• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@ttinecka nám pomohlo jen odsávání...malá u toho taky řvala ....,ale aspon nebyla tak zahleněná.Vždycky se uklidnuji,že to dělám pro její dobro.Jinak rýmu míváme tak 10dní :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....tak už jste brzo zdravoučký :wink: .Kdy se budete stěhovat???
13. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tohle já už neřeším.......spánek....můžete mi prosím říct co to jéééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli rýmu jen jednou, ale pomohla nám hodně vysavačová odsávačka.. :wink:
13. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to nemůžeme :grinning: hrozně by jsme to ctěli dělat, ale nevíme jak na to :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr Ahojky...viděla jsem na fc....že Kubík chodí....gratujuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no právě...jak to pak máme naučit ta naše dětičky......
13. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 asi máš pravdu :sunglasses:
13. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Ada taky nechce spát se mnou v posteli,ale má ráda když ví ,že jsem tam a držím jí třeba za ručičku :wink:
13. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co vaříte....dneska se mi vůbec nic nechce......
13. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na rýmu je super.. takovej sprej do nosu..je to mořská voda... nám to pomáhá... už máme rýmo skoro pryč a k tomu odsávačku vysavačovou.. JOnášek se taky nechtěl nechat odsát, ale jednak už si zvyknul a ze začátku jsem na to měla takovej chmat... vzala jsem si ho na klín... přitskla... jednu ruku mě za záda, druhou sem držela a zároven sem držela i hlavu (musí to bejt fakt pevný) a druho rukou bud odsávala nebo stříkala.... řevu bylo hodně, ale ted už nosánek nastaví i dobrovolně....
13. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme králíčka od včera...mňam... :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my máme špagety s bolonskou omáčkou :dizzy_face: :dizzy_face: Kubík má maso,brambory,mrkev..to aspon jí :unamused:
13. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem malé vyndala hovězí na zelenině s těstovinou :wink: :wink: :wink: Ještě že mám nějaké zásoby v mrazáku :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rychle dospávat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my ještě nespíme, dneska budu vytírat a sadit kytky tak bych potřebovala aby spal tak hodinu ať to nemusím dělat do půlnoci... včera jsem šla spát v deset, jindy chodím v jednu tak jsem nemohla jsem usnout..
@ktr a pije ti aspoň něco? malý nechce nic :unamused:
13. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera nám odešla babička do nebíčka :cry: :cry: :cry: ..už jí je dobře
13. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá tak my jsme vzhůru...od 8 spal do teď....síla co?? Tak se jdu věnovat dítku. Mějte se zatím pa :slight_smile:
taky máme oba rýmu, já teda celý rok...
@pett7 jo..chlemtá čaj... :confused: a to litr určitě..on tu plnou flašku vypije najednou
13. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 :frowning2: :frowning2: :frowning2: už jí nic nebolí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr neeee už je jí dobře
13. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 a co hrníček???Mě se něco podobného stalo s nejstarším synem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: opravdu zážitek :grinning: taky si pěkně potichu hačal ,ani nedutal..a pusinu plnou hovínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: jéééé ten se čertí,když mu to říkám!!!
13. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: tam už je jí dobře...
13. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: no budu muset taky odsávat, jenže mám jen tu odsávačku s balonkem, což je asi na nic, že?
Už jsme skoro přestěhovaní, ještě pár věciček a už to bude všecko :slight_smile:
13. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73: s tím spaním - už jsme zkoušeli ji v noci odstavit, aby se zbytečně nebudila, manžel s ní 2 noci spal sám a celkem to zvládla, jenže teďka když má tu týmu tak budu ráda že si v noci vůbec něčeho cucne
13. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni... upřímnou soustrast... už je jí líp ...
13. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Matýsek měl také špatné období, též jsem asi tak před měsícem hodně vstávala, ale vzala jsem ho do postele a byl klid, chvvíli bugřil pak pochopí, že i u nás v posteli se spí, a tak jsme bojovali v posteli a pak to najednou přešlo, spí celou noc a nebo vstáváme jednou na kojení většinou kolem 5 a bud ho dám do postýlky nebo spí se mnou a pohoda, věřím, že se vám to spraví, pokud se tak často ujištuje, že jste k mání tak věřím, že je to na mrtvici, já bych zkoušela postel, kdyžmá Matýsek blbé spaní, knourá vezmu ho k sobě on mě drbe ve vlasech a usne, a když se probudí jen šáhne zda jsem tam a spíme dál, díky tomu možná i do 9hod,jak kdy
13. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 upřímnou soustrast, musí to hodně bolet :frowning2: ztráta tak dobrého a hodného človíčka, máš pravdu, babičce už je dobře, jen si chudák prottrpěla, ta operace a tak
13. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji moc.....v pátek má pohřeb :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...už tet přemýšlím co s Adriankou,co na sebe!!!!!Když mi je všechno malé!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak si kup něco decentního, a Adrianku by mohla pohlídat nějaká kámoška, ne, já to tak udělala pro svoji kolegynku
13. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek