• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ju :slight_smile: ... ten ale vyrostl :wink:
6. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamycon nam taky zabral. Ja se chystam na 3 roky. Na 2 nemam hlidani. Penize mam nasetrene tak nam to snad bude stacit. A pak planujeme pujcku na baracek. Manzel ho chce stavet sam. Ma na to talent aj obklada pekne je totiz puntickar. Zatim musime zustat u tchyne v hornim patre. Mame to tam velky a opraveny ale porad je to bydleni i zahrada spolecna s tchyni.
6. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ktr - vsecko nejlepci k pulkulatinam:slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme doma ze skolky...a zacina zase poprchavat.to bude odpoledne

KTR malymu vse nej
6. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr.. :slight_smile: všechno nej nej strašně to letí.Byly to takoví malý uzlíčci,když jsme si je přinesly domů a teť už jim je půl roku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr všechno nejlepší...je to fakt rozdíl, na těch fotkách je to nejlíp vidět...já nemít fotky tak už si ani nepamatuju jak Kuba vypadal jako novorozenec
6. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se rozhodla pro dvouletou, uvidíme, jak to půjde. Je fakt, že je to šibeniční, zkusíme, jestli stihneme druhé mimino, jinak budeme muset využívat babičku. U mě je výhoda, že jsem osvč, tak si práci v podstatě můžu naplánovat podle malého a hlídání. Tak snad to půjde.
Lin, mně pediatrička říkala, že máme sledovat.t, jestli nešilhá, že by neměl. Pak u nás ale byla paní, která je velmi uznávaná pediatrička už v důchodu a říkala, že do jednoho roku lehce šilhat může, že to do té doby nemá cenu řešit.
6. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli stale plati i u mamin co doktor to nazor vid?
6. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nakupovala:plíny:400,příkrmy 100,ubrousky 50kč,sladkosti pro jáju40 kč a 600kč je pryč...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to mám 3 děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem dneska koupila kabelku pro sebe a pro Filipa kokinko a to jsem mu profiltrovala do mlíčka.Jr třeba si dělat radosti.Však zachvilku dojde mateřská a snad i proplacená dovča.
6. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já si dneska došla ke kadeřnici :slight_smile: :slight_smile: , jasně pampu musíme si dělat radost !! :wink:
6. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé kladernice.potrebuju jako sul
6. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kadeřnice já e asi nedočkám na mě je to drahý, ale potřebovala bych s tim něco udělat... jenže oni mi to tam jednou upravili tak, že jsem si připadala jako (pardon jestli někoho urazim, ale prostě tak nerada vypadám) diskantka... a ještě ten gel nebo co mi to na tu hlavu dala byl strašně vidět no bylo to hrozný (už je to teda pár let zpátky) ... moje vlasy jsou na jednu stranu nádherný a na druhou strašný... nedaj se upravit :frowning2: ... tedka sme byli na chodově aspon nachvilku za babičkou tak jsem si dala výbornou zmrzlinu (samozřejmě čokoládovou) a cestou zpátky sme uvízli v zácpě na minimálně půl hodiny a on mi to celé prořval... chudák bylo mi ho líto tam brečel a já nemohla nic dělat... jak se auto rozjelo tak zase dobrý... a jela jsem tim manželovo postrachem... jízda v pohodě, ale musela jsem bejt příšerně rudá když jsem parkovala :confounded: ... s tim svym už to jakž takž zvládám ale s tou manželovo krávou.... jsem sice dobrá řidička, ale parkovat prostě neumim.... víte jak jsou sem tam ty videa jak tam ta ženská parkuje tak na 40 a pak stejně nezaparkuje... tak já jsem něco podobnýho akorát tomám na kratší dobu :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě se chcu pochválit,Filip dneska seděl sám a docele dlouho a když ho to bralo na stranu,tak se zapřel rukama a zase seděl vzpřímeně.A když je na břiše,tak nám couvá po obýváku :grinning: :grinning: Asi budeme mít brzo veselo.
6. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás opět veselo.... s odsávačkou se nemůžu ani přiblížit :frowning2: :frowning2:
6. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo kadeřnici jsem už neviděla rok, barvím si to jen sama, ale chtělo by to zastřihnout. Jinak my už měly půl roku v neděli, ale nemám nejnovější fotku tak aspoň jak vypadáme.
6. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dík za přání :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky! Tak od včerejška víme že Romči rostou zoubky. Do teď jí ty dva zuby v pohodě vyrostly ale stěma dalšíma to asi tak po másle nepůjde. Horečku nemá, ale je neklidná a hrozně do všeho kouše. Naštěstí v noci spinkala. :slight_smile:
7. kvě 2010 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko

my mame korigovany pulrok dneska.
a zuby nam jdou taky,horni,dva najednou.vcera uz jsem musela rozpustit homeopatika a byl klid.i noc byla lepsi
7. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju k mini narozeninkám :slight_smile:
7. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a 8smi mesicni mame za tyden.boze to letiiiii
7. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,my máme zase na chvilku se zubama klid.Žádný ještě nevylezl,ale dásna zůstávájí nateklá,ale protivný už není.Takže si musíme počkat.
7. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampusik mně se právě zdá,že víc má nějaké bolavé spodní dásenka,jako by jí rostly dvojky. nu uvidíme který vykoukne dřív.
7. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!kubíček se mi začal houpat na kolínkách,sice se mu nožky ještě rozjíždějí,ale to dopiluje :slight_smile: :slight_smile: Zuby ještě nic..... :frowning2: Rakosníčku vše nej :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky houpajici se a lozici dite,at mame klid z rehabek,chjoooooo.neverim ze nas zbavi vojtovky.a z neurologicky kontroly uz mesicn epsim
7. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem právě zjistila,že nemám nějakou normální fotku :astonished:
7. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly je podobny 50na50, mala na jedne fotce o 4% vice na tatinka,na druhe zase 50na 50
7. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame fotek habadej,jen nejsem schopna je nechat vyvoalt a udelat maly album.prcek ma dve,vyvolavala jsem prubezne kazdy mesic a lepila do alba,psala komentare a lepila obrazky..

jo a vcera jsem od malyho dostala k svatku matek oteviraci srdicko a v nem nalepena basnicka,co delal ive skolce.
7. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jů to je roz :slight_smile: tomiloučky rákosníčku...jo a všechno nej k půl kulatinkám :slight_smile:
nám taky vyšlo 50:50 :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek