Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
zdenka33
13. zář 2010
@ttinecka nám pomohlo jen odsávání...malá u toho taky řvala ....,ale aspon nebyla tak zahleněná.Vždycky se uklidnuji,že to dělám pro její dobro.Jinak rýmu míváme tak 10dní 😞 😞 😞 😞 ....tak už jste brzo zdravoučký 😉 .Kdy se budete stěhovat???
zdenka33
13. zář 2010
@miska73 tohle já už neřeším.......spánek....můžete mi prosím říct co to jéééééé :-p :-p :-p
miska73
13. zář 2010
my měli rýmu jen jednou, ale pomohla nám hodně vysavačová odsávačka.. 😉
miska73
13. zář 2010
@zdenka33 to nemůžeme 😃 hrozně by jsme to ctěli dělat, ale nevíme jak na to 😃 😃
zdenka33
13. zář 2010
@ktr Ahojky...viděla jsem na fc....že Kubík chodí....gratujuji 🙂 🙂 🙂 🙂
zdenka33
13. zář 2010
@miska73 no právě...jak to pak máme naučit ta naše dětičky......
miska73
13. zář 2010
@zdenka33 asi máš pravdu 😎
zdenka33
13. zář 2010
@miska73 Ada taky nechce spát se mnou v posteli,ale má ráda když ví ,že jsem tam a držím jí třeba za ručičku 😉
zdenka33
13. zář 2010
Holky co vaříte....dneska se mi vůbec nic nechce......
kacamura
13. zář 2010
na rýmu je super.. takovej sprej do nosu..je to mořská voda... nám to pomáhá... už máme rýmo skoro pryč a k tomu odsávačku vysavačovou.. JOnášek se taky nechtěl nechat odsát, ale jednak už si zvyknul a ze začátku jsem na to měla takovej chmat... vzala jsem si ho na klín... přitskla... jednu ruku mě za záda, druhou sem držela a zároven sem držela i hlavu (musí to bejt fakt pevný) a druho rukou bud odsávala nebo stříkala.... řevu bylo hodně, ale ted už nosánek nastaví i dobrovolně....
miska73
13. zář 2010
my máme králíčka od včera...mňam... 🙂
ktr
13. zář 2010
@zdenka33 my máme špagety s bolonskou omáčkou x-) x-) Kubík má maso,brambory,mrkev..to aspon jí :-|
zdenka33
13. zář 2010
já jsem malé vyndala hovězí na zelenině s těstovinou 😉 😉 😉 Ještě že mám nějaké zásoby v mrazáku 🙂
pett7
13. zář 2010
tak rychle dospávat 🙂 🙂 🙂 my ještě nespíme, dneska budu vytírat a sadit kytky tak bych potřebovala aby spal tak hodinu ať to nemusím dělat do půlnoci... včera jsem šla spát v deset, jindy chodím v jednu tak jsem nemohla jsem usnout..
@ktr a pije ti aspoň něco? malý nechce nic :-|
zdenka33
13. zář 2010
Včera nám odešla babička do nebíčka 😢 😢 😢 ..už jí je dobře
miska73
13. zář 2010
ááá tak my jsme vzhůru...od 8 spal do teď....síla co?? Tak se jdu věnovat dítku. Mějte se zatím pa 🙂
pett7
13. zář 2010
taky máme oba rýmu, já teda celý rok...
ktr
13. zář 2010
@pett7 jo..chlemtá čaj... =-) a to litr určitě..on tu plnou flašku vypije najednou
ktr
13. zář 2010
@zdenka33 😞 😞 😞 už jí nic nebolí... 😞 😞 😞
zdenka33
13. zář 2010
@ktr neeee už je jí dobře
ktr
13. zář 2010
@zdenka33 a co hrníček???Mě se něco podobného stalo s nejstarším synem :-p :-p opravdu zážitek 😃 taky si pěkně potichu hačal ,ani nedutal..a pusinu plnou hovínek :-p jéééé ten se čertí,když mu to říkám!!!
pett7
13. zář 2010
@zdenka33 😞 😞 😞
ttinecka
13. zář 2010
@zdenka33: tam už je jí dobře...
ttinecka
13. zář 2010
@zdenka33: no budu muset taky odsávat, jenže mám jen tu odsávačku s balonkem, což je asi na nic, že?
Už jsme skoro přestěhovaní, ještě pár věciček a už to bude všecko 🙂
ttinecka
13. zář 2010
@miska73: s tím spaním - už jsme zkoušeli ji v noci odstavit, aby se zbytečně nebudila, manžel s ní 2 noci spal sám a celkem to zvládla, jenže teďka když má tu týmu tak budu ráda že si v noci vůbec něčeho cucne
kacamura
13. zář 2010
zdeni... upřímnou soustrast... už je jí líp ...
xkacatkox
13. zář 2010
@miska73 Matýsek měl také špatné období, též jsem asi tak před měsícem hodně vstávala, ale vzala jsem ho do postele a byl klid, chvvíli bugřil pak pochopí, že i u nás v posteli se spí, a tak jsme bojovali v posteli a pak to najednou přešlo, spí celou noc a nebo vstáváme jednou na kojení většinou kolem 5 a bud ho dám do postýlky nebo spí se mnou a pohoda, věřím, že se vám to spraví, pokud se tak často ujištuje, že jste k mání tak věřím, že je to na mrtvici, já bych zkoušela postel, kdyžmá Matýsek blbé spaní, knourá vezmu ho k sobě on mě drbe ve vlasech a usne, a když se probudí jen šáhne zda jsem tam a spíme dál, díky tomu možná i do 9hod,jak kdy
xkacatkox
13. zář 2010
@zdenka33 upřímnou soustrast, musí to hodně bolet 😞 ztráta tak dobrého a hodného človíčka, máš pravdu, babičce už je dobře, jen si chudák prottrpěla, ta operace a tak
zdenka33
13. zář 2010
Holky děkuji moc.....v pátek má pohřeb 😞 😞 😞 ...už tet přemýšlím co s Adriankou,co na sebe!!!!!Když mi je všechno malé!!!! :-p :-p :-p
xkacatkox
13. zář 2010
@zdenka33 tak si kup něco decentního, a Adrianku by mohla pohlídat nějaká kámoška, ne, já to tak udělala pro svoji kolegynku