce..škoda,možná má hlad..ale mlíko si nevemee :frowning2: :frowning2:
13. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby tu byl nákej chlap tak ti řekne at mu namočíš dudlíka do rumu ....
13. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura máme Pampersky od narození a pořád...a on ani z postýlky nechce, zkoušeli jsme si ho dát k sobě do postele a on se mohl zbláznit...chce do svý, myslím, že prostě jen potřebuje vědět jestli tam jsme, nebo nevím.postě už mě nic nenapadá...budeme doufat, že se to zklidní.. :wink: , nic jinýho nezbývá..
13. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr bude to důvod k velký oslavě až jednou bude spát celou noc :grinning: . Jsem ráda, že to mám s kým probrat... :wink:
13. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím spaním je to děs rada žadná asi není musí to přejít samo...my mívali různé etapy, nepomohl čaj, um nic..pak ho to přešlo samo.. jsem ráda, že se teď budí jen 2x s vyjímkou dneška...
asi mu začnu dávat ovocné šťávy ty dřív pil
13. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak koukám, že je vás víc s tou nocí .... vůbec vám nezávidim... měla jsem to podobně 9 měsíců :grinning: ... až na pár výjimek... asi to chce trpělivost... já taky nevim jestli nám to vydrží.... ale tak dlouho sem dávala v noci trpělivě mlíčko až spal víc a víc... tedka si myslim, že má spíš žízen... už nevim co poradit... teplo, zima, oblečení, plínky, vzduch... možná vás víc jenom potřebuje...
13. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pocit, že mu lezou snad 4 zuby najednou má tam hrbolky zítra jdem k doktorce, tak jsem zvědavá na tu jeho váhu
13. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 s těma zoubkama mám taky podezření, má nateklý dvojky dole a jedničky i dvojky nahoře...snad mu to neleze všechno najednou :confused:
13. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 my toho taky nesníme :frowning2: :frowning2: ale u dr. jsme měli 10.20kg,tak to celkem jde..on se za celý den nezastaví...pořád stojí a zkouší chodit....takže to prostě vyběhá :unamused:
13. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Konečně jsem se sem dostala.... Romči už se klube čtvrtý zub. :slight_smile: Snaží se si stoupnout ale nemá sílu se ještě přitáhnout. Snažím se uspat prcka a nějak jí to nejde :frowning2: ....
13. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už spíme :slight_smile: zase dospává noc :confounded:
13. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky spíme...už od 8...zřejmě taky dospáváme :confounded:
13. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jednou se zase vyspíme :dizzy_face: :dizzy_face: a třeba se i někdy zas podívám večer na televizi :dizzy_face: :dizzy_face: se táááák těším!!!!!!!
13. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím že už taky spíme :slight_smile: konečně!!!
13. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
13. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jooooo už jste se vypovídaly...zase jsem přišla pozdě :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr :grinning: určitě jo :grinning:
Ahoj Zdeni, to víš, my jsme ranní ptáčata :grinning:
13. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 my jsme vztávali kolem 7 hod.
Dneska jsem se taky moc nevyspala :cry: :cry: :cry:
13. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chvilku jsem tu nebyla. Nejdřív jsem lehla já s nachlazením, od dnešní noci i Barča, má rýmu jak trám - poprvé v životě, tak jsem z toho špatná, protože si moc nevím rady. Kápla jsem jí Libenar, ovšem, to asi nemá moc účinek, odsát si nos nenechá :frowning2:
My noci taky špatný, po kojení už neusne a musí za námi do postele, ale než znovu usne, trvá to i 2 hodiny :frowning2:. A taky stále odmítá pít cokoliv jiného než MM. Ke všemu se odstavila přes den, takže pije jen večer, v noci a ráno :frowning2:. NO prostě všechno super :slight_smile:.
Doufám, že vy jste na tom léééépe :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my jsme vstávali už v 6. 20 :angry: :angry: :angry:
13. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my vstáváme od půlnoci co chvilku :grinning:
@ttinecka jejej, tak ať jste brzy zdravoučký :frowning2: ...koukám, že jen vzácné vyjímky tady mezi námi v noci spí... :fearful:
13. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek